SEC کمیسر: ‘تصمیم گیری در پایین جاده’ کامل فصل فوتبال

چگونه خوش به حال شما که وجود خواهد داشت یک کامل فصل فوتبال در پاییز ؟ که یکی از پرسش های بسیاری, بسیاری از آنها نمی قطعی جوابگو است که SEC کمیسر گرگ سنکی خطاب در طول 45 دقیقه ای کنفرانس تماس با رسانه های اعضای چهارشنبه.

او برگزار تماس در روز پس از SEC لغو تمام بهار رویدادهای ورزشی از جمله بهار بازی های فوتبال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در یکی از آن شرایط در زندگی وجود دارد که در آن ممکن است “من نمی داند’ از ‘من می دانم که چه چیزی را بازی,'” سنکی گفت.

که واقعیت امر چیزی بیش از پنج ماه دور.

“تمرکز ما بر روی آماده سازی برای ’20-21 سال تحصیلی” سنکی گفت. “ما به وضوح فکر می کنم در مورد همه چیز را در رفتن به جلو از آنجا که ما در حال هدایت بهداشت عمومی اطلاعات و تصمیم گیری است. اما امید من این است که ما می توانیم بازگشت به عادی ما سازماندهی فعالیت های عادی ما تجربه می شود و بخشی از این جشن در اطراف فوتبال, والیبال, صلیب کشور و فوتبال در پاییز.

“اما ما باید برای دیدن” او اضافه شده است.

همانطور که برای چه خوش او در مورد داشتن کامل فصل فوتبال سنکی گفت: “من یک نیمه کامل دیدگاه فرد, بنابراین من باید خوش بینی. ما باید اقداماتی را ما همکار کنفرانس ها در این زمان. من فکر می کنم اگر من به عنوان خوانده شده سلامت رهبران آنها می گویند ما در حال رفتن به یک دوره از زمان برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با رشد این (COVID-19) موارد و ما تصمیم خود را پایین جاده.

“… من فکر می کنم همه ما باید مسئولیت های احتمالی برنامه ریزی مناسب و بدون پیش بینی.”

در آینده نزدیک سنکی ابراز شک و تردید که آیا بهار تمرین فوتبال است نجات حتی یک تاخیر اساس.

“من نمی تواند بیش از حد خوش بینانه در مورد بازگشت به تمرین,” او گفت:. “ما foreclosed نیست که فرصت اما من فکر می کنم عملا که پنجره بسیار باریک.”

او همچنین گفت: “اگر ما قادر به تمرین بیشتر در این بهار من اعتماد به نفس ما می شود به دنبال فرصت های خود را به مطمئن شوید که تیم ما به اندازه کافی آماده رفتن به فصل. عناصر که در حال رفتن به هدایت عامه واقعیت در مقابل از ما.”

در حال حاضر سنکی گفت: برنامه ریزی در ادامه به صورت SEC Football Media روز برنامه ریزی شده بود برگزار جولای 13-16 در کالج Football Hall of Fame در آتلانتا.

“ما در حال full steam ahead در آتلانتا ما برنامه ریزی برای رسانه های روز” سنکی گفت. “(اما) در آخرین پنج شنبه صبح من full steam ahead در بازی بسکتبال مسابقات و مختل شد.

“بنابراین ما در حال رفتن به آماده شدن برای اختلال در, اما ما در حال رفتن به برنامه به عنوان اگر در ماه ژوئیه ما باید رسانه ها روز فرصت به عنوان برنامه ریزی شده. که بهترین جواب من می تواند به شما در این لحظه است.”

در میان موضوعات دیگر سنکی خطاب:

• او “باز” به گپ دادن ورزشکاران در بهار ورزش یک سال اضافی از واجد شرایط بودن برای جبران یکی از آنها از دست این سال است. او آن را به نام “یک موضوع بسیار مهم است و به کار نسبتا کوتاه به منظور به طوری که مردم در اطراف برنامه های ما باید به وضوح در مورد آنچه در آینده آینده خود را.”
• او گفت SEC کارکنان کار را از طریق مالی تاثیر لغو بسکتبال مسابقات و رویدادهای دیگر. “من قصد ندارم به پیش بینی دیگر از ما دیده ایم تغییرات در مسابقات NCAA است که بدون شک خواهد شد که تاثیر مالی,” او گفت:. “من مطمئنم (SEC) به جلو حرکت خواهد کرد از نظر مالی در راه مثبت اما ما باید به شکل تمام تنظیمات و اثرات در روزها و هفته های پیش رو است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>