فروشندگان آمازون وام در معرض خطر به عنوان شرکت محدودیت انبارها به کالاهای ضروری

نیویورک/لس آنجلس — برخی از فروشندگان آمازون می گویند خرده فروش آنلاین ناگهانی تصمیم به توقف دریافت های غیر ضروری موجودی در پاسخ به کروناویروس همه گیر می تواند خفه فروش آنها نیاز به پرداخت آمازون خود را وام.

چالش نشان می دهد قدرت آمازون بیش از بازرگانان که کسب و کار به شدت وابسته به آن بازار است.

یک سخنگوی آمازون به رویترز گفت در روز پنج شنبه که این شرکت در حال کار برای ارائه کمک به فروش جامعه است. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

در روز سه شنبه آمازون گفت: این امر تنها دریافت منابع حیاتی آن در آمریکا و انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی انبارها تا 5 آوریل در تلاش برای صرفه جویی در فضای انبار برای پزشکی و کالاهای خانگی است که در تقاضای بالا هستند در طول جهانی شیوع کروناویروس. آمازون است که در میان خرده فروشان مسابقه به نگه داشتن مواد غذایی و بهداشتی و اقلام موجود در انبار و کارمند در دست برای انبار محل کار و یا تحویل.

برخی از فروشندگان نگران است که تعلیق در موارد غیر ضروری مانند پوشاک و اسباب بازی در فضای باز می تواند تعدیل فروش خود را به عنوان آنها قادر به restock موارد و بیشتر تاثیر می گذارد توانایی خود را برای بازپرداخت بدهی های خود آمازون وام در زمان.

برای Jamison فیلیپی آمازون فروشنده مستقر در هکنساک, New Jersey, اسباب بازی و بازی های ویدئویی نشان دهنده 95 درصد از آمازون کسب و کار. اما آن دسته از محصولات در حال حاضر در نظر گرفته “غیر ضروری” بنابراین او نمی تواند به آنها در انبار آمازون.

خود را به عنوان موجودی اجرا می شود فیلیپی برآورد درآمد خود را رها شده می تواند 75 درصد – موثر بر توانایی های خود را به حدود 3500 دلار به دلیل پرداخت در آمازون وام در تاریخ 1 آوریل.

“قادر به همه چیز کشتی در سه هفته – آن را به نیش” فیلیپی گفت. آمازون به طور خودکار می کشد پرداخت وام از حساب کاربری که در آن او خود را دریافت می کند دو هفته فروش پرداخت. در صورتی که تعادل می افتد کوتاه از آن بیرون می آید از حساب بانکی خود را.

“من امیدوار هستم که آنها تعلیق که برای یک ماه و ارائه مهلت” گفت: فیلیپی که معتقد است که آمازون تصمیم گیری که در آن معتقد هستند بهترین برای فروش جامعه است.

“آنها همه چیز را کنترل ما فقط بازی در گودال ماسهبازی” Phillippi گفت.

پرداخت وام با توجه

راه اندازی در اواخر سال 2011 آمازون برنامه اعطای وام وام از $1000 به بیش از 1 میلیون دلار به فروشندگان واجد شرایط و با استفاده از فروشنده موجودی در آمازون انبارها به عنوان وثیقه. شرایط بازپرداخت سه تا 12 ماه و نرخ بهره به طور معمول محدوده از 6-19.9 درصد.

این حرکت را به حالت تعلیق حمل و نقل غیر ضروری محصولات چپ فروشندگان قادر به restock برخی از کتاب پرفروش خود را.

برخی از فروشندگان در هراس هستند زیرا وام گیرنده را می توان در به طور پیش فرض اگر فروش در هر دوره 30 روزه هستند و کمتر از 50 درصد از پایین ترین سطح خود در طول 12 ماه قبل با توجه به موافقتنامه وام reviewed by خبر داد.

“شرایط وام قطعا حفاظت از آمازون,” گفت: یک فروشنده مستقر در نیوهمپشایر که کاهش یافته است به نام. “در این زمان من همه از من تخم مرغ در آمازون سبد خرید. من مدیون آنها بیشتر از من مدیون در خانه من بود.” وام خود را پرداخت فقط خجالتی از 40 ، 000 $در هر ماه در 12 ماه $500,000 وام.

“ما شاهد فروش سقوط کردن صخره. کفش و لباس در این زمان است نه آنچه مردم گمان ضروری” فروشنده گفت. “من درک می کنم خود را به تصمیم گیری کسب و کار. آن را برای رفتن به ناراحت زنجیره تامین در پایین جاده.”

برخی از فروشندگان ابراز نگرانی های خود را به آمازون اما شنیده ام و نه در مورد هر گونه کمک. در بیانیه ای به رویترز آمازون گفت: این کار به منظور تعیین بهترین راه برای به سرعت به کمک آن اعطای وام به مشتریان در طول coronavirus بحران است.

“ما فروش شرکای ما بگویید ما وام هستند راه ایده آل برای رشد موجودی گسترش خطوط تولید و رسیدن به مشتریان بیشتر” این شرکت اعلام کرد.

در موارد دیگر فروشندگان در حال دیدن وام ارائه می دهد از آمازون ناپدید می شوند از حساب های خود را.

Molson هارت یک فروشنده می گوید: او همیشه ارائه شده 1 میلیون دلار وام توسط آمازون خود را بر پایه 4.5 میلیون دلار در فروش سالانه. به عنوان او نگران است که او را محبوب محصولات ممکن است اجرا از سهام در آمازون انبارها او نیز یافت وام ارائه رفته بود در این هفته. در حالی که هارت می گوید کسب و کار خود را تکیه می کنند در آمازون وام برای زنده ماندن کسب و کار کوچک می تواند یک شانس بالاتری از ورشکستگی در طول این زمان از پریشانی.

“واضح است که آمازون فکر می کند خطرات سر به فلک کشید” گفت: جو Kaziukenas بنیانگذار بازار پالس که آهنگ داده ها در سیستم عامل های تجارت الکترونیک.

“فروشندگان نگران جریان نقدی خود را و آمازون وام یکی از راه هایی که برای حمایت از. و در حال حاضر به عنوان ما را دیده ام در برخی موارد آن را رفته است” Kaziukenas گفت. (گزارش شده توسط Krystal هو در نیویورک و لیزا Baertlein در لس آنجلس ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de