قانون دوم: سابق مدیر عامل شرکت RadioShack در حال حاضر یک ER دکتر مقدم از COVID-19 مبارزه

برایان لوی عاشق علم به عنوان یک بچه. او تا به حال یک میکروسکوپ بخوانید تا در مورد مسائل در دانشنامه و آشفته در اطراف خانه آزمایش کیت. در طول سال دبیرستان او در زمان هر علم اعتباری ممکن است. خود را برای پذیرش خود او یک “گیک” یکی به همان اندازه با شور و قوی در کنار علم الکترونیک.

لوی می دانست که چگونه به راه اندازی یک رادیو موج کوتاه. آخر هفته teenage بهشت را در ذهن او بود حلق آویز در اطراف محلی RadioShack, فروشگاه یک انبار وسایل در جایی که او به ثمر رساند اولین شغل پاره وقت در سال 1974 درآمد US$1.40 یک ساعت در یک فروشگاه در مرکز شهر آتلانتا. او 15, که, افسوس که خیلی جوان بود به کار برای این شرکت با توجه به مردمی در دفتر مرکزی شرکت در تگزاس که اخراج او پس از دریافت مدارک خود را.

اخراج نمی نشینند و با لوی.

“من در واقع به نام معاونت منابع انسانی در تگزاس” او می گوید. اجرایی تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط moxie از بچه. در روز او تبدیل 16, مالیات, استخدام شد و برگشت.

که بیشتر یا کمتر قرار دادن کل پزشکی چیزی که برای من نگه دارید

“من واقعا لذت می برد که درگیر در الکترونیک, همه آخرین فن آوری است که بیشتر یا کمتر قرار دادن کل پزشکی چیزی در انتظار من” لوی می گوید.

توسط پزشکی “چیز” او با اشاره به رفتن به مدرسه پزشکی برای تبدیل شدن به یک دکتر. با “در انتظار” او به معنی به خوبی در خود نگه دارد و نه برای یک یا دو سال در حالی که او مشغول به کار الکترونیک-کامپیوتر-اشکال از سیستم خود را, اما برای 30 سال آینده. کشش که دیدم بچه با moxie موشک تا صفوف این شرکت در نهایت تبدیل شدن آن’ مدیر عامل یک موقعیت لوی را اشغال کردند تا به زودی پس از InterTAN, RadioShack پدر و مادر, شرکت فروخته شد و یک معامله است که مشبک رئیس یک $11-میلیون (یا بیشتر) پرداخت.

مالیات پیش بینی نیست زودرس پایان دادن به کسب و کار خود را حرفه ای. وقتی که می آمد به جای اینکه crestfallen او احساس آزاد و رایگان به دنبال یک “خارش” است که او همیشه احساس نیاز به خراش. تا اعمال او را به مدرسه پزشکی در دانشگاه مک مستر در همیلتون ، (لوی آمد به کانادا در وهله اول پس از جابجایی RadioShack HQ شمالی از مرز به عنوان مدیر عامل. او در حال حاضر دو شهروند اگر چه خود نرم اذوقه و نوشابه لهجه خیانت ریشه های خود را در آمریکای جنوبی.)

“من همین حالا که یک مدیر عامل یک بیت” لوی می گوید. “من از آن لذت بردم فوق العاده, زمانی که من آن را انجام می دهند. اما من لذت بردن از آنچه من انجام می دهند ؟ پاسخ این است که فوق العاده است.”


برایان لوی در سال 2005 زمانی که او رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت InterTAN کانادا.

فایل

برایان Levy, MD, بود صحبت کردن در مورد غیر معمول خود را در مسیر حرفه ای با یک خبرنگار از طریق اجتماعی-فاصله تماس تلفنی در ماه آوریل بعد از ظهر پس از بسته بندی تا یک شبه تغییر در بخش اورژانس در برامپتون مدنی بیمارستان در شمال تورنتو. برامپتون مدنی است که در میان شلوغ ترین بخش اورژانس در کانادا. سابق مدیر عامل در ابتدا خیالی تبدیل شدن به یک روانپزشک توجه همه سال مدیریت, مردم, اما او متوجه شد در اوایل در مدرسه پزشکی که او بیشتر از یک عمومی نه به ذکر است یک نوع آدرنالین-بنجل.

“طب اورژانس است که مناسب برای شخصیت من,” او می گوید.

مثل بقیه بشریت, مالیات پیش بینی نیست COVID-19 توفنده به زمین است. در مواجهه با این ویروس در حال حاضر به عنوان خط مقدم پزشک بوده است “حقیقی.” اورژانس اسناد در حال رفتن-اهل عمل توسط طبیعت است. در قبل از همه گیر روز هنگامی که بحرانی مورد نورد از طریق وزارت درب لوی خواهد آمد موجد خسارت در مانند “سوپرمن” را به صرفه جویی در روز.

اما وجود دارد بیشتر موجد خسارت در حال حاضر. این بخش به طرز مرموزی ساکت و آرام, آماده شدن برای یک انتظار افزایش COVID-19 موارد است. بیماران پس از رسیدن به, تحت, مالیات, سازمان دیده بان اغلب در قلبی-تنفسی پریشانی. لوی نمی تواند فقط با عجله به آنها را. همه چیز او را به روشمند. یک قدم اشتباه در یک پزشک, قسمت, می گویند, لمس کردن یک سطح با دست برهنه و یا جرعه جرعه از بطری آب خطرات آلوده کل گروه.

“آموزشی ما به ما می گوید بلافاصله پس از آمدن به اتاق” لوی می گوید. “اما هر یک از ما این است که بسیار آگاهانه تر در حال حاضر به معنای واقعی کلمه در هر سطح ما لمس کرده اند — و درست بودن gowned — از آنجا که شما می توانید تصور کنید مردم نمی آیند در اینجا با تشخیص مهر در پیشانی خود را.”

قبل از اینکه راه رفتن را به یک اتاق با یک مشکوک COVID-19 مورد پزشکان دریافت decked مانند فضانوردان در صورت محافظ و ماسک. چه شده است به خصوص دشوار لوی می گوید در حال کاهش گزینه های در دسترس برای درمان افراد مبتلا به ویروس است. به طور معمول زمانی که به کسی است که با داشتن مشکل تنفس پزشکان به آنها اکسیژن است. اگر آنها همچنان به دشواری گام بعدی این است که اغلب به قلاب آنها را به یک ماشین CPAP مانند کسانی که مورد استفاده در درمان آپنه خواب است.

CPAPs غیر تهاجمی اقدامات برای مردم هنوز هم قادر به نفس در خود. در COVID-19 عصر آنها نیز منابع بالقوه آلودگی حاکم آنها را به عنوان گزینه های درمان. که فرد با داشتن تنفس مشکل که نیست در پاسخ به ساده اکسیژن است اما یک امید: قرار است در حمایت از زندگی در پزشکی ناشی از کما.

“این یک وضعیت دشوار برای خانواده است و قطعا نه آنچه که ما می خواهم به انجام” لوی می گوید. “هر بار که شما رسیدن به نقطه حمایت از زندگی با یک بیمار وجود دارد یک مقدار مشخصی از خطر درگیر است.”


دکتر برایان لوی می ایستد خارج از مرکز اورژانس در برامپتون بیمارستان مدنی. “طب اورژانس است که مناسب برای شخصیت من,” او می گوید.

Peter J. Thompson/ملی پست

نیز وجود دارد یک مقدار مشخصی از خطر درگیر در یک دکتر در هم خطرناک. ده ها تن از پزشکان در سراسر جهان باید در برابر این ویروس. لوی نیست اما او نیست 40 دیگر. او 61. او و همسرش آنجلا, ازدواج شده است 38 سال. آنها دارای دو فرزند و مقدار زیادی از پول در بانک.

لوی نیازی به کار تغییر یک شبه به پایان می رسد دیدار و یا حتی کار — دوره. اما بازنشستگی خواهد بود و نه مناسب است. لوی مطالعات پزشکی برای سرگرم کننده است. او همچنین به تماشای فوتبال و بازی شبیه ساز پرواز. برای از حالت فشرده خارج کنید و پس از تغییر او cranks oldies روی رادیو ماشین. او هنوز هم الکترونیک کامپیوتر.

به عنوان حقانیت خود را به عنوان دو فرصت های شغلی ممکن است به نظر می رسد — صرفه جویی در زندگی در مقابل چیزهای فروش — چند تا اشتراکات. بازگشت هنگامی که لوی در حال اجرا بود RadioShack, او تا به حال یک پیام به او منتقل به نیروهای نظامی است.

“من استفاده می شود به می گویند: “شما خود را یک-بازی به کار هر روز شما-بازی همیشه به یک کمی بهتر از این بود که روز قبل,” او می گوید.

وضع شده است و آوردن او یک-بازی به برامپتون مدنی برای یک دهه در حال حاضر. در میان ترسناک زمان مملو از عدم قطعیت با هر نشانه ای همه چیز در حال بدتر است او نه می تواند.

“من احتمالا گفت: همسر من ده هزار بار که من می خواستم به یک پزشک قبل از من شد یک پزشک” او می گوید. “من فقط یکی از این افراد بود که بسیار خوش شانس که در آن همه چیز کار می کرد و جایی که من می تواند انجام دهد نه فقط یک چیزی که من واقعا لذت می برد در زندگی, اما دو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de