دوم هواپیما با قرنطینه مسافران کشتی کروز می رسد در Dobbins

باقی مانده از مسافران یک کشتی کروز آمار coronavirus وارد شده اند در گرجستان است.

دومین هواپیمای حامل مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی لمس کردن در Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا در روز پنج شنبه صبح. اولین وارد اوایل روز شنبه.

مقامات گفته اند که 34 گرجی و ده ها تن بیشتر از کشورهای دیگر خواهد بود در قرنطینه پایه برای 14 روز پس از آنها احتمالا در معرض ویروس.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

در مجموع 21 نفر روی عرشه کشتی کروز را آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت در طول یک Coronavirus نیروی کار مطبوعاتی. از کسانی که 19 شد خدمه و دو مسافر.

کارناوال شاهزاده Cruises در روز پنج شنبه دوم شد خط کروز به آن اعلام شد, خاموش کردن عملیات با توجه به شیوع جهانی. این شرکت گفت: این امر توقف عملیات از کل آن از کشتی های ناوگان به مدت دو ماه با توجه به CNBC.

مرتبط با: 2 عمده خطوط کروز به تعطیل کردن عملیات برای 2 ماه با توجه به شیوع

مسافران پس از رسیدن در گرجستان هستند بدون علامت Dobbins مقامات کرد و گفت: در انتشار اخبار.

“قبل از آمدن به اینجا از مسافران پزشکی نمایش توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از” مقامات گفت. “قرنطینه افراد را نشان نمی دهد علائم بیماری و قرنطینه می شوند به عنوان یک احتیاط.”

باید هر یک از قرنطینه مسافران تشخیص داده می شود با COVID-19 بیماری روش در محل برای حمل و نقل آنها را به یک بیمارستان در این منطقه است.

CDC مسئول تمام جنبه های عملیات قرنطینه و Dobbins پرسنل را بدون تماس با مسافران با توجه به پایگاه هوایی رزرو.

سرهنگ کریگ McPike این Dobbins نصب فرمانده گفت: پایه اصلی مسئولیت باقی می ماند همان است که آن را فراهم می کند پشتیبانی به وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که منجر آژانس فدرال در عملیات.

اواخر روز چهارشنبه گرجستان اعلام تعداد تایید شده و احتمالی موارد از بیماری های عفونی افزایش یافته بود به 31 سراسر کشور. این تعداد همچنان به تغییر روزانه.

بیشتر: گرجستان در حال حاضر دارای 31 احتمالی و تایید موارد coronavirus

دولت و وزارت بهداشت وجود دارد گفت: در حال حاضر 12 مورد تأیید و 19 presumptive موارد مثبت بیماری و منبع عفونت از بسیاری از آنها ناشناخته است.

از موارد جدید گزارش روز شنبه یکی از شناخته شده اتصال به یک مورد که قبلا تایید شده در Floyd County, سلامت, مقامات گفت. بسیاری از موارد در مترو آتلانتا اما چندین گزارش شده در بیشتر مناطق روستایی از دولت است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im