اسباب بازی فروش را در میان کلمبیا coronavirus قرنطینه

بوگوتا — Gerson Monje نگه می دارد تا تلفن همراه خود را با افتخار نشان دادن خاموش خود را آنلاین جنس فروشگاه. یک بنر قرمز خواندن “به فروش می رسد!” دیوار در سراسر نیمی از محصولات.

در حالی که اکثر کلمبیا کسب و کار رنج می برند در طول پنج هفته مستند به معنای محدود کردن گسترش coronavirus یک آنلاین صنعت شاهد یک انفجار در فروش معمولا محافظه کار کشور: اسباب بازی های جنسی, در حال پرواز کردن مجازی قفسه.

“فروش شروع به بالا رفتن در روز چهار قرنطینه” گفت: Monje است که هنوز هم قادر به تحویل محصولات به مشتریان در میان ملی مستند. “ما شاهد افزایش 50٪.”

“مردم در خانه هستند و باید زمان بیشتری را بر روی دست خود را. آنها با شرکای خود و یا به تنهایی و نیاز سرگرم کننده در فعالیت های روزانه خود را هنگامی که آن را می آید به صمیمی بودن,” Monje گفت.

رویترز صحبت می کرد به شش آنلاین مغازه ها جنس در کلمبیا و گفت: همه آنها را دیده اند تورم در فروش پس از قرنطینه آغاز شد. کلمبیایی به معنای در خانه باقی می ماند تا آوریل. 27 به جز گردش برای خرید مواد غذایی و دارو و بازدیدکننده داشته است به بانک ها در میان دیگر استثنا.

اسباب بازی می تواند کمک به مردم برای حفظ روحیه خود را تا در انزوا دکتر روانشناس کارولینای Guzman گفت و ممکن است منجر به کاهش و رسوم جنسی.

“کلمبیا بسیار محافظه کار ایده در اطراف تمایلات جنسی و ارتباطات اطراف آن را,” او گفت:. “این یک زمان خوب برای افرادی که به خود اجازه می دهد به کار خود کنجکاوی و درک کنند که خرید و استفاده از محصولات این یک چیز بزرگ است.”

کشورهای دیگر دیده می شود پدیده ای مشابه. خرید و فروش اسباب بازی در دانمارک بیش از دو برابر شده در حالی که با انگلیسی, لباس زیر زنانه زنجیره ای Ann Summers گفت: اسباب بازی فروش شد و تا 27 درصد در هفته گذشته از ماه مارس است.

داخل جنسی, حس جنسی فروشگاه در بوگوتا, مدیر, Adriana مارین تماشا پاپ فرانسیس به یک جمعه خوب جرم بر روی کامپیوتر خود را به عنوان او اسپری جعبه محصولات با مواد ضد عفونی کننده.

او فروشگاه آنلاین خرید و فروش گرفته شده است حتی اگر او نمای بسته است و وجود رقابت سختی. وجود دارد حدود 30 جنس دیگر مغازه ها در محله خود را به تنهایی.

در بالی انجمن فروشگاه در مدلین, فروش هستند تا 140 درصد.

محصولات با برنامه های کاربردی تلفن همراه است که اجازه می دهد از هم جدا همکاران برای کنترل اسباب بازی برای یک دیگر هستند به خصوص محبوب گفت: Katty گونزالس فروشگاه مدیر بازاریابی.

“قبل از اینکه مردم ندارد چرا که بسیاری از چیزهایی که در زندگی روزانه خود را و من فکر می کنم که به دلیل آنچه که در لحظه اتفاق می افتد, آن را به آنها این فرصت را به کشف چیزهای مختلف” او گفت:.

(گزارش شده توسط Steven Grattan ویرایش توسط جولیا Symmes کاب و Rosalba اوبراین)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im