حل و فصل در Gwinnett مورد از نیروی بیش از حد در زندان

مقدار حل و فصل شناخته شده نیست و Gwinnett County کمیسیون هنوز به تصویب توافق حل و فصل با رای عمومی.

اما جلسه چند دقیقه از آخرین کنفرانس حل و فصل نشان می دهد که 83 شاکیان که متهم کلانتر, سوء استفاده از توافق کرده اند که به یک راه حل ارائه دهد. سند ثبت شده در اواخر ماه گذشته.

جان Cicala یک وکیل به نمایندگی از تعدادی از شاکیان گفت که او در آزادی برای بحث در مورد حل و فصل و یا میانجی گری بود که به دستور آمریکا دادرس قاضی Alan J. relly annett-baker.

شهرستان سخنران از کمیسیون’ و زندان کاهش یافته است به نظر مورد انتظار دادخواهی.

هنوز هم وجود دارد برخی از شاکیان که به حل و فصل.

کانوی و ستوان سرهنگ کارل سیمز از متهم معرض زندانیان به “غیر منطقی و غیر ضروری و بلاعوض درد و محدودیت در تلافی با صدای بلند, مست یا ادعا noncompliant رفتار” هنگامی که زندانیان امن و نه هر گونه خطر ایمنی, با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کت و شلوار می گوید این شهرستان واکنش سریع تیم تشکیل شد در مورد یک شورش و یا برخی دیگر از اورژانس شد اما به جای آن استفاده می شود “برای اعمال کنترل بیش مخل زندانیان.”

این تیم بارها و فراگیر با استفاده از نیروی بیش از حد به تحمیل “بلاعوض درد” در نقض قانون اساسی, کت و شلوار گفت.

طرح دعوی در دادگاه که در زمینه 2018 آورده بود حدود چهار ماه پس از یک عضو تیم واکنش سریع گرفتار شد در نظارت تصویری یک مشت بیمار روانی زندانی. معاون هارون استادان اخراج شد و به اتهام باتری.

زندانی که در مورد Shelby, Clark, سرب شاکی در کت و شلوار. آن را می گوید که Clark, دچار, آسیب به مو, پشت, گردن, صورت, سر و چشم و جزئی از جمله از دست دادن بینایی.

کت و شلوار به دنبال یک پرونده جداگانه در مورد پاسخ سریع تیم را با استفاده از “خویشتن داری صندلی.”

کانال 2 اخبار گزارش شده است که معلوم نیست اگر بخش برنامه به اعتراف هر گونه خطا در این مورد که خبرنگاران گفته شد می تواند حل و فصل در ماه آینده.

بعدی تاریخ دادگاه برای تایید حل و فصل برنامه ریزی شده برای اواسط ماه آوریل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im