زدن پای خود را پیدا کنید در یک خیابان جدید

مانند گرفتن پیاده روی فقط به جهنم خارج این روزها? اما شما می خواهید تنوع و همان ol’ راه رفتن در اطراف بلوک در هر زمان ؟ سپس ورودی شروع خود را به آدرس Routeshuffle وارد target طول پیاده روی خود را و Routeshuffle تولید تصادفی قدم زدن البته برای شما. ارسال شده توسط not_on_display (21 کل نظرات) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
به روز رسانی: شما می توانید به صورت دستی تنظیم طول پیاده روی خود را با استفاده از اعشار به عنوان به خوبی. تلاش آن را در برخی از مناطق روستایی, نقشه که نقطه اعشار می تواند تمام تفاوت را.
ارسال شده توسط not_on_display در 11:29 AM در مارس 4
آه این بسیار سرد است! من می خواستم چیزی شبیه به این.
ارسال شده توسط oulipian در 11:30 AM در مارس 4 [1 علاقه]
این یک ایده جالب است اما به نظر نمی رسد به دانستن بیشتر در مورد آنچه در خیابان های محلی را در نظر walkable. است که نه لزوما اما آنچه _I_ می خواهید یک محله راه رفتن, نه بالا و پایین خیابان اصلی. حتی اگر ترافیک پایین است.
ارسال شده توسط پیشین که ضمیر در 11:45 AM در مارس 4 [5 علاقه]
این سرد است اما به نظر می رسد با استفاده از داده های نقشه شهری باز بدون نیاز attribution.
ارسال شده توسط teraflop در 11:51 AM در مارس 4 [1 علاقه]
شما می توانید به صورت دستی تنظیم طول پیاده روی خود را با استفاده از اعشار به عنوان به خوبی

و…به عنوان طولانی به عنوان آن را بیش از 1.0. اگر من را وارد کنید 1 یا حتی 1.1 آن را به من می دهد مسیرهای نزدیک به 2 مایل است که من نمی خواهم در حال حاضر, بنابراین من سعی کردم تنظیم آن را به .9 و آن را فشرد. مسیرهای همچنین تمایل به رفتن به عقب و جلو در امتداد امتداد جاده ها در حالی که من ترجیح می دهم بیشتر دایره و کمتر مسیرهای تکراری (من همیشه می توانید راه رفتن در جهت دیگر زمان دیگری برای تنوع بیشتر). و به عنوان پیشین که ضمیر می گوید: به نظر می رسد به نفع نزدیکی مشغول 4-خط جاده اصلی که هیچ با تشکر حتی اگر آن را ندارد, پیاده رو.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 11:54 AM در مارس 4

آره من بیشتر ظروف سرباز یا مسافر در اطراف با آن بیشتر من پیدا کردن راه های کمی برنامه نویس می تواند آن را بهبود بخشد. نگه داشتن در ذهن که این نوشته توسط یک معلم مدرسه ابتدایی که احتمالا عشق نظرات و پیشنهادات خود را به طوری که او می تواند آن را بیشتر قابل استفاده است. (و $5/month برای یک معلم مدرسه ابتدایی بالا بد نیست dosh.)
ارسال شده توسط not_on_display در 11:55 AM در مارس 4 [1 علاقه]
من استفاده می شود به راه رفتن در اطراف شیکاگو در سال 1970 بود که مسلما مرکز سورئالیست فعالیت در کشورهای در زمان استفاده از ساعت مچی به تصادفی من قدم زدن. چپ یا راست بسته به جایی که دست دوم بود و در پایان از بلوک. من به پایان رسید تا در برخی از محله های جالب ،
ارسال شده توسط kozad در 12:14 ب. ظ در مارس 4 [12 علاقه]
یکی دیگر از بهبود من می خواهم نشان می دهد: نگاهی به زمین به حساب آورد. در یک شهر پر از تپه های مختلف 3 مایل پیاده روی می سوزاند به طور قابل توجهی متفاوت مقدار کالری است.
ارسال شده توسط PhineasGage در 12:18 بعد از ظهر در مارس 4
استفاده از یک ساعت مچی به تصادفی من قدم زدن. چپ یا راست بسته به جایی که دست دوم بود و در پایان از بلوک

من در زمان یک دقیقه است. من تا به حال برای تبدیل ساعت مچی به آنالوگ.
ارسال شده توسط ماهی نقره ای در 12:20 PM در مارس 4

در اینجا من بخشی از چوب به هر دلیلی نقشه منبع وآمد (از جمله من) نشان داده شده است که خیابان ها و پیشنهاد پیاده روی شما را تا کسانی که driveways.

راه خوب برای دریافت بیت شات فریاد زد یا حداقل برخی پرده را به اهتزاز.
ارسال شده توسط: maxwelton در 12:48 PM در مارس 4 [2 علاقه]

(پنهان خیابان اطلس)
ارسال شده توسط clavdivs در 12:48 PM در مارس 4
هی سرد! من یک پیاده روی که اساسا تنوع سرگرم کننده در حلقه من بیشتر چسبیده به طوری که من در نیمه به دنبال به جلو به این. من بسیار متراکم منطقه مسکونی پس از آن یک شگفتی بزرگ است که این کار برای من داشته باشید.

(این نظر نیز برای شما به ارمغان آورد من سکندری بیش از من واقعی خانه رویایی در این صبح ربط بنابراین من در ابتدا به آماده شود برای کوچک محله ماجراجویی.)
ارسال شده توسط kalimac در 1:19 PM در مارس 4

من از 1.5 مایل مسیر و آن را به من داد 9 مایل مسیر. خوب.
ارسال شده توسط obfuscation در 1:44 PM در مارس 4
من در خواست 3 مایل مسیر و آن را به من 1.5 مایل به طور مستقیم سر بالایی و سپس به پایین که من حدس می زنم اما ایده آل نیست.
ارسال شده توسط jeather در 2:02 PM در مارس 4
من 3 مایل (ca. 5 متر) و من در حفظ و دریافت گرفتن 8-10 کیلومتر یک تا 20 مایل RT.
ارسال شده توسط COD در 2:06 PM در مارس 4
بنابراین این مسیر یک سوپرست از آنچه که من راه می رفت بود ، این نوع خسته کننده ابزار است که آن را تنها کار می کند در مایل در این متریک کشور است. همچنین فاصله به نظر می رسد متفاوت است به طور تصادفی: از من خواسته برای 1 مایل رو 2.6.

به نظر می رسد با استفاده از داده های نقشه شهری باز بدون نیاز attribution.

من در مورد می گویند همان بار اول اما آن وجود دارد در بازنگری این صفحه. به عنوان یک دسته از مسیر من قرار داده و به OSM در همسایگی من در حال استفاده از آن هستید لعنت حق من بود رفتن به کف دست زدن آنها را با یک attrib تقاضا است. آن را خنده دار دیدن قبلا بی پروا توسعه دهنده که برنامه بازدید فاقد مناسب تخصیص لیست گرفتن فرسوده توسط رگبار گلوله ثابت از OSM همکاران. خوب من آن را پیدا خنده دار.

اما چیزی اشکالات من در مورد این. از این مورد:

من کد را مستقیما به قطعی عالی رایگان web editor …

(تاکید معدن) در همان مقاله با عنوان:

اما پس از آن من فکر کردم در مورد کسب درآمد. چگونه می تواند من را از این ؟ …

فقط نمی نشستن درست است. شما با استفاده از داده ها و منابع (به احتمال زیاد Mapbox روتر است که به صورت رایگان یا بسیار ارزان به تعداد معینی از بازدید یک ماه) و در عین حال شما احساس می کنید شما نیاز به پول از یک پروژه است که شما اعتراف در زمان یکی نیست-بسیار-نویس با تجربه چند امروز به دست کشیدن با هم ؟
ارسال شده توسط scruss در 2:17 PM در مارس 4 [2 علاقه]

این یک “ایده'” من فکر می کنم. او باید آن را روی گیتهاب و استخدام برخی از همکاران. Lotta حوصله مردم این روزها. اما راه را برای زمان مناسب آماده (یا تجاری ردیف) از دیدگاه بالا.

PS نیز موافقت او نیاز به دریافت مجوز گه راست.
ارسال شده توسط j_curiouser در 2:34 PM در مارس 4 [2 علاقه]

به نظر می رسد مانند آن را احتمالا با استفاده از OSM. این نسخهها کار میکند بزرگ در شهر کوچک که در آن وجود دارد بسیاری از مسیرهای پیاده روی و جاده اتصالات.
ارسال شده توسط humboldt32 در 3:20 PM در مارس 4
من سعی کردم آن را سه بار و آن را آغاز کرده با یک مایل از محل.
ارسال شده توسط jvbthegolfer در 3:25 PM در مارس 4
من از دیدن این استاندارد Mapbox “© Mapbox © OpenStreetMap …” انتساب در سمت راست پایین. هستند و دیگران نه ؟

برخی از OSM همکاران خوشحال هستند با Mapbox را attribution. اما این همه OSM در باطن: Mapbox است که هیچ چیز بدون آن.
ارسال شده توسط scruss در 3:27 PM در مارس 4

توجه داشته باشید که این سایت جدید نیست آن راه اندازی شد در سال 2018 (نگاه کنید به صفحه مورد). گم شده اسناد باعث می شود من آن را خیلی کمتر است.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی “mi” را به سوئیچ به متر.
ارسال شده توسط oulipian در 3:36 PM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im