دیدن باور کردن است

آنچه که در سخت ترین زبان در جهان به lipread?
ارسال شده توسط Literaryhero (3 نظر تعداد)
ASL?
ارسال شده توسط سنت اوه در 3:17 AM در فوریه 24 [2 علاقه]
برای زبانشناسان آن است که فوق العاده مورد بحث و مایع با موضوع مطالعه است.

من یک زبانشناس. من نمی دانم هر زبانشناسان که صرف هر زمان فکر کردن در مورد لبخوانی (گفتار خوانی) هر چند گمان می کنم برخی از باید وجود داشته باشد در جایی.
نوشته شده توسط سیستم عامل tuberoes در 3:58 AM در فوریه 24

من در ژاپن زندگی می کنند و صحبت می کنند به طوری ژاپنی و در حالی که این مقاله ذکر شده ژاپنی در چارچوب هنجارهای اجتماعی و نشانه های, من می خواهم بگویم ژاپنی است که یک نامزد خوب به دلیل نسبتا کوچک تعداد واج های زبان است. چیزی شبیه به کمتر از نیمی از تلفن های موبایل شما می شنوید در انگلیسی. برای مثال انگلیسی L و R صدا سابق که ژاپنی فاقد است. و تنها 5 واکه برای تلفن های موبایل! من تدریس تلفظ زبان انگلیسی به دانش آموزان ژاپنی و به آنها بگویید به L صدا لب و زبان و دهان همه باید در این موقعیت و به V صدای شما را مجبور به قرار دادن خود را بالا دندان ها را در زبان خود را در این موقعیت. تا حد زیادی سخنرانان ژاپنی حرکت دهان خود را (و لب و زبان) بسیار کمی حداقل در مقایسه با زبان انگلیسی.
ارسال شده توسط zardoz در 4:06 AM در فوریه 24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>