نقره ای: NBA هیچ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد

NBA نیست به هر گونه تصمیم گیری در یک پتانسیل راه اندازی مجدد و آن را تنظیم هر گونه مهلت کمیسر آدم نقره ای در روز جمعه گفت.

لیگ بوده است تعطیل پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 11.

نقره ای خطاب لیگ را با دولت در میان coronavirus همه گیر در جمعه کنفرانس تماس با رسانه ها, اعضای, اما, او ارائه شده هیچ شرکت و پاسخ در مورد آینده است.

“بر اساس این گزارش که ما رو از متنوع در خارج از مسئولان فعلی و مقامات بهداشت عمومی … ما در یک موقعیت برای هر گونه تصمیم گیری و معلوم نیست زمانی که ما خواهد بود,” او گفت:.

در مورد آنچه می تواند بی درنگ تصمیم گیری در یک پتانسیل سرگیری NBA اقدام نقره گفت: “من فکر می کنم ما به دنبال تعداد زیادی از عفونت های جدید به پایین آمده است. ما به دنبال در دسترس بودن تست در مقیاس بزرگ است. ما به دنبال در این مسیر است که ما در به صورت بالقوه یک واکسن. ما به دنبال در آنتی ویروسها.

“در بالا از آن ما توجه نزدیک به آنچه (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) است که به ما گفتن در سطح فدرال و چه در این دولت های مختلف قوانین هستند که در محل هستند.

“وجود دارد مقدار زیادی از داده ها است که همه باید melded با هم برای کمک به این تصمیم اما این که بخشی از این عدم قطعیت است. من فکر می کنم ما حتی در نقطه که در آن ما می گویند اگر تنها یک B و C بودند ملاقات کرد و پس از آن وجود دارد یک مسیر روشن است.’ من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم قطعیت در این نقطه می گویند دقیقا چگونه ما حرکت رو به جلو است.”

نقره تایید گزارش های رسانه ای اخیر که NBA در نظر گرفته شده که امکان تیم بودن قرنطینه و بازی در عرصه خالی.

“ما به دنبال در همه آن چیزهایی که در حال حاضر,” او گفت:. “من می خواهم بگویم که در شرایط حباب مانند مفاهیم بسیاری از آنها پیشنهاد شده است به ما و ما فقط گوش. ما نه به طور جدی و در عین حال در این نوع از محیط زیست به دلیل من نمی توانم پاسخ به آنچه دقیقا می کنیم به منظور احساس می کنید که محیط زیست ارائه شده مورد نیاز ایمنی و بهداشت برای بازیکنان ما و همه درگیر.

“من می دانم آن را خسته کننده است — آن است که برای من و همه درگیر آن هستم که در موقعیت قادر به پاسخ به این سوال. … هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت زیادی در اطراف این ویروس نیز هست.”

نقره نیز گفت: لیگ می تواند در نظر تنظیم آن به طور منظم فصل یا حذفی فرمت بسته به زمانی که بازی می توانید رزومه.

“جهت است که لیگ دفتر دریافت کرده است از تیم ما دوباره همه قوانین در این نقطه با توجه به وضعیت پیدا کنیم و خودمان را در, است که این کشور در” نقره گفت. “اگر وجود دارد یک فرصت برای از سرگیری بازی, حتی اگر آن را به نظر می رسد متفاوت تر از آنچه که ما انجام داده ایم در طول تاریخ ما باید مدل سازی آن است.”

نقره به نقل از دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger که به تازگی به صحبت کرد NBA صاحبان عنوان کرد و گفت: “از نقطه نظر خود را, آن را در مورد داده ها و نه تاریخ.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de