عربستان سعودی تعلیق نماز در مساجد بیش از coronavirus

ریاض — عربستان سعودی روز سه شنبه گفت که مساجد را دیگر دریافت نمازگزاران به صورت مرسوم پنج نماز روزانه و یا هفتگی جمعه و جماعت با هدف محدود کردن گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که 171 نفر است.

همسایه عمان با 24 عفونت نیز بسته مساجد رستوران ها کافی شاپ ها, مکان های توریستی و بازارهای سنتی و مراکز به جز مواد غذایی و داروخانه ها. از آن محروم خارجی از ورود و اتباع ترک تلویزیون دولتی گفت.

قطر که گزارش سه مورد جدید آوردن مجموع آن به 442 نیز توقیف بازار مغازه های فروش مواد غذایی یا دارویی و بسته بخشی از یک شهرک صنعتی برای حداقل دو هفته یک سخنگوی دولت گفت.

عربستان سعودی ثبت شده 38 عفونت های جدید را به کل به 171. پادشاهی گرفته گام های جدی برای مبارزه با شیوع بیماری از جمله تعلیق عمره زیارت توقف تمام پروازهای بین المللی و بسته شدن مدارس و بسیاری از موسسات است.

نماز را ادامه خواهد داد و تنها در دو مسجد مقدس در مکه و مدینه مقدس ترین مکان در دین اسلام, دولت, خبرگزاری آبگرم گزارش با استناد به یک تصمیم بالا روحانیت بدن. مسجد درب بسته خواهد شد و در این مراسم دعوت به نماز را مستقیم مردم برای دعا در خانه.

پادشاهی که قبلا به حالت تعلیق در کار برای کارکنان دولت به جز در سلامت و امنیت بخش

بانک مرکزی در گفت و گو با فعال تداوم کسب و کار طرح و کار از خانه اقدامات برای موسسات مالی و رسانه ای گزارش داد که شورای وزیران به تعویق افتاد خود را به طور منظم جلسات به صورت دو هفته.

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان بعد از صحبت تلفنی با رهبران فرانسه و هند به بحث در مورد تلاش جهانی برای جلوگیری از coronavirus.

در میان نوسانات در بازارهای منطقه ای و غوطه وری قیمت نفت امارات متحده عربی اعلام کرد که سهام اجازه داده می شود به رها کردن روزانه حداکثر 5% از قیمت بسته شدن روز قبل به جای 10 درصد است.

بحرین با 227 موارد و تنها مرگ تا کنون در شش عضو شورای همکاری خلیج فارس (GCC) پرده برداری از اقدامات از جمله پوشش برخی از ابزار پرداخت برای افراد و شرکت ها و معافیت امکانات گردشگری از مالیات است.

این جزیره پادشاهی وزارت مالیه نیز گفت: این امر به اندازه نقدینگی صندوق به 200 میلیون دینار ($530 میلیون دلار) و بانک مرکزی را افزایش وام دهی بانک ها ظرفیت 3.7 میلیارد دینار ($9.8 میلیارد دلار) برای به تعویق انداختن اقساط و یا ارائه تامین مالی اضافی برای مشتریان. ($1 = 0.3774 دینار) (گزارش توسط Alaa Swilam استفان Kalin و Nayera عبدالله ویرایش توسط گرت جونز ویلیام مک لین و نیک Macfie)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de