زندگی ارشد: حساب بانکی جداگانه یا مشترک?

شما باید بازنشسته با حساب بانکی جداگانه? آیا آن را خوب به باید جداگانه پول و پس از آن فقط به اشتراک گذاشتن هزینه های بازنشستگی است ؟

اغلب زوج ها هستند که بیش از شروع یک رابطه جدید و ورود به دوران بازنشستگی پیدا کردن آن بیشتر سودمند برای حفظ پول خود را از هم جدا کنید. من قطعا موافق. اگر شما در حال ازدواج نکرده و می خواهید برای حفظ استقلال خود ترکیب دارایی تنها به حل کردن آنها را بعدا به دلیل کثیف تقسیم خوب نیست برای کیف بغلی خود را و یا ذهنی خود را به خوبی بودن.

بازنشستگی است که به طور کلی به عنوان یک “زن و شوهر, رویداد” اما این بدان معنا نیست که شما باید برای اضافه کردن پیچیدگی های مالی گرفتاری با کسی جدید. قبل از nuptial توافق و یا زندگی مشترک بدون ازدواج در توافق است که همیشه توصیه می شود برای شروع بیش از, برای تازه تنها بازنشستگان که در حال برنامه ریزی در آینده با کسی جدید. آن حیاتی برای محافظت از دارایی های خود را و موافقت نامه باید به نفع هر دو طرف آوردن وضوح به اتحادیه خود را و خود را در ترکیب دارایی.

معمولا وجود دارد مقدار زیادی بیشتر متغیر در نظر بگیرید هنگامی که شما در حال شروع دوباره در سن. آیا تخفیف مزایای استفاده از pre-nup. فکر می کنم از آن به عنوان یک چارچوب است که بهترین ها را برای آینده خود را با هم.

در حال حاضر, از سوی دیگر, اگر شما در حال شروع و ازدواج شده است مدت زمان طولانی است اما هنوز هم باید جداگانه حساب های سرمایه گذاری و پول اولین سوال من این است: چرا ؟ اگر شما برنامه ای برای بازنشسته ها با هم, شما نیاز به مدیریت پول خود را با هم. این مهم است که هر دو طرف درگیر در تصمیم گیری های مالی روند. شما باید برای صرفه جویی و حل بدهی های خود را با هم, به خصوص اگر شما آن را ایجاد کرده با هم.

ترین از نظر مالی موفق, ارتباط جنسی, کسانی هستند که در ترکیب خود درآمد کار با هم به صرف و صرفه جویی برای آینده خود را. این زوج که حفظ منابع مالی خود را تقسیم و یا راز با جدا کردن حساب ها و بدهی های معمولا همیشه بدتر است. یک شریک است که همیشه بیحال و بدهی تمایل به بالاتر در حالی که پس انداز نمی کنند.

یک قاعده سرانگشتی مناسب این است: اگر شما می خواهید به بازنشسته بدهی رایگان و ثروتمند شما باید کار با هم برای یک هدف مشترک است. رویای با هم طرح با هم و حذف عدم قطعیت — با هم!

کریستین Ibbotson نویسنده پرفروشترین کانادا کتاب چگونه به بازنشسته بدهی رایگان و ثروتمند. او همچنین می نویسد: Moneylady ستون.


کریستین Ibbotson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de