حس و سرشماری-توانایی

آگاهی است (به آرامی) در حال افزایش است که این آمار در آمریکا در جریان است و اداره سرشماری تمدید مهلت و دیگر عملیاتی تنظیم با تماس به عقب هل دادن مهلت بیشتر است. داده های تعاملی در دسترس است برای هر یک از ما دولت و شهرستان (صفحه وب برای پاسخ به نرخ تابلو تعاملی داشبورد) بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه به خوبی شما محلی منطقه در حال انجام است . زمان پاسخ و نرخ نشان می دهد کمتر از 50 درصد را تکمیل کرده اند. به عنوان یک یادآوری نتایج حاصل از این یک بار در دهه تعداد تعیین تعداد کرسی های هر ایالت در مجلس نمایندگان. آنها نیز استفاده می شود به رسم کنگره و دولت قانونی مناطق. ارسال شده توسط inflatablekiwi (17 کل نظرات) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
آیا اکثر مردم فقط به طور منظم به دور پرتاب خود را ایمیل و یا چشم پوشی از آن را برای چند هفته ؟ من نمی فهمم چگونه “آگاهی از سرشماری” مشکل گسترده است.

متوجه شدم که در حالی که سوال پرسید در مورد “جنسیت” به جای جنس آن موفق به حذف افراد دو جنسیتی. و راه نژادی سوالات پرسیده شده است فقط عجیب و غریب است.
ارسال شده توسط Foosnark در 9:47 AM در مارس 13 [3 علاقه]

ما میلر با ما ورود کد چند هفته پیش و در اطراف به انجام آن چند روز به ما قفل در. آن را قطعا کوتاه تر از من انتظار می رود. من همچنین اشاره کرد که این سوال به نظر می رسید سایه دار نسبت به تعیین اگر شما اسپانیایی بودند.

وجود دارد هیچ نسخه طولانی در این سال ؟ من به یاد بیاورید در (pre-intarwebs) گذشته مردم به طور تصادفی یک مقدار دیگر فرم را پر کنید.
ارسال شده توسط Thorzdad در 10:04 AM در آوریل 13

آیا اکثر مردم فقط به طور منظم به دور پرتاب خود را ایمیل و یا چشم پوشی از آن را برای چند هفته ؟

بسیاری از ایمیل من این روزها ایمیل های ناخواسته و کاملا یک مقدار زیادی از ایمیل های ناخواسته است که فرمت آن را به نگاه مانند “رسمی” ایمیل یعنی چیزهای که من احتمالا باید با توجه به پرداخت و حتی چیزهای که در حال آمدن است از شرکت هایی که من در حال حاضر انجام کسب و کار با اغلب “مهم اطلاعات حساب محصور” برجسته در مقابل پاکت زمانی که در داخل یک زمین برای برخی دیگر از چیزی است که آنها در حال فروش است. بله بسیاری از آن نادیده گرفته می شود.
ارسال شده توسط هالووین جک در 10:06 AM در مارس 13 [2 علاقه]

آنها نیز استفاده می شود به رسم کنگره و دولت قانونی مناطق.

ماساچوست است fucked-من فکر می کنم آنها به طور معمول تعداد شیره ذرت در بسیاری از دانشجویان است که در این مورد در حال حاضر.
ارسال شده توسط Melismata در 10:06 AM در مارس 13 [1 علاقه]

تاریخچه مختصری از دانشگاهیان در سرشماری
ارسال شده توسط heyforfour در 10:08 AM در آوریل 13
وجود دارد هیچ نسخه طولانی در این سال ؟

آنها را با نسخه یک سرشماری یا دو پیش و فقط لازم است که جامعه آمریکا با بررسی یک n مانند 50,000 بیشتر.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 10:15 AM در مارس 13 [2 علاقه]

من انجام داده ام من اما میلر من تا به حال یک scammy بوی به من. من آگاه شدند و آن را به صورت آنلاین در این سال بود و نگران این بود که یک ایمیل فیشینگ حمله. من یک بیت از گوگل به مطمئن شوید که آن را حلال من قبل از قرار دادن هر گونه اطلاعات به سایت. من مطمئن هستم که بسیاری از مردم فقط فکر کردم این یک کلاهبرداری و پرتاب آن.
ارسال شده توسط potrzebie در 10:18 AM در مارس 13 [3 علاقه]
وجود دارد هیچ نسخه طولانی در این سال ؟ من به یاد بیاورید در (pre-intarwebs) گذشته مردم به طور تصادفی یک مقدار دیگر فرم را پر کنید.

من خیلی شگفت زده شد. من جمع شده بودند بچه ها در اطراف به آن را انجام دهد و انتظار برای استفاده از آن به عنوان بداهتا ‘مدرسه’ مدنی پروژه. من صادقانه فکر کردم من می خواهم فقط در بخش اول هنگامی که آن را به طور ناگهانی انجام می شود و رفت و آنلاین به اداره سرشماری به مطمئن شوید که من هیچ چیز از دست رفته. (و بله این مطلب در اصل در حال رفتن به در واقعی سرشماری بعد – اما – شما می دانید چه هستند روز به هر حال؟) بهترین من آن را درک کنید (به اصلاح) این فرم طولانی است که در حال حاضر جامعه آمریکا بررسی فرم من به اشتراک گذاشته شده در پست اصلی – که فرستاده می شود به حدود 295,000 تصادفی خانوارها ماه تا کنون توسط اداره آمار. ACS رفت و زنده در سال 2005 به جای یک بار در دهه سرشماری فرم طولانی.

بخشی از دلیل من در ارتباط با دیگر کشور فرم های نظر سنجی در پست اصلی آن است که بسیار جالب رفتن را از طریق آنچه در کشورهای دیگر از طریق خود فرم طولانی مانند اگر خانه خود را مرطوب . برخی از سوالات پرسیده نیز دلخراش (اما خواست واقعی, دلایل مشروع) مانند می کند هر کس در خانواده خود حداقل یک جفت کفش.
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 10:21 AM در آوریل 13

آیا اکثر مردم فقط به طور منظم به دور پرتاب خود را ایمیل و یا چشم پوشی از آن را برای چند هفته ؟ من نمی فهمم چگونه “آگاهی از سرشماری” مشکل گسترده است.

در (طبقه کارگر) محله ما ندارد فردی جعبه پست الکترونیکی. در عوض تمام پست می رود به یک جمعی صندوق پستی در انتهای خیابان که هر خانه یک فرد پست های کلیدی نه در یک مجتمع آپارتمانی. اما صندوق پستی حدود ده دقیقه پیاده روی از خانه من و به عنوان حمل و نقل عمومی خوبی است و نیم مایل دور از خانه, اکثر مردم می آیند و از طریق ماشین. چیدن ایمیل است بنابراین به طور کلی چیزی است که اختصاص داده شده به فعالیت در خانه من آن را کاملا مشترک برای ایمیل به برداشت بیش از یک بار در هفته مگر کسی که به طور فعال مشاهده پست برای چیزی.

همچنین هیچ کس به نظر می رسد به اطلاع اداره پست که افرادی که استفاده می شود به زندگی می کنند در اینجا قبل از ما نقل مکان کرد و در چهار سال پیش از بین رفته اند و ما هنوز هم به طور معمول دریافت خود را به پست الکترونیکی به عنوان به خوبی به عنوان ما. و بیشتر از آنچه که ما ناخواسته است.

بنابراین…. آره. این کاملا چیزی است که اتفاق می افتد در خانه من است که در واقع عمدتا سیاه و شوهر محله. در حال حاضر آن را به عنوان اتفاق می افتد, ما در حال حاضر دریافت سرشماری و پر از سوال اما من کاملا ببینید که چگونه آن را می تواند از دست رفته در زدن.
ارسال شده توسط sciatrix در 10:25 AM در مارس 13 [2 علاقه]

من قطعا با پر کردن این سرشماری در برخی از نقطه و در عین حال تماشا آنها را برای خود مرد/زن و گزینه های دیگر سوال جنسی – راه برای پاک کردن افرادی که شناسایی به عنوان غیر دودویی نما و دو جنسیتی به طور کامل
ارسال شده توسط kokaku در 10:30 AM در آوریل 13
همچنین حتی سفید مردم را به 40 سال از زیر و ارائه اطلاعات نادرست توسط کنگره پس از سرشماری یکی از آن چیزهایی که اهمیت این است که به طور فزاینده ای دشوار برای برقراری ارتباط در رابطه با چگونه ایالات متحده قرار بود به تابع و خود را به طور فزاینده ای نادرست دبیرستان مدنی درسی

من امیدوارم که مردم هنوز هم پیگیری آنچه که ما ve شده است از دست دادن
ارسال شده توسط eustatic در 10:38 AM در آوریل 13

ماساچوست است fucked-من فکر می کنم آنها به طور معمول تعداد شیره ذرت در بسیاری از دانشجویان است که در این مورد در حال حاضر.

اداره آمار ابلاغ کرده است که دانش آموزان کالج که زندگی در پردیس هنوز هم محسوب می شود در محوطه دانشگاه و دانشجویان است که زندگی می کنند در خارج از دانشگاه هنوز هم محسوب می شود در خارج از پردیس آدرس, حتی اگر آنها در حال حاضر در مکان های مختلف. (منبع: من برای کار کاربردی جمعیت شناسی گروه در UNC و مرتب کردن بر اساس از خود لینک ما نوشت: این, مبین, کالج شهرها.)
ارسال شده توسط melodykramer در 10:39 AM در مارس 13 [1 علاقه]

امضا شد تا فقط پیش-ویروس-آگاهی به یک سرشماری واکر در واقع مانند صدا سرگرم کننده, خوب, پرداخت می شود, راه رفتن, سرگرم کننده (با مقدار زیادی از مبارزات زبان در میان). کردم پیام رسمی در 3/20:

آمار ایالات متحده به حالت تعلیق عملیات با توجه به COVID -19 وضعیت. آمار ایالات متحده خواهد revaluate وضعیت در دو هفته (در اطراف مارس 1). تمام برنامه های آموزشی باید از بن در انتظار بررسی است.

شما اطلاع داده خواهد شد هنگامی که و اگر برنامه های آموزشی, رزومه کاری.
ارسال شده توسط sammyo در 10:40 AM در آوریل 13

همچنین, با تشکر از شما inflatablekiwi برای ارسال این و اگر کسی هر گونه خاص سرشماری سال 2020 سوال من خوشحال هستم برای کمک به. (و اگر شما خاص NC-سوالات مرتبط با من می تواند نقطه شما را به منابع برای دولت ما.)
ارسال شده توسط melodykramer در 10:41 AM در آوریل 13
ماساچوست است fucked-من فکر می کنم آنها به طور معمول تعداد شیره ذرت در بسیاری از دانشجویان است که در این مورد در حال حاضر.

به عنوان melodykramer می گوید: بالاتر از دانش آموزان هستند و قرار است آن را پر کنید از جایی که آنها خواهد بود در تاریخ 1 آوریل. آیا دانش آموزان انجام این کار (و یا حتی پر کردن فرم) باقی مانده است دیده شود و اینکه آیا تعداد سرشماری تنظیم خواهد شد در برخی از نقطه نیز در سوال. RI خیلی بزرگ پردیس جمعیت در یک کشور کوچک و کم سرشماری خواندن می تواند فاجعه آمیز در یک دسته از سطوح.
ارسال شده توسط GenjiandProust در 10:49 AM در آوریل 13

مقاله در اسپانیایی هویت است و من فکر می کنم یک معامله بزرگ در مورد من چگونه حرکت بودن اشکنازی در یک جهان که در آن “یهودی” نیست نژادی دسته. من چک “سفید غیر اسپانیایی” جعبه آنجا که نزدیک است اما در دهه گذشته و یا بنابراین من رفته به عقب و جلو بین “من نمی خواهم به عنوان یهودی چون من می خواهم به ترکیب می شود و نه تبعیض” و “من می خواهم وجود دارد به یک ‘یهودی’ جعبه می توانید بررسی کنید بنابراین من می تواند نشان داده شده است.”

پس همه چیز رو بیشتر نژادپرستانه در سال 2016 من شده است در کنار “من می خواهم به نشان داده و نشان می دهد مردم دیگر مثل من که آنها به تنهایی نیست” تا زمانی که من هستم پر از افشای اشکال در برنامه من همیشه احساس بد چک “سفید” جعبه.
ارسال شده توسط dialMforMara در 10:54 AM در آوریل 13

برای کسانی که علاقه مند re: جنسيت سوال (یا فقدان آن) وجود دارد نسبتا طولانی اما جامع در عمق بررسی از اندازه گیری هویت جنسیتی داده شده در کنفرانس اروپایی آمار
از سال گذشته که نظرسنجی چگونه کشورهای مختلف در حال درمان هویت ملی در سرشماری مجموعه (صفحات 17 و 18 ارائه در دسترس ترین خلاصه ای کشور). به نظر می رسد مانند چند کشور در حال حاضر غیر دودویی انتخاب در حالی که دیگران در حال فرار آن را در اشکال مختلف (به عنوان مثال NZ در خانواده سروی اقتصادی-اضافه کردن یک “نوشتن در” گزینه اجازه می دهد تا افراد برای توصیف جنسيت)
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 10:54 AM در آوریل 13

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>