نشانه هایی از تغییر قابل مشاهده در بریوز’ ورزشگاه.

بنفش و سفید نشانه بلبرینگ جدید Truist نام پارک نصب شده در بالای تاج پوشش در نمای سوم-پایه سمت ورزشگاه و بر روی پل های عابر پیاده بیش از دایره 75 پارک وی و باد می وزد ریج پارک وی.

این نشانه های جدید در حال حاضر در محل به طور موقت بریوز, رئيس جمهور و مدیر عامل درک شیلر گفت: — شروع یک فرایند تدریجی از relabeling ballpark.

“نشانه ها نیست و در نهایت رفتن به نگاه مانند (آنها در حال حاضر) اما حداقل آن را می دهد ‘Truist پارک’ ارائه در آن مکان های خاص,” شیلر گفت. دائمی نسخه از نشانه ها در حال برنامه ریزی برای نصب شده در پل ها در برخی از نقطه در طول سال 2020 های نجومی و بالای تاج پس از این فصل است.

بریوز و Truist بانک تشکیل ادغام SunTrust و BB&T اعلام کرد Truist پارک به عنوان ورزشگاه جدید نام ماه گذشته. موقت آیات و تفاسیر دیگران آمده است – باید کلمات “Truist” و “پارک” از هم جدا شده توسط این بانک در لوگوی جدید.

در داخل ورزشگاه امضای SunTrust پارک علامت باقی می ماند در بالای فیلم اصلی هیئت مدیره در حال حاضر, اما از آن خواهد شد حذف و جایگزین با یک Truist پارک نشانه های این فصل اولین بازی خانگی آوریل 3, شیلر گفت.

بزرگترین بیرونی SunTrust پارک ثبت نام برداشته شد از بالای پایه سوم سمت ورزشگاه توسط دو جرثقیل در اوایل این ماه و به جای روز جمعه موقت Truist پارک ثبت نام.

در نهایت حدود 150 Truist پارک نشانه خواهد رفت تا در داخل و اطراف ورزشگاه.

“آنها در فرایند تولید و ما شروع به دیدن نمونه های مختلف از چگونه آنها می رویم به نگاه” شیلر گفت.

به طور کلی او گفت: انتقال به نام جدید به خوبی می گذرد اما بسیاری از ماه کامل.

“Truist پارک در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره بومی,” او گفت:. “من فکر می کنم که برای رفتن به یک فرایند تدریجی درست مثل آن بود که ما برای اولین بار آن را به نام SunTrust پارک.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im