سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را منجر شود. نیویورک نیست.

“اولیه coronavirus شیوع بیماری در شهر نیویورک پدید آمده در حدود همان زمان به عنوان کسانی که در سیاتل. اما شهرستانها تجارب با این بیماری باید به طور قابل توجهی متفاوت. دومین هفته از ماه آوریل واشنگتن تا به حال حدود یک ثبت مرگ و میر در هر چهارده هزار نفر از ساکنان. نیویورک نرخ مرگ نزدیک به شش برابر بالاتر است. شهرها رهبران عمل کرده و ارتباط بسیار متفاوت در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.”

“سیاتل رهبران نقل مکان کرد و سریع برای ترغیب مردم به ماندن در خانه و به دنبال دانشمندان مشاوره; نیویورک رهبران با وجود داشتن بسیار محترم بهداشت عمومی بخش منتقل آهسته تر ارائه شده بیشتر گل آلود پیام و اجازه سیاستمداران صدای تسلط.” نیویورکر طول می کشد عمیق شیرجه رفتن به اشکال مختلف از بحران رهبری بر روی صفحه نمایش در طول coronavirus.

جایزه منابع: CDC زمینه اپیدمیولوژی دستی و در آن فصل در برقراری ارتباط در شیوع.

ارسال شده توسط entropone (53 دیدگاه کل) 31 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

بسیار جالب مقایسه چگونه دو شهر عمل/واکنش نشان دادند. با تشکر از ارسال!
ارسال شده توسط sundrop در 10:13 AM در مارس 29 [1 علاقه]
و در یک ماه و یا تا id علاقه مند به مقایسه این روش با شهرستانها در تگزاس و جورجیا و فلوریدا.

مگر ما در گذشته نقطه که در آن اطلاعات مهم به قرمز دولت سیاست گذاران و مرگ خود را فرقه حوزه.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 10:38 AM در آوریل 29 [3 علاقه]

از سیاتل دیدگاه این مقاله به انتظارنشسته بودند با بسیاری از چگونه من تو را دیدم همه چیز آشکار. همسر من با این نسخهها کار برای مایکروسافت است. آنها آغاز شده با “هی, اگر کسی احساس ناراحت کننده در آینده در همه و می خواهد برای کار از خانه احساس رایگان” که احساس مانند یک هشدار پرچم. آنها تشدید سرعت از وجود دارد. واقعا چه بود از اوایل زمانی بود که مایکروسافت گفت: آنها می شود پرداخت حقوق و دستمزد کامل برای همه در خارج از فروشنده حمایت از کارگران در محوطه دانشگاه خود مانند غذا و خدمات مانند.

وجود دارد برخی از Seattle-چیزهای خاص به کنایه در مورد–به طور خاص این شهرستان است inexcusably بد در مورد بی خانمانی و من سمت eyeing تن از همدردی با شهر/شهرستان مقامات در آن نمره. اما در کل من واقعا سپاسگزار برای راه, محلی و دولت به کار گرفته همه این که چیزی نیست من می گویم به آرامی.
ارسال شده توسط scaryblackdeath در 10:58 AM در 29 آوریل [24 مورد علاقه]

مقدار کومو تقویت شده است به تازگی در آسیاب من چرخ دنده—او عنوان شدت اوایل! او قطع مدیکر در طول یک بیماری همه گیر — بنابراین من خوشحالم که این کمتر نفس کومو-برای-prez را.

خود را اسلاید, هنر, هر چند.
ارسال شده توسط Grimp0teuthis در 11:00 AM در 29 آوریل [36 علاقه]

د Blasio یک اردک لنگ و من نمی بینم که در میان محصولات فعلی مدعی خواهد بود بهبود. ما نیاز به تخصص و تکنوکرات و به جای آن به دنبال مانند بیشتر flim-flam.
ارسال شده توسط 1adam12 در 11:52 AM در 29 آوریل
و در یک ماه و یا تا id علاقه مند به مقایسه این روش با شهرستانها در تگزاس و جورجیا و فلوریدا.

و کارولینای شمالی است. گاستون شهرستان (غرب شارلوت) است که آشکارا هجوم فرماندار سفارشات و صدور آن کسب و کار خود-may-بازگشایی فرمان موثر بعد از امروز.

انتظار می رود این تبدیل به یک روند در سراسر کشور… و محافظت از خودتان را به عنوان بهترین شما می توانید.
ارسال شده توسط delfin در 11:59 AM در آوریل 29 [6 علاقه]

فلوریدا بازگشایی برخی از سواحل on Apr 17.

گرجستان بازگشایی رستوران خود را.

در کل گروهی از کشورهای دیگر باید خاموش شدن ناگهانی است که منقضی امروز یا فردا و اعلام “بخشی از بازگشایی” برنامه. برخی از آنها محدودیت کمتر از دیگران است.

ما در حال رفتن به دریافت کنید برای دیدن دقیقا چگونه موثر حفاظت های مختلف اقدامات به عنوان کشورهای مختلف رها کردن جنبه های مختلف آنها.
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 12:17 PM در 29 آوریل

سیاتل است نه نیویورک هر چند. تراکم جمعیت تفاوت باعث می شود من سمت چشم این بسیار کمی. توجه کنید که تمام کشورهای با بیشترین تعداد موارد تمایل به حال در سواحل شرق ایالات متحده یا با یک بسیار بزرگ جمعیت شهری, جرم, نیوجرسی, نیویورک, ایلینوی, میشیگان, کانکتیکات, RI, و غیره.

من فکر می کنم ما به انجام یک کار خیلی خوب اما سیاتل ندارد مترو.
ارسال شده توسط Windopaene در 12:24 PM در 29 آوریل [27 مورد علاقه]

این یک مقاله بسیار خوبی است.

و در یک ماه و یا تا id علاقه مند به مقایسه این روش با شهرستانها در تگزاس و جورجیا و فلوریدا.

فلوریدا دستور خو یش را به متوقف کردن انتشار کوروناویروس مرگ داده

ارسال شده توسط shoesietart در 12:25 PM در آوریل 29 [11 مورد علاقه]

از شهر نیویورک ساکن دیدگاه…

خصوصیات de Blasio است نقطه. او واقعا بود که بی منطق و همه چیز مانند رفتن به ورزشگاه در یکی دیگر از قصبه تا روز ورزشگاه بسته شد, تاخیر در تعطیلی به رغم توصیه ها و غیره. و آن را قطعا روشن است که د Blasio و کومو در کنار هم کار اما من شخصا نمی گسل کومو اگر او آن را انجام می دهند چرا که او فکر می کند de Blasio ادم سفیه و احمق. د Blasio حتی نمی تواند هماهنگ افتتاح خیابان های نیویورک در پاسخ به پارک ازدحام بیش از حد.

من فکر می کنم برخی از آنچه گفته شد در مورد کومو شد mischaracterized. کومو است که اغلب گفت: در روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی است که مردم باید در آرامش حس کاملا ناجور و پس از آن عمل خود را علاقه مند به راه – please don’t ذخیره کردن مواد غذایی, please don’t فرار به مناطق روستایی یکهو. من شنیده ام او را می گویند آن را در زمینه آماده نمی, نه, جمع آوری منابع برای بیمارستان یا نه اجتماعی فاصله.

همچنین Howard, Zucker, یک پزشک و ایالت نیویورک کمیسر بهداشت و درمان است که در کومو را در کنفرانس های مطبوعاتی هر روز و برای مدت طولانی بوده است – به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط ماه مارس, اما این فقط زمانی که من شروع به تماشای کنفرانس های مطبوعاتی پس احتمالا حتی پیش از آن. کومو غالبا به عهده او در پزشکی مهم است. بنابراین می گویند “در کنفرانس مطبوعاتی لیتون و دیگر پزشکان بازی های برگزار شده حداقل در حالی که نقش de Blasio و Cuomo, رقبای دیرین هر تلاش به مرکز صحنه” درست به نظر نمی رسد در مورد کومو.

در مورد کومو برش پزشکی وجود دارد برخی از پشت داستان در مورد پزشکی اصلاحات نیز در بازی اما من می گویم که کومو شده است مبارزه برای بودجه اضافی برای دولت های ایالتی به طور مداوم (که نیست بیا به پاس) و دولت است که به دلیل شکست ما شده ایم ریختن یک تن از پول به پرداخت پول برای این بحران و انجام کارهایی مانند پرداخت متورم قیمت لوازم پزشکی از آنجا که دولت فدرال نمی شد در پاسخ به درخواست برای هماهنگ کردن عرضه های پزشکی کسب در سطح ملی. بسیاری از چیزهایی که در حال گرفتن را کاهش دهد. شما می توانید وجوه جادویی ظاهر می شود.
ارسال شده توسط unannihilated در 12:31 PM در 29 آوریل [8 علاقه]

فلوریدا بازگشایی برخی از سواحل on Apr 17.

نقطه داده برای شما به را و یا ترک:

من در یکی از این شهرهای فلوریدا که shutdown-به زودی-به-بازگشایی این سواحل است. صادقانه و به هیچ وجه به من و گفت این مورد برای مناطق بزرگتر مانند جکسون تمپا یا خدا به ما کمک کند دیتونا یا میامی ساحل بازگشایی طرح (من می شنوم در سه روز آینده شاید) که بسیاری از آنها دفاع واقعا بی دلیل نیست که نسبت به فعالیت های دیگر که در حال حاضر در جریان حداقل.

برخی از این محدودیت های من دیدن هستند
الف) محدود کردن ساعت به چند ساعت در صبح و شب برای محدود کردن تجمعات/گروه حوادث. من شنیده ام ساعت 9 صبح تا 11 و مشابه در شب.
ب) بدون توقف, فقط پیاده روی, دوچرخه سواری, دویدن, گشت و گذار, و شاید ماهیگیری.
ج) هیچ حوله یا صندلی چه رسد به چادر و یا چتر چرا که به خوبی شما نمی تواند به توقف به هر حال.
D) احتمالا محدود کردن آن به مردم محلی تنها اما این که من آن را درک و اجرا می شود afowl برخی فدرال renourishment / بودجه / اعطای دلار است و متاسفانه غیر استارت. این را نگه دارید مردمی از هجوم آوردند در خارج از منطقه و باعث سرایت موضوع تا من هستم غم انگیز در مورد این یکی.

منظورم پیاده رو نیست بسته و محدودیت های ما تحت “ماندن در خانه برای ایمن ماندن” یا هر چیز دیگری متوقف نشده مردمی از دوچرخه سواری/دویدن/پیاده روی/قدم زدن و غیره. در واقع الگوهای رفتاری مورد کرونا ویروس رفتارهای اینجا واقعا درست است: این افزایش فوق العاده. اساسا یک دنباله طبیعت (هنوز هم باز در اینجا بر خلاف سواحل) است راه شلوغ تر از شش پا حکومت حساب برای.

بنابراین آنچه که من میگویم این است که رفتن به ساحل در اینجا با برخی یا همه این محدودیت در محل و زیر مناسب روش بسیار امن تر از یک دنباله طبیعت یا پیاده رو به دلیل ذاتی توپوگرافی چون جهنم, حتی در یک روز شلوغ در اینجا آن را واقعا واقعا آسان به نگه داشتن 6 پا از یک فرد در حالی که راه رفتن ساحل و باد و خورشید است که معمولا نسبتا قوی به هر حال, بنابراین من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که disbursment/ضد عفونی نیمه ساخته شده را به این معادله به عنوان به خوبی.

tl;dr – مناسب ساحل استفاده از آن را عجیب و غریب, باز نیست که افتضاح آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد. همچنین طبیعی فلوریدا-که-بد-بازیگر سطوح نگرانی باید همچنان به کار گرفته شده توسط بقیه ملت.
ارسال شده توسط RolandOfEld در 12:33 بعد از ظهر در 29 آوریل [8 علاقه]

سیاتل است نه نیویورک هر چند.

بسیار از این. شهر نیویورک بیشتر بچه ها در مدارس دولتی از سیاتل است . . . مردم. کل جمعیت سیاتل در مورد 750K; NYC سیستم مدارس دولتی به تنهایی 1.1 میلیون بچه ها. تصمیم به بستن آن مدارس-درست است که یک تصمیم — نهفته بیشتر مردم و خانواده ها نسبت به کل جمعیت سیاتل بسیاری از آنها تکیه می کنند که سیستم برای کارهایی مثل مراقبت از کودک و امنیت غذایی. اجازه دهید حتی بحث در مورد جمعیت در نیویورک که حاضر به پرداخت توجه به این سفارشات بدون در نظر گرفتن.

آن همه خوبی و خوب می گویند “ما بهتر بود چرا که ما گوش به تکنولوژی bros” اما این تمام داستان ها توسط یک شات طولانی.
ارسال شده توسط بلمن در 12:34 PM در 29 آوریل [20 علاقه]

سیاتل دارای مترو; آنها نه به عنوان گسترده ای به عنوان نیویورک. آن را به یک سیستم راه آهن نور که متصل به فرودگاه به بقیه شهرستان ها است.

تجربیات من با سیاتل راه آهن حمل و نقل محدود است (سفر کردم سیاتل چند بار) اما این هرگز شلوغ راه SF Bay منطقه بارت قطار هستند و من جمع آوری نیویورک مترو در حال پیچیده تر و شلوغ تر.

اما نقطه گرفته شده: سیاتل است که بطور قابل توجهی کمتر متراکم. سیاتل است حدود 8000 نفر در هر مایل مربع; نیویورک بیش از 26,000. حتی با همان واکنش به سیاتل نیویورک خواهد به حال بیشتر موارد (سرانه) و بیشتر مشکلات به دلیل “8000 نفر با چند حامل” است تقریبا به عنوان مسری “26000 نفر با چند حامل” در همان فضا.
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 12:35 PM در آوریل 29 [3 علاقه]

تراکم جمعیت تفاوت باعث می شود من سمت چشم این بسیار کمی.

یکی دیگر از چیزی است که در آینده به نور با تصادفی AB, تست است که سواحل غرب نشده انجام می شود خیلی بهتر از ساحل شرقی (شهرستان لا ~4-5% عفونت رای) آن را فقط یک متفاوت کمتر فشار مرگبار ویروس. پژوهش/کسر است که در آن تکامل یافته و در این راه از چین به ایتالیا و سپس سفر به نیویورک از وجود دارد. این نوع یافت شده است که تا به 270x بار ویروسی دیگر (در بیماران مبتلا به بیمار) و آن را هر دو کشنده تر و جاذب تر. این واقعیت است که لا در حدود همان ميزان عفونت به معنی پاسخ آنها این بود در واقع کمتر موثر حتی اگر آنها تا به حال کمتر موارد گزارش شده و بستری شدن در بیمارستان.
ارسال شده توسط sexyrobot در 12:41 PM در 29 آوریل [12 علاقه]

ما راه آهن نور سیستم است نه یک مترو در هر معنی واقعی کلمه IMO. ما در حال کار بر روی آن اما دیگر از رفتن به فرودگاه ما نمی باید مسیر و یا ایستگاه و در عین حال آن را به حد از یک چیز. و در حالی که “سیاتل” کوچک شهری منطقه سیاتل می کند باید کمی منصفانه از جمعیت. اما نه به این غلظت.
ارسال شده توسط Windopaene در 12:41 PM در مارس 29 [2 علاقه]
عامل دیگری که ممکن است به متفاوت پاسخ (اینکه آیا یا نه آن را باید): از راه های بیشتر West Coast فوقانی طبقه متوسط و فوق حرفه ای می تواند نسبتا به آسانی انجام دهید (یا در حال حاضر انجام) شغل خود را از خانه پس از جابجایی کمتر بود. سواحل شرق وکلا باید تمام پیچ و مهره ای در حال حاضر, اما آن را در زمان بسیاری از زیرساخت-buildout و دادگاه در حال نیمه تعطیل به هر حال. مردم هنوز هم freakin’ رفتن در JPM و GS.
ارسال شده توسط praemunire در 12:48 PM مارس 29 [1 علاقه]
sexyrobot کردم برخی از لینک ها برای که ؟ علاقه مند است.
ارسال شده توسط داعشي در 1:05 ب. ظ در تاریخ 29 آوریل
sexyrobot کردم برخی از لینک ها برای که ؟ علاقه مند است.

مقاله مرتبط است در اینجا در r/ویروس شناسی, اما برای آنچه در آن ارزش آنها به نظر نمی رسد به فکر می کنم بیش از حد به شدت از آن و من تمایل به توافق برسند. آزمایش انجام شد sloppily وجود دارد و به نظر می رسد برخی از گم تجربی جزئیات.
ارسال شده توسط un petit cadeau در 1:17 PM در آوریل 29 [5 علاقه]

آن همه خوبی و خوب می گویند “ما بهتر بود چرا که ما گوش به تکنولوژی bros” اما این تمام داستان ها توسط یک شات طولانی.

مقاله در OP است که در مورد گوش دادن به سی دی.
ارسال شده توسط entropone در 1:30 بعد از ظهر در آوریل 29 [6 علاقه]

این نمودار نشان می دهد که تراکم در خود و برای خود است نه یک عامل در انتقال و لا تر است یکنواخت متراکم در فاصله بیشتری از نیویورک است هر چند نیویورک بیشتر محله ها از تراکم بالاتر از LA.

مقايسه تراکم

نیویورک تراکم مقایسه

با این حال نیویورک جدی دورافتاده در مقابل هر جای دیگری در ایالات متحده است که آن را سخت به مقایسه سیاست در مقابل تراکم در مقابل هر چیز دیگری با توجه به داده های ما. واشنگتن برای مثال مرگ و میر بیشتر از تگزاس است و همان جمعیت فقط یکی از TXs’ مناطق مترو. فلوریدا نسبتا نیز انجام می شود بسیار خوبی داده شده جمعیت آن است.

عوامل اقتصادی-اجتماعی بسیار بهتر توضیح متغیر نسبت تراکم.
ارسال شده توسط The_Vegetables در 1:31 PM در مارس 29 [1 علاقه]

در پایان ماه مارس, من (سیاتل ساکن) پیدا کردم خودم را در یک زوم تماس با یک دسته از نیویورک دوستان و خانواده آنها ابراز تحسین خود را برای آنچه که یک کار بهتر سیاتل انجام داده بود در مقایسه با نیویورک است. من سعی کردم به این استدلال که ما کمتر متراکم پس از آن آسان تر باشد و یکی از نیویورکی ساخته شده است که نیویورک تراکم بدان معنی است که آنها در واقع باید پاسخ داده اند و حتی بیشتر به سرعت به دلیل ریسک بسیار بالاتر است. آن را سخت به استدلال می کنند با آن و یا با این واقعیت است که یکی از شهرستان* گوش بیشتر به اپیدیولوژی از سوی دیگر است.

آن همه خوبی و خوب می گویند “ما بهتر بود چرا که ما گوش به تکنولوژی bros” اما این تمام داستان ها توسط یک شات طولانی.

چه بر روی زمین است ؟ این است که در مورد گوش دادن به “تکنولوژی وارنر” این در مورد گوش دادن به روت اپیدیولوژی – شما می دانید ، در این مورد tech وارنر (به عنوان مثال مدیر عامل مایکروسافت) گوش به دانشمندان و انتخاب رهبران به صراحت و نه راه دیگری در اطراف. (این بسیار جالب است که آنها رفت و به مایکروسافت اولین و آمازون است. من تعجب می کنم اگر آنها به آمازون بیش از حد و بزوس کشیده پاشنه خود را و یا اگر آنها فقط به سمت راست رفت به مایکروسافت زیرا آنها انتظار آنها خواهد بود بیشتر پاسخگو.)

* Nitpick: بسیاری از زمانی که آنها در مورد صحبت “سیاتل” در این مقاله آنها در حال صحبت کردن در مورد شهرستان, دولت در شهرستان است.
ارسال شده توسط lunasol در 1:38 ب. ظ در تاریخ 29 آوریل [19 علاقه]

سیاتل است نه نیویورک هر چند.

راست. نیویورک داشتن بالاتر تراکم جمعیت به این معنی است که پاسخ آنها نیاز به بهتر از سیاتل را برای یک نتیجه مشابه.
ارسال شده توسط Revvy در 1:41 PM در 29 آوریل [4 علاقه]

سیاتل است نه نیویورک هر چند. تراکم جمعیت تفاوت باعث می شود من سمت چشم این بسیار کمی. توجه کنید که تمام کشورهای با بیشترین تعداد موارد تمایل به حال در سواحل شرق ایالات متحده یا با یک بسیار بزرگ جمعیت شهری, جرم, نیوجرسی, نیویورک, ایلینوی, میشیگان, کانکتیکات, RI, و غیره.

بنابراین مقایسه سیاتل به دیترویت; آن را در یکی از این کشورها با جمعیت شهری. دیترویت 14th, بزرگترین مترو در آمریکا سیاتل… 15. و سیاتل متراکم تر است و این سفارشات از قدر بیشتر در حمل و نقل استفاده کنید. با هر بهانه ای نیویورک نسبت به سیاتل سیاتل می تواند نسبت به دیترویت. هنوز وجود دارد 5 COVID-19 مرگ و میر در دیترویت امروز برای هر یک در سیاتل. که بهتر مقایسه, اگر چه آن را قابل فهم است که نیویورک را به جای برجسته در مقاله ای در نیویورکر. (تورنتو است و به همان تعداد از مرگ و میر به عنوان سیاتل با وجود اینکه دوم متراکم ترین دوم بیشتر حمل و نقل-سوار مترو در آمریکای شمالی و داشتن 50 درصد مردم بیش از سیاتل یا دیترویت.)

تراکم جمعیت چیزی که کاملا بی اهمیت اما آن را بیش از حد به عنوان یک پوشش. چه تراکم جمعیت از یک خانه سالمندان است ؟ یک گروه کر عمل ؟ از گوشت پردازش گیاه ؟ تقریبا یکسان در همه جا شما بروید. این لیست شهری متحده لیست شما تا به حال برخی از سریع ترین رشد COVID-19; همه آنها رفت و از 100 نفر به 2000 نفر در 10 روز یا کمتر. اما آیا لوئیزیانا, Texas, Missouri و ایندیانا است. در ضمن کالیفرنیا است که بسیاری از مردم — و دوم و سوم متراکم ترین مترو در ایالات متحده — در زمان 15 روز به عنوان واشنگتن است.

شهر نیویورک استثنایی است خسته کننده به من این نیست که, نیویورک, نیست و متفاوت از هر شهر دیگر در آمریکای شمالی (هر چند که هم درست به میزان کمتر برای گفتن, Indianapolis). این است که این مکالمه به طور کلی whizzes توسط “خب نیویورک مترو به طوری که ممکن است یک تفاوت همینک آن را با جزئیات بیشتر شد رمان coronavirus به طور کلی گسترش حمل و نقل عمومی سواران” و توقف در “خب نیویورک مترو پس هیچ درس آموخته می شود از هر جایی بیش از 25 مایل از مشعل در مجسمه آزادی.” که بخش بزرگی از دلیل NYC گرفتن نیست هر بیشتر با مترو به دلیل ساخت و ساز وجود دارد که تقریبا 10 برابر گران تر از در دیگر شهرستانها بزرگ است.
ارسال شده توسط Homeboy مشکل در 1:41 PM در آوریل 29 [5 علاقه]

من فکر می کنم تراکم جمعیت است که یک بیت از یک شاه ماهی قرمز; آن را اجتماعی و سیاسی خواهد شد و سیاست هایی که در نتیجه از آن است که تفاوت را.

زیر تراکم اعداد به طور مستقیم قابل مقایسه آنجایی که آنها ممکن است یا نه ممکن است شامل کمتر از جمعیت مناطق, اما گویا نگاه به اعداد در شهرستانها. برای مرجع نیویورک تراکم جمعیت نزدیک به 10,700/کیلومتر مربع. اگر تراکم جمعیت بسیار مهم است را چگونه توضیح می دهید هنگ کنگ (پاپ. تراکم: 6800/کیلومتر مربع, ~1050 موارد 4 و میر) و تایوان (پاپ. تراکم در تایپه-کیلونگ مترو منطقه: 2900/کیلومتر مربع, ~650 موارد 6 و میر)? آنچه در مورد سنگاپور (پاپ. تراکم: ~7900/مربع متر) که زمان تعداد ~16,000 موارد 14 مرگ است ؟ بخش عمده ای از این موارد تا حد زیادی مربوط به شیوع بیماری در مهاجر کارگر خوابگاه موج دوم آغاز شده است که حدود یک ماه پیش. به نحوی آن را تعجب آور نیست که “اعداد در میان سنگاپوری اتباع باقی می ماند تحت کنترل است.”
ارسال شده توسط invokeuse در 1:45 PM در آوریل 29 [5 علاقه]

> مقاله در OP است که در مورد گوش دادن به سی دی.

اگر هم انتقادی در مورد نه گوش دادن به سی دی:

Riedo به خاطر آن است که محلی دیگر محققان انجام شده است یک پروژه به نام سیاتل آنفولانزا مطالعه است. برای آنها تا به حال جمع آوری شده بینی سواب از داوطلبان برای درک بهتر آنفلوانزا از طریق گسترش جامعه است. در طول قبلی چند هفته محققان در آرام نقض C. D. C. راهنماییبود jury-rigged یک coronavirus تست در آزمایشگاه و در حال شروع استفاده از آن بر روی نمونه های خود را.

این واقعا نمی تواند اغراق آمیز باشد چقدر مهم آن این بود که محققان اینجا در سیاتل شروع گسترده تست قبل از هر جای دیگری در کشور آن را انجام داد چرا که آنها مایل به نافرمانی CDC و FDA. بدون سیاتل آنفولانزا مطالعه ما را در تاریکی بوده است برای چند روز یا هفته دیگر و همه اقداماتی که به دنبال آن ممکن است آمده اند بیش از حد دیر است.
ارسال شده توسط mbrubeck در 1:50 PM در 29 آوریل [26 علاقه]

د Blasio یک اردک لنگ و من نمی بینم که در میان محصولات فعلی مدعی خواهد بود بهبود

من احساس می کنم خوب در مورد Corey Johnson (شهر رئیس مجلس شورای اسلامی) است که قطعا در حال اجرا است. او را صرف بیشتر از زمان تصدی خود را هل دادن د Blasio از سمت چپ و من به این معنا است که او می تواند خیلی موثر تر به عنوان شهردار.
ارسال شده توسط showbiz_liz در 1:51 PM در مارس 29 [2 علاقه]

MTA سایت متحده بیش از 5 میلیون نفر از مردم سوار شدن به شهر نیویورک مترو هر روز. است که پنج میلیون نفر از مردم کهنه به یک لوله فولادی, لمس کردن سطوح مشترک مانند نرده و یا گردان و بازدم در جهت به طور کلی از هر یک از دیگر. حدود 40,000 طرفداران حضور داشتند فوتبال بازی اعتقاد به سرعت همه گیر در ایتالیا و اسپانیا. شهر نیویورک واقع شد 125 بازی از آن دسته بازی های فوتبال هر روز قبل از این مستند. با توجه به مترو لزوما به کار ادامه داد پس از “مکث” وکتور همچنان به این روز است. همه این است که به غیر از ناوگان اتوبوس و تاکسی و سواری های وسایل نقلیه که بر اساس آن نیویورکی بستگی دارد به گذشتن از شهرستان خود را.

بیشتر در نظر بگیرید این واقعیت زندگی در چند واحد مسکونی مانند یک آپارتمان و یا محل سکونت. فقط گرفتن پست الکترونیکی و یا انجام لباس های شسته شده شامل حرکت در زمینه های مشترک و/یا لمس کردن سطوح مشترک. حتی مردم مراقب لغزش گاهی اوقات بنابراین خطر انتقال افزایش یافته است و در آن ارث و همچنین در مقایسه با کسی که زندگی در خانه مهم نیست که چقدر پشتکار کسی شیوه های اجتماعی فاصله.

بنابراین تراکم جمعیت قطعا باعث می شود تفاوت. شرق و کشورهای آسیایی است که موفق به مهار coronavirus قبل جامعه گسترش تا به حال تجربه اولین سارس در اوایل سال 2000 و همچنین مسلما کمتر ناکارآمد بهداشت و درمان و سیستم سیاسی. به عنوان یک نتیجه, شما واقعا نمی تواند به طور مستقیم مقایسه پاسخ از ما هر شهرستان و یا دولت به این کشورها به دلیل شکست در سطح فدرال در ایالات متحده است.
ارسال شده توسط eagles123 در 2:11 PM در مارس 29 [1 علاقه]

“این مترو” یک شاه ماهی قرمز طراحی شده به شما را متقاعد کند که در شهر نیویورک توسط یک سنگر و استحکامات از کثافت و هیچ راهی وجود دارد که سیاست های عمومی و یا هماهنگ مدنی پاسخ می توانید انجام هر چیزی است که مرگ و میر قابل پیشگیری نیست بنابراین ما نباید زحمت تلاش و این که دولت باید همچنان defunded و غرق شده در وان حمام. من برای یکی اجازه نمی دهد که نوع راست صحبت کردن نقطه به خانه من و نه باید به شما.
ارسال شده توسط entropone در 2:32 PM مارس 29 [15 علاقه]
من فکر می کنم آن را مناسب برای مقایسه کاپیتول هیل مرکزی شهری ایجاد منطقه سیاتل به مشابه تراکم بروکلین. خارج از این یک منطقه خاص از پادشاه شهرستان تراکم می افتد توسط بسیاری اما در جایی که من زندگی می کنند در سیاتل بسیار مرا به یاد زمانی که من در زندگی Ft. گرین.
ارسال شده توسط nikaspark در 2:36 PM در 29 آوریل
“این مترو” یک شاه ماهی قرمز طراحی شده به شما را متقاعد کند که در شهر نیویورک توسط یک سنگر و استحکامات از کثافت و هیچ راهی وجود دارد که سیاست های عمومی و یا هماهنگ مدنی پاسخ می توانید انجام هر چیزی است که مرگ و میر قابل پیشگیری نیست بنابراین ما نباید زحمت تلاش و این که دولت باید همچنان defunded و غرق شده در وان حمام. من برای یکی اجازه نمی دهد که نوع راست صحبت کردن نقطه به خانه من و نه باید به شما.

که یکی از راه های به تفسیر آن اطمینان حاصل کنید. با توجه به دیگر دولت های ملی با شهرهای مشابه موفق به جلوگیری از جامعه گسترش آن را تفسیر من به اشتراک بگذارید. من اطمینان می دهم شما, اما تراکم جمعیت و شرایط فیزیکی است که در آن مردم زندگی می کند بسیار مهم است زمانی که به دنبال گسترش یک بیماری است. این است که واقعا برای بحث. سرمایه گذاری کل بهداشت عمومی مبتنی بر آن است. آن بخشی از دلیل ما شروع به ساخت فاضلاب در جهان غرب است. جهان فیزیکی و خواص ذاتی وجود دارد مستقل از بحث های سیاسی از لحظه ای.
ارسال شده توسط eagles123 در 2:40 PM در آوریل 29 [3 علاقه]

که یکی از راه های به تفسیر آن اطمینان حاصل کنید. با توجه به دیگر دولت های ملی با شهرهای مشابه موفق به جلوگیری از جامعه گسترش آن را تفسیر من به اشتراک بگذارید. من اطمینان می دهم شما, اما تراکم جمعیت و شرایط فیزیکی است که در آن مردم زندگی می کند بسیار مهم است زمانی که به دنبال گسترش یک بیماری است. این است که واقعا برای بحث. سرمایه گذاری کل بهداشت عمومی مبتنی بر آن است. آن بخشی از دلیل ما شروع به ساخت فاضلاب در جهان غرب است. جهان فیزیکی و خواص ذاتی وجود دارد مستقل از بحث های سیاسی از لحظه ای.

من با شما موافقم. “چه راه حق رسیدگی به همه گیر پاسخ با توجه به جمعیت های مختلف و چگالی حالت های حمل و نقل و سایر عوامل کلیدی در شهرستانها ؟” یک راه برای قاب مسئله ای است که اجازه می دهد تا برای بررسی و پاسخ مناسب. و در واقع آن را یک موضوع مهم! آن را باید به آنها رسیدگی شود در ایمان خوب است. اما “شهر نیویورک است که کانون شیوع چون مترو” است و این یک پیام است که به شدت تحت فشار قرار دادند توسط dogwhistlers بنابراین من فکر می کنم آن را خوب است برای گفتن آنچه که من را ببینید.
ارسال شده توسط entropone در 2:47 PM مارس 29 [10 علاقه]

این بسیار جالب است که آنها رفت و به مایکروسافت اولین و آمازون است. من تعجب می کنم اگر آنها به آمازون بیش از حد و بزوس کشیده پاشنه خود را و یا اگر آنها فقط به سمت راست رفت به مایکروسافت زیرا آنها انتظار آنها خواهد بود بیشتر پاسخگو.

من شگفت زده نمی شود اگر شهر/شهرستان رفت و به هر دو مایکروسافت و آمازون در همان زمان. تا آنجا که من نمی خواهم به چرخش در حمایت از یک غول فناوری امپراتوری بیش از یکی دیگر از مایکروسافت شده است یک شهروند بهتر شرکت در سراسر در این موضوع است. دوباره آنها واقعا سریع به می گویند که آنها می خواهم انجام کارهایی مانند نگه داشتن خود را پرداخت قرارداد پردیس حمایت از کارگران است. من فکر می کنم که تنها یک یا دو روز پس از خاموش شدن ناگهانی رفت از “کار در خانه اگر شما ترجیح می دهند” به “هی ما بستن کل پردیس پایین.”

IIRC آمازون تعطیل به زودی پس از مایکروسافت به عنوان مقاله یادداشت, اما که او نیز پس از آمازون تا به حال یک مورد تایید شده در سیاتل دفاتر. خیلی مطمئن شوید که همان نگه می دارد برای Facebook در سیاتل بیش از حد–در اوایل اما نه قبل از آنها تا به حال موارد تایید شده.

چیزی که من رو در مورد خصوصیات سیاتل رویکرد تعادل “چه افراطی ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید که مردم را در واقع به دنبال” چون ما واقعا ببینید که بازی کردن در اینجا. ما به تماشای فرماندار Inslee رفتن از نا امید پدر به “من تا به حال آن را من جدی” پدر سخت خاموش کردن سفارشات. برای هر کسی که احساس می کردم که ما باید تعطیل زودتر آن را فوق العاده خسته کننده اما خطر نشده بود غرق در برای اکثر مردم است. اگر او مستقیما به خاموش شدن ناگهانی مردم تصور می کردند این بود پارانوئید افراطی و نادیده گرفتن آن و پس از آن ما می خواهم که تا به حال یک مشکل بدتر.

همانطور که برای سیاتل در مقابل نیویورک چیز: بله کاملا این طور افراطی شهرستانها متفاوت است. اما من احساس می کردم که این مقاله با تمرکز بر رویکردهای متفاوت از خود, محلی و دولت های ایالتی و چگونه آنها با هم کار می کرد یا نمی کند و این ارزشمند است.
ارسال شده توسط scaryblackdeath در 2:53 PM در آوریل 29 [5 علاقه]

مقاله جالب اما من گیج/وحشت که ظاهرا آنها حتی زحمت به مصاحبه و یا ذکر واقعی شهردار سیاتل جنی Durkan که یک کار بزرگ انجام کار با Inslee و کنستانتین در این.
ارسال شده توسط dancing_angel در 3:14 ب. ظ در آوریل 29 [3 علاقه]
بله نیویورک واکنش بیش از حد آهسته و سیاسی به بوت. اما فراتر از آن است که پاسخ, و هر “تفاوت در coronavirus گونه” موضوع (nextstrain.org) و تاثیر احتمالی (که sexyrobot ذکر upthread), New York جمعیت است که بیشتر در معرض این بیماری از سیاتل:
شهر نیویورک پاپ. 8,398,748 جمعیت: سفید: 42.67% سیاه و یا آفریقایی آمریکایی: 24.27% دیگر مسابقه: 15.12% آسیایی: 13.95% بومیان آمریکا: 0.43% بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام: 0.05%”
سیاتل 744,955 جمعیت: سفید: 67.99% آسیایی: 15.05% سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی: 6.99% دو یا بیشتر از دو نژاد: 6.78% دیگر مسابقه: 2.32% بومی آمریکا: 0.58% بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام: 0.29%

شهر نیویورک Latinx ساکنان سخت ترین ضربه Coronavirus مرگ و میر (NPR, آوریل 8 سال 2020) با استناد به داده ها از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان, [شهردار لایحه] de Blasio گفت Latinos — که حدود 29 درصد از جمعیت این شهر — نمایندگی نزدیک به 34 درصد از بیمارانی که مرده بود از COVID-19 همانطور که از دوشنبه. و تقریبا 28 درصد از این شهر 2,472 شناخته شده مرگ و میر در میان مردم سیاه و سفید که نشان دهنده حدود 24 درصد از جمعیت.
ویروس است که دو بار به عنوان کشنده به صورت سیاه پوست و لاتین در مردم نسبت به سفید پوستان در N. Y. C. (NYTimes به روز شده در مارس 14, 2020) Tاو اولیه مرگ و میر در هیسپانیک مردم در این شهرستان است که حدود 22 نفر در هر 100,000; نرخ برای مردم سیاه و سفید است که 20 در هر 100,000; نرخ برای مردم است 10 در هر 100,000; و رای دادن برای مردم است 8 در هر 100 ، 000. نرخ تنظیم برای اندازه و سن جمعیت است.
Covid-19 ویرانگر تلفات در سیاه و لاتین آمریکایی در یک نمودار (Vox, مارس 17 سال 2020) آمریکا و نظام سلامت موفق و لاتین جمعیت برای چند دهه. در حال حاضر آنها در حال پرداخت قیمت.
شهر نیویورک Coronavirus ضروری کارگران اکثریت مردم رنگ (Buzzfeed, مارس 21 2020) “ما به شما می گویم که هیچ کس باید در اینجا به دلیل خطرناک است اما ما به شما ارسال وجود دارد و ما در حال دادن هر گونه ماسک.”
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 3:23 PM در آوریل 29 [6 علاقه]

بنابراین من آخرین بررسی می شود deblasioisafuckingclown.com هنوز هم در دسترس

در مورد هر کسی است برخی از زمان در دست خود و یا هر
ارسال شده توسط schadenfrau در 3:45 ب. ظ در تاریخ 29 آوریل [2 علاقه]

من آن را در بر داشت جالب است که آنها می خواستند به نزدیک همه چیز را هر چه زودتر در سیاتل اما فکر مردم خواهد گوش دادن بهتر است اگر آنها در زمان قدم کوچک به سمت آن است. به خصوص از آنجایی که من گوش دادن به توصیه ها و انجام آنچه آنها می گفت اما نه بیشتر. من هنوز سوار اتوبوس به کار فکر کردن در صورتی که این خطرناک است, آنها می خواهم به ما بگویید برای متوقف کردن. ما بحث اما همسر من و من تصمیم به ارسال ما به مدرسه در مارس 11, زیرا آنها باز بود و او را در معرض خطر. زمانی که آنها اعلام کرد که آخرین روز ما رها شدند. قبل از این که من امیدوار اضافی که شستن دست خواهد آن را انجام دهد مثل ما گفته شده است. من آرزو می کنم آنها تا به حال به ما گفت هر چه زودتر که ماندن در خانه بهتر است برای هر کس یا آن پارچه ماسک عالی هستند لطفا آنها را می پوشند برای همسایگان خود.
ارسال شده توسط Margalo Epps در 4:05 ب. ظ در تاریخ 29 آوریل
من شگفت زده نمی شود اگر شهر/شهرستان رفت و به هر دو مایکروسافت و آمازون در همان زمان. تا آنجا که من نمی خواهم به چرخش در حمایت از یک غول فناوری امپراتوری بیش از یکی دیگر از مایکروسافت شده است یک شهروند بهتر شرکت در سراسر در این موضوع است.

پادشاه شهرستان در بخش بهداشت و درمان مشغول به کار بود با بسیاری از کارفرمایان محلی برای چند هفته قبل از اولین شرکت اطلاعیه که کارکنان برای شروع کار از خانه بلافاصله. اعلام شده در کار من (نه از این دو شرکت) و پس از آن یک ساعت یا بیشتر بعد یکی از دوستان که با این نسخهها کار در مایکروسافت پیامک که به آنها گفته شده بود همین.
ارسال شده توسط آبی ژله جن در 4:20 PM در مارس 29 [2 علاقه]

من نمی دانم. من به اندازه کافی هوشمند به بحث تراکم و یا ویروسی بارهای یا هر چیز دیگری اما من از تماشای نمایش روزانه با Trevor Noah وقتی de Blasio شد و در منطقه سیاتل در حال حاضر در حال تماشای مرگ و میر افزایش در خانه سالمندان (و نه در سیاتل من ممکن است اشاره به دلیل آن را در حومه کاملا یک راه از سیاتل مناسب) آن را از طریق برای اولین بار در اینجا و افزایش تعداد مرگ و میر است که نمی باید هر گونه تماس با زندگی مرکز مراقبت. من نمی توانستم باور است که) آنها هنوز هم زندگی می کنند مخاطبان در تمام نشان می دهد و وحشت شد آن را درک نمی کنیم چرا که هنوز هم اتفاق می افتد وجود دارد و در لا ب) لعنتی de Blasio شد کوبیدن در مورد چگونه آنها را مجبور به قطع زندگی خود فقط معقول و بچه ها فکر نمی کنید این ویروس به طوری که آنها نمی نیاز به تعطیل مدارس ساخته شده است که من در واقع فریاد تلویزیون و c) ترور ساخته جوک مورد اگر افراد آن را دریافت و آنها فقط باید بپذیریم که آن زمان خود را برای رفتن و د Blasio خندید خونتان اما دقیقا نمی گویند “اصلا شوخی در مورد این که” مانند دیگر افرادی که نیست کسانی که بی ارزش شهروندان ارشد نمی توانید آن را مانند افراد معلول و یا افراد با بیماری های مزمن مهم نیست. شما می دانید اصلاح نژاد.

و من رجزخوانی در نیویورک دوستان در مورد آنچه که یک لعنتی assclown خود شهردار بود فقط خروشد در مورد همه چیز, برای روز. من فکر کردم واشنگتن باید یک خط سخت گرفته هر چه زودتر از آنجا که مردم dumbasses و آنها با توجه نیست. اما آن را فقط به نظر می رسید مانند de Blasio بود و حتی بیشتر عمدا نادیده گرفتن همه چیز که او باید دیده می شود در آینده دیگر مکان ها زندگی می کردند آن بود که مانند این داده ها در دسترس نیست برای او.

در کوتاه های شما de Blasio و fuuuuuck yoooouuu و خود را eugenicist, جوک, Trevor Noah.
ارسال شده توسط kitten myplaycity در 4:23 PM در 29 آوریل [8 علاقه]

و همچنین مسلما کمتر ناکارآمد بهداشت و درمان و سیستم سیاسی.

هنگ کنگ می خواهم یک کلمه با شما.
ارسال شده توسط Al 8000 در 4:55 PM مارس 29 [1 علاقه]

من آن را به عقب در مورد LA انجام بدتر…آخرین اخبار از gov کومو ~18 درصد ميزان عفونت در downstate نیویورک (توسط AB survey). تا آنجا که دیگر بیت من پیدا کردم این(SLNYT) در مورد ورود آن را از اروپا است. من در تلاش برای حفاری تا جایی که من دیدم یک سویه نقشه از ایالات متحده (که nextstrain نقشه sorta بی فایده در اینجا پس از آن رفتار کل ما به عنوان یک نقطه)…
ارسال شده توسط sexyrobot در 5:08 PM در 29 آوریل
من قدردانی خواندن این. یک چیز این مقاله از سمت چپ بود که چگونه بوئینگ متقاعد شده بود را تعطیل. آنها آخرین کارفرمای بزرگ در کشور اعلام WFH و تولید قطع و آنها این کار را درست قبل از Inslee اعلام کرد ایالت های اجتماعی فاصله و در خانه بماند. آنها معروف ناکارآمد شرکت در حال حاضر در معرض خطر و مستحق ورشکستگی به عنوان یک نتیجه از 737 افتضاح به طور خاص با توجه به مقدمه ای از یک خصمانه مدیریتی فرهنگ در پی مکدانل-داگلاس’ خفا تصاحب و در نتیجه جابجایی شرکت گروه اجرایی به شیکاگو. Inslee آشکار kowtowing به این مقصر, جنایی, رهبری به من به نظر می رسد که تاخیر دولت ما پاسخ توسط حدود ده روز. من راحت تخمگذار کسانی که اضافه مرگ و میر در Inslee و بوئینگ را درب. که گفت: Inslee رهبری است در غیر این صورت بوده است نمونه.
ارسال شده توسط mwhybark در 5:16 ب. ظ در تاریخ 29 آوریل [1 علاقه]
اگر لا بود واقعا انجام بدتر از نیویورک این امر می تواند در مورد, به عنوان ما شروع به پناهگاه در محل قبلی شده اند و بسیار دقیق در مورد آن. من معتقدم که ما نیز برای اولین بار در شهرستان نیاز به پوشیدن ماسک (در کسب و کار / فروشگاه مواد غذایی / و غیره). البته ما تا به حال مشکلات با تست/و غیره اما IMO Garcetti شده است منطقی بر روی توپ در مورد همه چیز (تمام ساحل چیزی که در آخر هفته گذشته یک مثال خوب — LA County خوب بود OC سواحل دیوانه بودند).
ارسال شده توسط thefoxgod در 5:34 PM در 29 آوریل
sexyrobotاین FastCompany مقاله از مارس 30 یادداشت:

واشنگتن را شیوع آمده از دو گونه یکی به احتمال زیاد مردی که در بازگشت از ووهان چین و یکی از اروپا

اکثر موارد در سواحل غرب هستند به احتمال زیاد متصل به فوق واشنگتن در حالی ساحل شرقی شیوع بیماری شامل گونه از واشنگتن و چین و اروپا است.

ایالات متحده از راه دور انتقال ادامه دارد و معاشرت با ویروس جدا شده از سراسر کشور به این معنی است که سويه هستند و نه ماندن محلی و موجود

و لینک به این گونه نقشه در آن nextstrain سایت; “پایین به نقشه جهان و دکمه “بازی” را به دیدن انیمیشن های نمایندگی” از گونه های’ تاریخ نژادی جانور یا گیاه و انتقال – انیمیشن (نگاه کنید به طور مستقیم در بالای نقشه جهان بیش از حد) وجود دارد اطلاعات بیشتر / کمتر از یک تک نقطه اثر است.
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 6:45 PM در مارس 29 [2 علاقه]

کاهش من صفحه نمایش به 90% به من اجازه دیدن دو نمودار سمت-توسط-جانبی.
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 6:47 PM در 29 آوریل
بنابراین مقایسه سیاتل به دیترویت; آن را در یکی از این کشورها با جمعیت شهری. دیترویت 14th, بزرگترین مترو در آمریکا سیاتل… 15. و سیاتل متراکم تر است و این سفارشات از قدر بیشتر در حمل و نقل استفاده کنید. با هر بهانه ای نیویورک نسبت به سیاتل سیاتل می تواند نسبت به دیترویت. هنوز وجود دارد 5 COVID-19 مرگ و میر در دیترویت امروز برای هر یک در سیاتل.

جهان واقعا تغییر از زمانی که من جوانتر بود زمانی که به کسی می گویند این کار را بدون هر گونه آشکار آگاهی از کلید دموگرافيک تفاوت بین سیاتل و دیترویت. با توجه به متفاوت عفونت و مرگ و مير نژاد آن را به یک جای تعجب است که دیترویت را انجام نمی دهد و حتی بدتر.
ارسال شده توسط praemunire در 6:59 PM در آوریل 29 [3 علاقه]

“و کارولینای شمالی است. گاستون شهرستان (غرب شارلوت) است که آشکارا هجوم فرماندار سفارشات و صدور آن کسب و کار خود-may-بازگشایی فرمان موثر بعد از امروز.”

هیچ کس مخالف مانند گاستون.
ارسال شده توسط Evilspork در 7:03 PM در 29 آوریل [8 علاقه]

نیویورک تایمز به چاپ یک مقاله در مورد مایکروسافت پاسخ راه بازگشت در 15 مارس که گیر کرده با من از آنجایی که من آن را بخوانید. در خصوص این مربوط گذشت حدود یک رهبری تماس در 2/29 (روز اول ما مرگ گزارش شده است):

در تماس براد اسمیت, مایکروسافت, رئیس جمهور گفت که او نگران بود که مرموز گسترش یک ویروس بود که نوع مسئله ای است که می تواند منجر هوشمند افراد بدون تخصص به تصمیم گیری های ضعیف.

“من گفت:” این جالب است اما هیچ یک از ما (Ph. D.) در بهداشت عمومی'” آقای اسمیت گفت. “که در آن نقطه کالین گفت:” در واقع همه شما واقعا نمی دانم اما من باید یک دکترای بهداشت عمومی.'”

کالین دالی سیتی در خانه متخصص است که با این نسخهها کار برای بهبود سلامت مایکروسافت نیروی کار خواسته شده بود برای پیوستن به تماس.

مقاله در ادامه به ذکر است که دالی حال صحبت با برخی از مردم او می دانست که در شهرستان کینگ وزارت بهداشت ارائه حقایق به بقیه تیم ، همچنین دارای یک کمی بیشتر در مورد برخی از عوامل دیگر که ظاهرا راند اصلی مایکروسافت را پاسخ.
ارسال شده توسط cdefgfeadgagfe در 7:20 PM در 29 آوریل [4 علاقه]

تماشای آن را از داخل به بهداشت عمومی و کارگر و دانشجو از سیستم بهداشت و درمان, من یک مقدار زیادی از افکار و نظریه ها در مورد چگونه و چرا همه چیز را از دست رفته به خوبی در اینجا (و همه چیز رفته اند بسیار بسیار خوب همه چیز در نظر گرفته شود) و آنها اغلب بسیار فنی و خسته کننده شده است و 14 ساعت در روز و من فقط راه بیش از حد خسته. برخی از آن ما سزاوار اعتبار برای برخی از آن است که با اقتصاد برخی از این موسسات آموزشی در اینجا.

اما آنچه که من واقعا می خواستم به می گویند که اغلب نادیده گرفته شده: سیاتل تنها جایی است که من تا کنون زندگی می کردند که در آن اگر کسی به سراغ شما آمد و گفت: “هی شما مایل به ایجاد یک قربانی بزرگ برای رفاه جامعه خود را?” اکثر شهروندان خواهد پاسخ “بله قطعا. آنچه نیاز دارید؟”

من هیچ اطلاعات دیگری از این واقعیت است که چرا من اینجا زندگی می کنند.
ارسال شده توسط Slarty Bartfast در 9:41 PM در 29 آوریل [7 علاقه]

با عرض پوزش فشار نقشه دیدم…من کاملا مطمئنم که آن را در skynews…من باید یک عکس گرفته اند…بود شکسته شهرستان (که بسیار خشن در این نقطه به طوری که نقشه بسیار ناقص)…سواحل غرب فشار بود و اساسا هر دولت تا ساحل به MT, ID, AZ, و در سراسر جنوب غربی به TX با سواحل شرق سویه بودن یکی از اصلی هر جای دیگر در کشور است.
اگر سواحل شرق/اروپا فشار است مرگبارتر از اصلی/west coast/چینی فشار و سپس آن را deflates بسیاری از تئوری های توطئه در مورد چین دروغ گفتن در مورد تعداد آنها. یا حداقل دروغ گفتن نیست ،
(همچنین اروپا 2 سويه و همچنین…جنوبی فشار ravaging ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ترکیه و غیره از یک اصلی است که آمد به ما.)
ارسال شده توسط sexyrobot در 11:15 PM در 29 آوریل
اما من کاملا مطمئنم که آن را از nextstrain داده فقط به شهرستانهای (با شاید 1/4 گزارش مجموع با کمتر در مناطق پر جمعیت کمتر).
ارسال شده توسط sexyrobot در 11:27 PM در 29 آوریل
اگر سواحل شرق/اروپا فشار مرگبارتر از اصلی/west coast/چینی فشار

من نمی گویم این ادعا غیر ممکن است اما تا آنجا که من می توانم بگویم آن را هنوز هم نسبتا نظری/هنوز تکرار فراتر از آن یک کاغذ.
ارسال شده توسط atoxyl در 11:41 PM در مارس 29 [1 علاقه]

است وجود دارد یک تفاوت در بلند مدت آلودگی هوا در سیاتل در مقابل نیویورک ؟ آلودگی هوا باعث می شود بیش از نیمی از قبل موجود شرایط را COVID19 کشنده است. آن ها در ارتباط نزدیک با مرگ و میر در سراسر کشور است. در لوئیزیانا سیاه شهرها شده اند که شلوغ توسط پالایشگاههای جدید و در نتیجه تجربه کرده اند بسیاری از مرگ داده شده است که مردم ریه ها زباله هستند. و مردم در St John خواستار شد آن را “مرگ کوچه” قبل از COVID در حال حاضر من فکر می کنم این یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است. اما این است که دیده می شود به عنوان یک موضوع و نژادپرستی به طور مستمر تحت الشعاع آن است.

این باید آسان به نگاه کردن من فکر می کنم آن را یک کانادایی آزمایشگاه که منتشر کرده کیفیت هوا مدل سازی در سراسر قاره است.
ارسال شده توسط eustatic در 11:59 PM در مارس 29 [1 علاقه]

یکی دیگر از چیزی است که در آینده به نور با تصادفی AB, تست است که سواحل غرب انجام نشده خیلی بهتر از ساحل شرقی (شهرستان لا ~4-5% عفونت رای) آن را فقط یک متفاوت کمتر فشار مرگبار ویروس.

شهرستان لا به احتمال زیاد ندارد 4-5% عفونت رای و هیچ شواهدی وجود ندارد که فشار کمتر وجود دارد کشنده است.

من بیش از حد خسته به واقعا به به جزئیات اما Gelman یکی از بسیاری از کسانی که با اشاره به مشکلات با گروه استنفورد ، درست فاصله اطمینان در سانتا کلارا مطالعه داده ها شامل یک صفر درصد عفونت رای و آخرین من دیدم LA county مطالعه حتی نشان داد روش خود را (اما بهترین مورد مشکلات مشابه.)

من نمی تواند به اندازه کافی تاکید کمی از مردم می دانند و محتاط چگونه مردم باید از رسم نتیجه گیری در مورد عجله overhyped غیر کارشناسی preprints اجازه دهید به تنهایی زنجیرهای متعدد آنهایی که با هم به سعی و بزرگتر گیری.
ارسال شده توسط علامت k در 12:11 AM در 30 آوریل [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara