کلانتر ویکتور هیل ارائه می دهد پول نقد برای پیدا کردن مردی که با حمله 80 ساله در فروشگاه مواد غذایی

Clayton County Sheriff ویکتور هیل برخی از کلمات قوی برای مردی که انداخت 80 سال از یک موتور روروک مخصوص بچه ها بعد از مشت زدن به دختر در یک فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت.

“من می خواهم به می دانم که جهنم فکر می کند او می تواند خشونت اداره کردن یک مادر بزرگ در Clayton County بدون تحمیل خشم کلانتر,” هیل گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “من شخصا به 2500 دلار پول نقد از جیب خود من به هر کسی که به ما کمک می کند شناسایی و دستگیری این ساختگی است.”

مقامات در جستجوی مظنون پس از حادثه اخیر در عمده فروشی مواد غذایی خروجی در پارک جنگلی. این دو زن 80 ساله مری گاردنر و 60 ساله و دختر کتی مالون گفت: Channel 2 News آنها مورد حمله قرار گرفتند در حالی که انتظار به اتمام است.

مربوط به: 80 سال دختر حمله در فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت

با توجه به این زنان مرد خشمگین شد چرا که او فکر گاردنر قطع در مقابل او را در خط. او متوجه نیست که او خرید مواد غذایی با دخترش که در حال حاضر در انتظار به اتمام است.

نظارت تصویری و فیلم از فروشگاه های مواد غذایی به نظر می رسد برای نشان دادن انسان پانچ مالون در این صورت قبل از عطف توجه خود را به گاردنر در روروک مخصوص بچه ها. او کشیده شد به طبقه خود او گفت: کانال 2.

“او ناودان من خیلی سخت بر روی زمین و شما می دانید که کف بتن کف” گاردنر گفت. “این فقط خیلی سریع اتفاق افتاد.”

گاردنر بود خراشیده و کبود شد اما نه به طور جدی زخمی شدند. در این ویدئو یک فروشگاه مواد غذایی کارمند خود را بین زنان و مرد که بعد از ترک فروشگاه.

“اگر من تا به حال من عصا — من سمت چپ آن در خودرو — من می خواهم که آمار او در پشت سر” گاردنر گفت. “اگر او ما را دوست دارم که او را فراموش کس دیگری که می خواهم.”

هیل گفت: او اختصاص نمایندگان برای کمک به پارک جنگلی پلیس با تحقیقات خود را. همانطور که از شنبه این مرد تا به حال مشخص نشده است.

پارک جنگلی شهردار anal toy باتلر نیز متعهد به کمک به یک پاداش برای اطلاعاتی که منجر به ضبط خود را با توجه به کلانتر. او درخواست اعضای شورای شهر برای انجام همان.

مظنون است که شرح داده شده توسط مقامات به عنوان یک مرد با پوست تیره تن است که حداقل 50 سال است. او حداقل 6 فوت قد و وزن بیش از 225 پوند با توجه به کلانتر ،

در زمان حمله قربانیان مرد گفت: پوشیدن رنگ سرخ و نارنجی روشن و یا کفش های قرمز. او دیده می شد ترک فروشگاه مواد غذایی در قهوهای مایل به زرد تویوتا سدان احتمالا یک کرولا با یک پلاک که آغاز می شود با “RHP.”

هر کسی با اطلاعات خواست به جلو آمده. Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im