ائتلاف به رهبری عربستان سعودی اعلام کرد یک ماه تمدید یمن آتش بس

دبی — ائتلاف به رهبری عربستان سعودی روز جمعه گفت که گسترش یک طرفه آتش بس در یمن توسط یک ماه برای حمایت از تلاش ها برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس دولت-اجرا در حمله عربستان (SPA) گزارش به نقل از یک سخنگوی ائتلاف.

دو هفته آتش بس اعلام شده توسط این ائتلاف است که در مبارزه با ایران-تراز وسط قرار دارد گروه حوثی در یمن تمام شده در روز پنج شنبه بدون که منجر به یک آتش بس دائمی.

این پیروزی را قبول نمی کند ائتلاف قبلی آتش بس اعلام و خشونت همچنان ادامه دارد و در چند استان افزایش ترس که جنگ را خرد و داغان یمن را در حال حاضر ضعف در توانایی برای مبارزه با کروناویروس. حوثی ها در یمن سرنگون بین المللی به رسمیت شناخته شده عربستان-حمایت دولت از قدرت در پایتخت صنعا در اواخر 2014. آنها می خواهند یک بلند کردن اجسام از هوا و دریا محاصره در مناطق کنترل شده توسط این ائتلاف قبل از موافقت با آتش بس منابع گفته اند خبر داد.

“ائتلاف فرمان تعهد که هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای تمرکز تمام تلاش به منظور دستیابی به توافقی جامع و دائمی آتش بس” سخنگوی ائتلاف سرهنگ ترکی المالکی به نقل از به نقل از اسپا.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه گذشته به نام بس در درگیری در سراسر جهان اجازه می دهد تا کشور را به تمرکز بر روی COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که یمن گزارش کرده است تنها یک مورد تایید شده از رمان coronavirus کمک گروه ترس از وقوع فاجعه بار باید این ویروس در میان حاد دچار سوء تغذیه جمعیت در یک کشور بدون کافی تست قابلیت های.

(گزارش شده توسط Maher Chmaytelli ویرایش توسط آلیسون ویلیامز و دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de