بیمار و زندانی می فرستد و وحشت از طریق دولت انتقالی تسهیلات

چهره اش چغندر قرمز است. او خس خس تلاش برای نفس کشیدن.

38-سال — یک زندانی در مترو انتقالی مرکز بوده است دچار ناراحتی معده از اوایل هفته گذشته یکی از hot گفت. اما او تا به حال به وضوح گرفته شده به نوبه خود برای بدتر و ثبت دمای 101 هنگام بازگشت از محل کار در یک پارک جنگلی, مرغ, کارخانه فرآوری شب جمعه.

>> پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این زن که نام حال نکردن از احترام به حریم خصوصی منتقل شد به برگزاری سلول بعد از آن شب.

او شده است وجود دارد و از آنجایی که اساسا شفاعت برای او زندگی زندانیان گفت: Atlanta Journal-Constitution یکشنبه در یک سری از مصاحبه های تلفنی.

“دیروز او را نگه داشته و فریاد ‘زمانی که آنها به من را به بیمارستان'” گفت: یکی از این زن بیمار است دو کرم پای.

زن از همبندان که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط مقامات زندان گفت که او و دیگر همبندان شده اند قرنطینه از شنبه. او گفت: آنها نشان داده شده است هر گونه علائم. نه زن شده است.

معلوم نیست اگر زن بیمار شده است به نمایش در آمد برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

گرجستان وزارت اصلاحات که از بعد از ظهر یکشنبه گزارش موارد داخل مترو TC حداقل امکانات امنیتی طراحی شده برای کمک به مجرم آماده شدن برای زندگی خارج از زندان است. این زن بیمار شد و خدمت از جمله مواد مخدر و تجاوز اتهامات عنوان شده علیه.

“او گریه می کند برای کمک بودند نادیده گرفته می شود و تنها درمان او گرفتن است به صحبت با پرستار از طریق این درب گفت:” جان هریس حقوقی برای وکیل دیوید Brisendine که نشان دهنده برخی از تقریبا 230 زن قرار دارد در تاسیسات.

هریس گفت: او در تماس با فرماندار برایان کمپ را به هشدار آنها را به اهل بیت بیماری است. ویکتوریا Arroyo بیمار زن جوان گفت: او به نام مترو TC بعد از ظهر یکشنبه و گفته شد به تماس روز بعد.

“این وحشتناک” آرویو گفت. “چرا آنها به ما بگویید که چه چیزی اشتباه است؟”

یک نظارت گارد در مترو TC گفت: AJC شنبه شب او نمی تواند اظهار نظر در مورد وضعیت با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. DOC مقامات هنوز به پاسخ یک درخواست برای نظر.

عدم اطمینان دارای لرزاند 80 یا بیشتر زندانیان که مشترک فضای داخل خوابگاه با زن بیمار.

“آنها نمی خواهد بگوید چیزی به ما گفت:” زن را از همبندان است که پنج ماه از تاریخ انتشار. او به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد توزیع.

“ما همه عصبی” از همبندان گفت. “باید همه ما در معرض شده است?”

از آنجا که بسیاری از زندانیان کار در مشاغل خارج از این تاسیسات گفت: هریس آنها در خطر حتی بیشتر.

فرض کنید این زن بیمار منتقل می شود این بیماری به مترو TC بسیاری از آنها در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار.

“من در خدمت دو و نیم سال برای نقض آزادی مشروط” گفت: زندانی دیگری از Acworth. “در حال حاضر آن را احساس می کند مانند یک حکم اعدام است.”

اواخر بعد از ظهر یکشنبه زندانیان در مترو TC آموخته تلفن های همراه خود بودند مصادره شود.

“از آنجا که آنها صحبت به مطبوعات” هریس گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de