فصلی و فانتوم سلیمان

دریاچه سوپریور (ویکیپدیا) بزرگترین دریاچه های آب شیرین و بزرگترین آن جزیره است آیل رویال (ویکیپدیا) که بزرگترین دریاچه است که به نام Siskiwit (Google maps) که بزرگترین جزیره است به نام رایان (نقشه های گوگل). رایان جزیره گزارش شده است که خانه را به یک تالاب فصلی به نام گوزن شمالی آپارتمان است که هنگامی که آب گرفتگی شامل خود جزیره—Moose تخته سنگ. این باعث می شود آن را “بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه جهان است.” حداقل این است که چگونه آن نشان داده شد در ویکیپدیا و اطلس تاریک تا بی باک مادر و پسر هم پاشید جغرافیایی جعل (اطلس تاریک). این موقت/ افسانه ای جزیره است هنوز رتبهدهی نشده است از جمله در اندرو Pekler را فانتوم سلیمان تعاملی صوتی نقشه (همچنین از طریق AO).

راجر Dickey و مادر خود را از Ellie Talburtt بودند به تازگی در مصاحبه با NPR در سفر به پیدا کردن (یا کم ارزش کردن) گوزن تخته سنگ.

اگر شما مانند برخی دیگر فکر می کنم آن را بهتر است برای پیدا کردن گوزن تخته سنگ در یک وتر زمان از سال شما می توانید جستجوی خود را و شما را پیدا تنهایی در جزیره رویال پارک ملی یکی از حداقل بازدید از پارک ملی (دمدمی سفر مرد به روز با سال 2019 آمار). و اگر شما نمی خواهید به بازحمت حرکت کردن در خارج وجود دارد آیل رویال مرجع تخصصی می تواند کمک به شما آماده شدن برای سفر و یا شما می توانید تعجب در عکس از این جزیره است.

اگر شما می خواهم به انجام گردشگری مجازی و در بیشتر صوتی اکتشافات در اینجا اندرو Pekler این صفحه Soundcloud و Bandcamp سایت.

ارسال شده توسط گه نور دزد (17 کل نظرات) 20 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من می خواهم استدلال می کنند که دریاچه میشیگان-Huron است که در واقع بزرگترین دریاچه های آب شیرین در جهان است, اما شاید من فقط چرخش.
ارسال شده توسط tivalasvegas در 11:24 AM در مارس 23 [2 علاقه]
را نباید با جزیره گنج/Mindemoya است که بزرگترین جزیره در دریاچه (دریاچه Mindemoya) در جزیره (Manitoulin جزیره) در یک دریاچه (Lake Huron).

لینک به ویکیپدیا که داده TFA ممکن است مشکوک اما من به یاد داشته باشید در مورد این دبیرستان در سال 90 پس اگر آن را نیز یک اسطوره آن است که نسبتا مداوم یک.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 11:32 AM در مارس 23 [1 علاقه]

برتر پست.

Waka waka.

من نمی دانم در مورد گوزن شمالی تخته سنگ داستان. با تشکر!

تابستان گذشته من این عجله ئی شات از آیل رویال همانطور که ما با نزدیک شدن Thunder Bay در روز روشن.

من شده است با این ایده از بازدید در حالی که من به دنبال گزینه های برای گرفتن وجود دارد. در اینجا یک کمی choppier سفر.

مرتبط: گوزن و گرگ از آیل رویال.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 11:44 AM در مارس 23 [2 علاقه]

سال پیش من kayaked به و سپس در اطراف جزیره. موفق به دیدار Sikiwit اما جالبترین نقطه بود دامگاه جزیره و فانوس دریایی. یک ذره کوچک از زمین که در آن آخرین دروازهبان مطرح شده چیزی شبیه به 12 کودکان. تاریخ شگفت انگیز است.
ارسال شده توسط misterpatrick در 11:59 AM در 23 مارس
هنگامی که ما پیاده آیل رویال در سال 1986 ما ساخته شده یک نقطه از بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه &c. در آن زمان ما در شکل وجود دارد احتمالا گودال باران در این جزیره فقط ما می توانیم و نمی مراقبت به فشار پاکت نامه.

سال گذشته من اسکن عکس های تار (آن کداک دیسک دوربین برای گریه با صدای بلند) از آن سفر همراه با تصاویر از کمپ تابستانی در دریاچه جنگل و تمام خاطرات از خورشید و باد ملایم و آرام به سمتم برگشت. *sigh*
ارسال شده توسط wenestvedt در 12:21 PM در مارس 23 [3 علاقه]

“فصلی فانتوم جزیره” برجسته است sockpuppet نام چند.
ارسال شده توسط mhoye در 12:25 PM در مارس 23 [4 علاقه]

این باعث می شود آن را “بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه جهان است.”

چنین ادعا می کنند که بسیار وابسته به شرایط و تعاریف. شما نمی توانید فقط رها کردن “آب شیرین” بخش و یا شما باید به در نظر گرفتن دریای خزر بزرگترین دریاچه جهان و حتی اگر شما حذف دریای خزر, دریاچه سوپریور است پس تنها بزرگترین دریاچه if (a) شما تعداد دفعات مشاهده شده توسط سطح منطقه به جای حجم (در غیر این صورت دریاچه بایکال و دریاچه تانگانیکا بزرگتر هستند به دلیل عمق بیشتر) و (ب) شما تعداد دریاچه میشیگان و هارون به طور جداگانه (برخی استدلال می کنند که آنها یکی زیادی از آب بدن تقسیم به دو بخش عمده توسط تنگه های باریک از Mackinac.)

به عنوان نوشته شده است, من می خواهم بگویم این ادعا نتواند به طور نادرست به استثنای دریای خزر.
ارسال شده توسط Nerd شمالی در 12:59 PM در مارس 23 [2 علاقه]

Hmm hmm “فصلی جزیره” 🙂

این است که کمی شبیه به https://www.openstreetmap.org/relation/9733824#map=13/60.3411/22.2370 که نه فصلی و در واقع در دریا. نام “Kakskerta” به معنای واقعی کلمه به معنی “دو بار” و آن جزیره ای است حاوی یک دریاچه شامل دو جزیره است. یکی به نام “جزیره کوچک” دیگر “جزیره بزرگ”.
ارسال شده توسط کاستلو در 1:14 PM در 23 مارس

آیل رویال مرجع تخصصی می تواند کمک به شما آماده شدن برای سفر و یا شما می توانید تعجب در عکس از این جزیره است.

وجود دارد مقدار زیادی از عکس های بزرگ در کمین وجود دارد! من به شدت توصیه چک کردن آنها را.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 1:20 PM در 23 مارس

یک سوراخ وجود دارد وجود یک سوراخ در ورود به سیستم در سوراخ در پایین بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه جهان است.
ارسال شده توسط nathan_teske در 1:26 PM در مارس 23 [3 علاقه]
اگر شما به دنبال در عکس های ماهواره ای و تعجب که چرا تمام خطوط موازی, دلیل آن است که یک طرف از یک دره ریفت که متوقف rifting در حالی که به عقب.
ارسال شده توسط اکو هدف در 1:27 PM در مارس 23 [4 علاقه]
زمانی که او بازدیدکننده داشته است بیشتر پرجمعیت توریستی او شکار می رود برای راه شکست نخورده بود و این بار او با مهاجرت به نقطه غربی در پرتغال—همچنین نقطه غربی در قاره اروپا—فقط به تماشای غروب خورشید.

LOL. کابو دا روکا در مورد ترین مسیر مورد ضرب و شتم وجود دارد. این دقیقا یک ماجراجویی برای دریافت وجود دارد.
ارسال شده توسط chavenet در 1:31 PM در مارس 23 [2 علاقه]

“شما را, راک,” او گفت:. او squinted در آن است.

آه بله در اینجا ما باید این تند و زننده بزرگ, تخت سنگ نشسته انجام هیچ چیز فقط amoral و کسل کننده نشسته است و آن را مانند یک جزیره در آلوده استخر. استخر یک دریاچه کوچک در جزیره کوچک و جزیره ای است در یک غرق دهانه. دهانه آتشفشانی دهانه آتشفشان به شکل بخشی از یک جزیره در دریای داخلی. داخلی دریا مانند یک غول دریاچه در یک قاره و قاره است مانند یک جزیره در دریاهای این سیاره است. این سیاره مانند یک جزیره در دریا از فضای درون آن سیستم و سیستم شناور درون خوشه ای است که مانند یک جزیره در دریا از کهکشان است که مانند یک جزیره در این مجمع الجزایر از آن گروه محلی است که در یک جزیره در جهان; جهان مثل یک جزیره شناور در دریایی از فضا در continua و آنها شناور مانند سلیمان در واقعیت و …

اما پایین از طریق Continua, جهان, در گروه محلی کهکشان ها خوشه های سیستم سیاره, قاره, جزیره, دریاچه, جزیره … سنگ باقی مانده است. و این بدان معنی است که سنگ پیش فرض افتضاح راک اینجا مرکز عالم CONTINUA, کل واقعیت!

استفاده از سلاح های, Iain M. بانک
ارسال شده توسط mbrubeck در 1:36 PM مارس 23 [4 علاقه]

“دریاچه سوپریور (ویکیپدیا) بزرگترین دریاچه های آب شیرین”

اوه در حال حاضر مقدماتی مورد نیاز را به من یادآوری می کنند که دریاچه بایکال بیش از دو برابر آب به دریاچه سوپریور. (ر: دریاچه سوپریور, به نوبه خود به آب بیشتری نسبت به دیگر دریاچه های بزرگ همراه) زمین شناسی تمرکز این پست اشاره کرد وسعت بایکال پشتیبانی از گونه های آب شیرین مهر و موم!

برای مطمئن شود, هر چند به اندازه Gitchie Gumee سخت است برای من به درک. من زندگی در کنار دریاچه میشیگان که چلچله افق. برتر است بیش از دو برابر که؟! ؟

من همچنین می دانستم برتر شهرت با جزیره-در-یک-دریاچه-در-یک-جزیره تکرارها هر چند هرگز من شنیدن در مورد گوزن تخته سنگ. بیشتر جالب توجه است هر چند — یک مادر & اکتشاف تیم ؟ که فوق العاده!! است وجود دارد یک سابقه دیگر مادر-پسر اکتشاف تیم از طریق تاریخ ؟
ارسال شده توسط Theophrastus جانسون در 2:20 PM در مارس 23 [3 علاقه]

nathan_teske: یک سوراخ وجود دارد وجود یک سوراخ در ورود به سیستم در سوراخ در پایین بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه در بزرگترین جزیره در بزرگترین دریاچه جهان است.

…و باتلاق پایین در دره ای
ارسال شده توسط capricorn در 3:20 PM در مارس 23 [1 علاقه]

من فکر می کنم که سازمان ملل متحد به نام قطب شمال جزیره که هیچ کس تا کنون بازدید برنده است برای دور نگرش است.
ارسال شده توسط ovvl در 3:54 PM در 23 مارس
یک similiarly دریاچه اسرار آمیز در منطقه دریاچه های بزرگ است که این دریاچه در کوه است که با توجه به بروشور “مخالف همه شناخته شده جغرافیایی و زمین شناسی نظریه”. این دریاچه هیچ منبع واضح از آب و مدت طولانی تصور می شد به ته.
ارسال شده توسط Ashwagandha در 4:07 PM در مارس 23 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de