سالمندان منجر گرجستان دولت بیش خورشید قهرمان کمربند سنگ کوچک

وجود دارد هیچ کمبود انرژی برای امور خارجه گرجستان روز سه شنبه به خصوص از دامون ویلسون و کریس Clerkley این دو بازیکن افتخار در طول pregame ارشد شب مراسم قبل از تیم نهایی به طور منظم فصل بازی.

ویلسون 6-پا-5 گارد بود 20 امتیاز و شش ریباند و Clerkley تا به حال شش ریباند به رهبری پلنگ به یک 89-70 برنده بیش از لیتل راک به طور منظم فصل خورشید کمربند کنفرانس قهرمان و استراحت خود را در سه بازی از دست دادن خط.

این چهارمین بار ویلسون به ثمر رساند تا 20-نقاط به علاوه در این فصل است. او در دو نقطه خجالتی از تطبیق خود را حرفه ای بالا است.

Georgia State (19-12, 12-8) منجر شد در به ثمر رساند با 21 امتیاز از کین ویلیامز بود که 12-برای-12 از خط پرتاب آزاد و دست از هفت کمک می کند. Jalen توماس همسان خود را بالا حرفه ای با 14 امتیاز.

این پیروزی به معنی خارجه گرجستان می تواند به پایان برسد و بدتر از چهارم در این کنفرانس است.

لیتل راک (21-10, 15-5) رو 24 امتیاز و نه ریباند از Kamani جانسون.

Georgia State تماشا نه نقطه حاصل کار دو تیم منجر به سرعت تبخیر در اوایل نیمه دوم و لیتل راک در زمان 58-56 سرب در 3-اشاره گر توسط بن Coupet جونیور اما توماس ترمیم سفارش و بازی با قلاب شات رابرتز پس با deflating 3-اشاره گر و پلنگ سوار بر یک 20-1 اجرا که در سمت چپ آنها منجر 76-59 با 7:38 چپ. که اجرا شامل back-to-back دزد و سبد توسط نلسون فیلیپس آغاز شده که اولین بازی این فصل است.

Little Rock, بازی های برگزار شده بیشتر از این بازی بالا و بدون نگهبان به ثمر رساند Markquis نوول همه خورشید کمربند بازیکن. نوول بازی هفت دقیقه قبل از بازنشستگی به نیمکت با یک همسترینگ موضوع اما نه قبل از نمره 10 امتیاز 3-برای-3 تیراندازی.

نوول هم برداشت غیر معمول ویژگی های ناپاک. پس از توپ رد شد خارج از محدوده در حمایت از گرجستان, دولت, Karl animatedly به یک زن و شوهر از pats به عقب پایان رسمی. مبهوت ref تبدیل شده و متد نشانه ویژگی های ناپاک.

نیمه اول کمی سرعت با این تیم در مجموع 27 خوبی سزاوار خطا را برای طبیعت فیزیکی بازی. بازی گره خورده بود 29-29 با 6:16 سمت چپ اما دولت گرجستان outscored لیتل راک 18-9 به پایان نیم بود و 47-38 سرب در شکستن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>