می گویند هیچ چیز در همه: Ronan Keating chided برای سنگاپور coronavirus پست

سنگاپور — خواننده ایرلندی Ronan Keating حذف پست های رسانه های اجتماعی در مورد کشتی در نزدیکی سنگاپور نه مجاز بودن به اسکله به دلیل coronavirus پس از چند کاربران آنلاین گفت: آن را گمراه کننده بود.

“شما آن را می گویند بهترین زمانی که شما می گویند هیچ چیز در همه,” Instagram کاربر Gweezilla اظهار نظر در Keating پست با اشاره به آمار آهنگ مشهور ساخته شده توسط این فیلم کمدی رمانتیک “ناتینگ هیل.”

کیتینگ که شات به شهرت در 1990s به عنوان یک عضو از boyband Boyzone ارسال شده یک عکس از دو ده کشتی های لنگر انداخته کردن شهر در Instagram و توییتر با یک عنوان که گفت: ترافیک مربوط به کوروناویروس.

اما کشتی ها در دریا خاموش جهان دوم-شلوغ ترین بندر چشم شایع است و بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی شد و سریع به او بگویید ،

شهر-دولت های دریایی و بندر مقام (MPA) نیز در پاسخ به Keating پست در روز دوشنبه گفت: یک کشتی وارد و یا برگ سنگاپور هر 2-3 دقیقه و که وجود دارد می تواند حدود 1000 کشتی ها وجود دارد و در هر زمان.

“#WeCouldntSayNothingAtAll” این MPA اضافه شده است.

Keating پست ها در دسترس نیست در روز سه شنبه. Keating در روز شنبه انجام شده در یک رویداد در جاکارتا, اندونزی, اما آن را بلافاصله روشن نیست اگر او در سنگاپور است.

سنگاپور تا به حال بیش از 100 نفر از coronavirus. (گزارش شده توسط Aradhana Aravindan و جان Geddie در سنگاپور ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>