…امتیازات قابل توجهی را ساخته شده از نظر کیفیت تصویر

YouTuber کار می کند یک روش برای ضبط ویدئو بر روی یک استاندارد صوتی نوار کاست (TechSpot): YouTuber کریس Slyka به تازگی بازبینی مفهوم پشت عجیب و غریب قطعه از کیت که سازنده اسباب بازی Fisher-Price قرار داده و از راه پشت در 80s در. در کوتاه او قادر به کشف کردن که چگونه برای ضبط ویدئو بر روی یک استاندارد صوتی کاست. […] با استفاده از یک سونی ضبط صوت او آمد تا با یک روش با استفاده از Python و Java برای تبدیل یک سیگنال به یکی است که می تواند ضبط شده بر روی یک نوار کاست های صوتی و با موفقیت بازگشت. وجود امتیازات قابل توجهی که تا به حال ساخته شده و از لحاظ کیفیت تصویر – رزولوشن پایین قطع شد و به لاشی 100 x 75 در تنها پنج فریم در ثانیه است و هیچ صوتی – اما هنوز هم آن را فوق العاده جذاب feat: کاست ویدئو – ویدئو (صوتی) کاست! (یوتیوب) ارسال شده توسط not_the_water (6 نظر تعداد) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
همچنین نگاه کنید Pixelvision به عنوان هنر فیلم متوسط. آن استفاده می شود در یک دسته از فیلم. کمی در Slacker است که احتمالا به یاد ماندنی ترین اما خون آشام فیلم Nadja سود تا حد زیادی از اثر بیش از حد.

من عاشق این ایده از یک وب سایت است که شما فروش یک Pixelvision نوار کاست نسخه از هر ویدیو یوتیوب. پخش جاوا تواند روی حیله و تزویر هر چند.
ارسال شده توسط Nelson در 5:59 PM در مارس 6 [3 علاقه]

آهسته-اسکن تلویزیون ؟
ارسال شده توسط genpfault در 6:00 PM 6 آوریل [1 علاقه]
آشنایی به حال PXL در دبیرستان (اواخر 80s) و من شیفته تخریب بالا-کنتراست blocky تصاویری که از آن تولید شده, ساخته شده است که حتی یک سفر به 7-11 برای خرید سیگار و مانند آن تا به حال پخش شده است از سطح ماه و یا از آینده دور (انتقال اطلاعات در جان کارپنتر “شاهزاده تاریکی” به ذهن آمد).

در آن زمان من آن مواجه می شوند, هر چند آن را در حال حاضر شکست خورده و آنها غیر ممکن است برای پیدا کردن. اطلاعات چشم انداز از سال 1989 کل مفهوم نیز ممکن است شده اند بلعیده شده توسط یک سیاه چاله است. آن را هنوز هم تنها کسی که من تا کنون در فرد دیده می شود.
ارسال شده توسط ryanshepard در 6:02 PM در مارس 6

این در واقع جاوا اسکریپت جاوا.

برنامه نویسان از یک سن خاصی را به یاد داشته باشید که همه چیز را می توان نوشته شده به نوار کاست از آنجایی که چگونه همه چیز کار می کرد. در واقع پدر من هنوز در جعبه جدید Heathkit H8-5 serial I/O کاست کنترل در اتاق زیر شیروانی در جایی. ظاهرا او هرگز به اطراف کردم اتصال آن را به خود H8 چرا که او کمی گلوله و فقط به صرف چشم-آبیاری مقدار پول برای یک فلاپی درایو برای PDP-11 مینی کامپیوتر ما به نحوی بود که در خانه ما در اوایل دهه 80.

به نظر می رسد مانند من تا به حال یک کاست کنترل برای Commodore 64, اما من فکر می کنم که فقط یک دست من را از پدرم دوست بود و به روز رسانی خود را Commodore 128 به یک فلاپی درایو.

همچنین نبود این فیشر قیمت ابزار جنسی, همه خشم یک دهه یا بیشتر پیش با مردم در تلاش برای انجام چیزهای دیوانه با سخت افزار ؟ من به نظر می رسد به یاد گرفتن چیزی شبیه به زمین لرزه های در حال اجرا (در برخی از حس “در حال اجرا”) در آن است.
ارسال شده توسط استقلالی در 6:13 PM در مارس 6

من تا به حال یک PXL2000. من لنت آن را به یک فیلمساز مستقل و هرگز آن را به عقب. بدون از دست دادن بزرگ به جز ظاهرا من می توانستم به آن را برای فروش مناسب و معقول تکه را تغییر دهید.

راستش این بسیار وحشتناک است. من به شما قول می دهم که دلتنگ رمز و راز تا کنون پیشی واقعیت با استفاده از چیزی. بهتر است برای هر تصویری-ساخت هدف برای ضبط در یک قابل استفاده قطعنامه و سپس آن را فیلتر کردن.

آن را در یک کامپیوتر شما نمی خواهد اجرا زلزله بر روی آن. من حدس می زنم شما می توانید صفحه نمایش زلزله در وحشتناک, تک رنگ, تلویزیون که آمد با آن. هنوز مطمئن شوید که چرا می خواهد.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 6:15 PM در مارس 6

من در بر داشت من در زیرزمین فقط امروز. من باید برای دیدن اگر آن را هنوز هم کار می کند و اگر من هر گونه از نوار در اطراف.
ارسال شده توسط donpardo در 6:24 PM در مارس 6

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im