عربستان G20 ریاست جمهوری خواستار استفاده بیشتر از کمک های مالی به صندوق pandemic پاسخ

واشنگتن — عربستان سعودی ریاست گروه 20 اقتصادهای بزرگ در روز پنج شنبه به نام برای بیشتر فوری کمکهای مالی به صندوق اضطراری به این بیماری همه گیر کوروناویروس و توسعه نیاز به واکسن.

G20 دبیرخانه گفت: 1.9 میلیارد دلار اهدا شده بود توسط کشورهای بشردوستانه سازمان ها و بخش خصوصی نسبت به 8 میلیارد دلار هدف تعیین شده توسط جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره, اما بیشتر منابع مالی مورد نیاز است.

“چالش های جهانی و تقاضا راه حل های جهانی و این زمان ما را به ایستادگی و حمایت مسابقه برای واکسن و سایر اقدامات درمانی برای مبارزه با COVID-19,” عربستان G20 Sherpa فهد Almubarak در بیانیه ای گفت.

وجوه اضافی مورد نیاز برای پرداخت هزینه های پاسخ اضطراری تشخیص و درمان و توسعه و تولید و استقرار لازم واکسن بیانیه ای گفت:.

جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره شرکت برگزار شده توسط بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ماه مارس خواست کمک کنندگان به جمع آوری 8 میلیارد دلار برای تقویت بودجه در حال حاضر که توسط بانک جهانی و صندوق بین المللی پول.

آن گفت: این مهم به طور کامل صندوق که به منظور هماهنگی و اولویت بندی حمایت از تلاش ها برای آسیب پذیر ترین کشورهای, توسعه, جدید, تشخیص درمان و واکسن تقویت نظارت و اطمینان از منابع کافی از تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران است.

ایالات متحده شده است بزرگترین کلی کمک کننده به این که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را. اما رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این ماه به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک های متهم که از بودن “چین-محور.” (گزارش شده توسط Andrea Shalal; ویرایش توسط ساندرا ملر و جین Wardell)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>