زندگی ارشد: داشتن را خوب حس می کند اما بسیاری هنوز هم نیاز به یک

اکثر مردم می دانند که ارزش داشتن را اما من هنوز شگفت زده چگونه بسیاری از مردم که هنوز هم یکی نیست. مرگ بدون اراده به معنی شما باید مطلقا هیچ می گویند در مورد هر یک از دارایی های خود را و یا مراقبت از کودکان خود را هنگامی که شما می میرند.

وجود دارد بسیاری از اساسی خواهد کیت در دسترس است و اگر چه آنها بسیار کلی و ساده می توان آنها را مناسب برای کسانی که کانادایی ها در بودجه تنگ است. حتی یک دست نوشته نامه جهت می تواند موثر باشد اگر آن را امضا کرده است و دو شاهد.

اما اگر شما بیشتر دستورالعمل های خاصی را برای جایگزین ترتیبات سرپرستی برای افراد زیر سن قانونی بخشش بدهی و یا صریح و روشن دستورالعمل پس از مرگ خود را, شما ممکن است مایل به وکیل خود را آماده خواهد شد. آن است که همیشه یک عمل خوب به دنبال مشاوره حقوقی.

اجازه دهید نگاهی به برخی از مسائل فوری است که بوجود می آیند باید بمیرد بدون اراده: برای اولین بار دولت کانادا را بلافاصله تبدیل به مجری تمام دارایی های خود را: خانه های, حساب های بانکی, سرمایه گذاری, شخصی, وسایل همه چیز شما خود را.

دولت خواهد شد و سپس مسدود کردن دسترسی به همه تا آنها را به اتمام حسابرسی کامل آن ممکن است سه تا نه ماه. هنگامی که خود را املاک و دارایی باره میگوید تمام هزینه ها و مالیات کسر خواهد شد قبل از هر گونه پرداخت به خانواده است. یک بازمانده مرد متاهل است که به عنوان اولین $200,000 با باقی مانده تقسیم می شود به همه کسانی که اعضای خانواده دولت معتقد است که ادعا می کنند.

گرفتن یک را مهم و مسئول ترین چیزی که شما باید انجام دهید برای اطمینان از خود را سخت به دست آورده دارایی ها و خواسته های مراقبت گرفته شده زمانی که شما می میرند.

آیا آن را ترک کنید تا به یک غریبه در یک اداره دولتی به تصمیم گیری برای خانواده خود را. شما همچنین باید با در نظر گرفتن قدرت از وکیل برای ملک و پزشکی جهت.

این فرصت خود را به ترک علامت خود را! به یاد داشته باشید از آن شما خواهد بود “بدون وقفه نهایی پیام” هنگامی که شما می میرند. مطمئن شوید که شما باید کنترل — دریافت خواهد شد!

— کریستین Ibbotson نویسنده don’t Panic: چگونه برای مدیریت امور مالی خود را و مالی اضطراب در طول و پس از Coronavirus و نحوه بازنشسته بدهی رایگان و ثروتمند.

askthemoneylady.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>