اسکات Stinson: تام بردی ترک جدید انگلستان و در نهایت وجود دارد واقعی است داستان ورزشی

در حال حاضر که ما در مورد به پایان تام بردی را غیرممکن موفق دو دهه در انگلستان ما می توانیم اعتراف کنیم آنچه که ما همه فکر.

بردی بازی خواهد کرد در جایی دیگر در یک بی دست و پا و غمگین و نزدیک به خود را حرفه ای لایحه Belichick را امضا تصادفی سوم-stringer از شرق Podunk دولت جهانی همه گیر خواهد دست کشیدن جامعه خود محور و بی سابقه ای در راه … و میهن پرستان خواهد شد بازی در سوپر جام در فصل آینده.

من نوشتن این به وجود تقریبا به طور کامل از آنجا که من امیدوارم که من ثابت شده اشتباه است ؟ بله من هستم. این غیر معمول بار کند.حتی در میان تمام غرابت از هفته گذشته بردی اجتماعی-رسانه missives وارد صبح روز سه شنبه مانند یک جفت از صاعقه. هنگامی که ما در رسانه های ورزشی به لطف انجام شده کارفرمایی از همه زمان برای ارائه یک آیتم خبری که ما می تواند همه را بر مانند گرگ از او اعلام کرده بود که او را ترک جدید, انگلستان به مقصد هنوز مشخص نشده — در مجموعه.

بردی خواهد شد که 43 وقتی که بعد از لیگ ملی فوتبال فصل آغاز می شود ترک ترین خستگی ناپذیر مربی موفق و سازمان در تاریخ ورزش برای نوعی از بسته شدن فصل با یک تیم از سوال شایستگی. من قصد دارم به تکرار یک قسمت از آن برای تاکید: چه پرستان انجام داده اند در بردی-Belichick دوران بی بدیل است در annals ورزش است. با وجود حضور یک درپوش حقوق است که مجازات موفقیت جدید انگلستان بوده است نه سوپر کاسه و برنده شش بیش از دو دهه است. هیچ تیم دیگری شده است به بیش از سه و برنده بیش از دو در آن زمان. پرتاب در 17 شرق آسیا عناوین — هفت-گوشی-نوجوان! — و 17 ده برنده فصل و فاصله بین آنچه Pats انجام داده اند نسبت به همسالان خود است فقط به سادگی bonkers با درجه سختی که دیگر سلسله حال نیست به نگرانی در مورد در سال قبل از اجرا برابری.

ust چون شما شمع تا یک دسته از برد در یک سیستم خاص و محیط زیست نیست که بی ارزش آنها در تمام

چرا بردی را انتخاب کنید به راه رفتن به دور از رمز و راز است که تنها او می تواند توضیح دهد که اگر چه او احتمالا نمی خواهد. وجود دارد خواهد شد بحث در فصل جدید و چالش های جدید و فرصتی برای یک شروع تازه است. کاملا منطقی همه چیز برای یک زن 32 ساله کارفرمایی به بعد بسیار کمتر برای کسی که 10 سال بزرگتر از آن است. برای همه او را به انجام نمی بردی تصور کنید که راه رفتن به یک تیم مانند خلیج تمپا و یا L. A. شارژر و داشتن چیزی نزدیک به ساخته شده است در موفقیت است که او لذت می برد در انگلستان? او به سادگی می خواهید برای پیدا کردن اگر او می تواند ؟

این فقط می تواند آخرین نمونه از مدرن ورزشکاران حرفه ای اثبات می کند که آنها نه در فکر و عمل مانند بقیه از ما. بردی ساخته شده است هنگفتی از پول بیش از کار خود را, حتی اگر او بازی کرده است در زیر بازار قراردادهای زیادی از آن. او به دست آورده است از حق انجام هر کاری که او لعنت خشنود. و در حالی که کسی مثل من معتقد است که بردی بهترین گزینه بودند به بازنشسته و یا اقامت در انگلستان که ترتیب هیچ یک از ما را می دانم آنچه در واقع انگیزه او در این نقطه است. چه اهداف احتمالا می تواند بهره کارفرمایی که هیچ چیز از چپ به اثبات می کند ؟

شاید آن را به عنوان ساده به عنوان که شک آزار دهنده است که می آید از اینکه همیشه مربوط به Belichick و باب کرافت و میهن پرستان. او آنها را و آنها او را. برای یک خارجی که به نظر می رسد مانند سناریوی ایده آل: بازی در کل کار خود را برای یک تیم انجام بی سابقه چیزهای بازنشسته به ساحل بازی خود را با بچه ها و سگ ها. شاید یک cushy تلویزیون کار فقط به ثابت کند که شما بهتر از تونی Romo در یک چیز بیشتر.

به من می گویند: برای تلفن های موبایل خیلی خوب است! اما همیشه وجود داشته اند غیر ممکن است برای پاسخ به سوال که چقدر از بردی موفقیت یک نتیجه از شرایط نه استعداد. او بازنشسته یک وطن پرست او هرگز شناخته شده است که آیا او می تواند پیروزی خارج از سایه Belichick. او هرگز شناخته آنچه در آن می خواهم را امتحان کنید. این اعتصاب به عنوان راه های عجیب و غریب برای یک ورزشکار به فکر خودشان روشن شود. برنده شدن به عنوان یک تیم از دست دادن به عنوان یک تیم و با این نتایج هر دو راه. فقط به خاطر شما شمع تا یک دسته از برد در یک سیستم خاص و محیط زیست نیست که بی ارزش آنها در همه. اما ما شاهد برخی از این زمانی که کوین دورنت تصمیم به ترک رزمندگان طلایی امور خارجه. او در طول تاریخ تیم موفق و در عین حال چیزی نیست کاملا حق نشستن با او. زمانی که ورزشکاران باید همه چیز را آنها احتمالا می تواند خواهید آنها پیدا کردن چالش های جدید است. که بردی مثل دورانت در یک بخش کوچک از او می خواهد که به اعتصاب خود را به پیدا کردن آنچه که او مانند زمانی که او می شود وجود دارد ؟ شاید. یا شاید او فقط خسته از آب و هوا در بوستون.

اما او خاموش است در حال حاضر سعی کنید برای برنده شدن یک سوپر باول به عنوان یک شروع کارفرمایی در سن و سال که در آن مردم فقط نمی انجام این نوع از چیزی دیگر. هر جا که او می رود او خواهد بود در تلاش برای انجام آن با یک تیم است که ثابت کرده است به طور چشمگیری کمتر ماهر در برنده شدن از جدید انگلستان میهن پرستان. این است که رک و پوست کنده یک چیز دیوانه برای بردی به انجام است. اما ورزشکاران انجام آنچه آنها می خواهند در حال حاضر. آنها می توانند خود را calls مانند قبل از هرگز. شاید که همه بردی می خواستم در پایان.
Postmedia اخبار
[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im