شیف خواسته های ایالات متحده وزن علیه روسیه پس از فضل جلسه


محتوای مقاله در ادامه

مقامات کاخ سفید در جریان قانونگذاران دموکرات تنها پس از به اشتراک گذاری اطلاعات با جمهوری خواهان در دوشنبه تحریک انتقاد که برگ برنده دولت در حال بازی سیاست بیش از آنچه که باید حزبی مهم است.

حداقل دو جمهوری خواهان گفت: آنها هنوز هم نگرانی های خود را زیر نشست.

چهار دولت ایالات متحده منابع تایید شده به مهر آخر هفته گزارش های رسانه ها که طبقه بندی شده اطلاعاتی ایالات متحده گزارش پیشنهاد یک نظامی روسیه واحد اطلاعات تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان است. منابع نشان داد آمریکا و سازمان های دولتی و کارشناسان در تعادل اعتقاد هوش گزارش معتبر.

پس از آن گزارش در بار و پست گفت: حداقل یک سرباز آمریکایی معتقد بودند که درگذشت به عنوان یک نتیجه از این برنامه که کرملین را رد کرده است.

چند رسانه های خبری نیز گزارش دادند که اطلاعات در ديار خود گنجانده شد روزانه نوشته شده گزارش ارائه شده به رئیس جمهور در ماه فوریه و در یک سازمان سیا انتشار در مارس.

رویترز نمی تواند بلافاصله تایید گزارش آن. (گزارش اضافی توسط تیم Ahmann سوزان Heavey و لیزا Lambert; نوشتن توسط Arshad محمد و سوزان Heavey; ویرایش توسط استیو Orlofsky و هوارد Goller)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *