او باعث می شود یک واقعا عالی مادر

Alanis Morisette در نمایش امشببا ستاره مهمان عقیق 4 یک آهنگ زیبا: “🎶 ماموریت من این است که برای حفظ نور در چشم خود را به آتش کشیده. 🎵”

خلاصه شده توسط یک کاربر Reddit به زیبایی:

“دختر او را قطع او را بخشی از عملکرد. این آهنگ در مورد بالا بردن کودکان خود را. توجه او به آنها راه چشم او همیشه جذب بازگشت به راهی است که او در پاسخ به او حتی اگر او را انجام و در تلویزیون ملی: او ساخته شده او را پدر و مادر بخشی از عملکرد. و آن را نمایشی پدر و مادر آن را واقعی زندگی می کنند پدر و مادر فقط در حالی که او انجام است.

“این لعنتی. من دیده ام بچه ها قطع پخش اخبار و من دیده ام میزبان ترکیب فرزندان خود را به نشان می دهد اما هرگز چیزی مانند این که در آن حضور دختر او تقریبا به نظر می رسد اتفاقی است. آن را گاه به گاه است که آن را آسان برای فراموش کردن آن را بر روی هدف است. آن را باور نکردنی برای دیدن کسی که فقط یک پدر و مادر در همان زمان آنها در حال کار و بدون سعی کنید به مربی و یا مخفی کردن و یا کررل بچه خود را.”

ارسال شده توسط metabaroque (1 نظر تعداد)

این جذاب ترین چیزی که من تا کنون دیده اند در زندگی من است.
ارسال شده توسط ابرو مک گی در 9:23 PM در جولای 31

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>