پس از عطر و پوستر تعداد به عنوان مشکوک

هیچ زرق و برق و بدون چسب بدون مت ؟ می توانید تگزاس زندان واقعا توقف قاچاق با ممنوعیت پستال کارت ؟ [مارشال پروژه]
ارسال شده توسط readinghippo (7 نظر تعداد)
آژانس اعلام کرده است که نگهبانان اغلب مسئول قاچاق اشاره به این که تنها 53 از آژانس بیش از 21,000 ماموران گرفتار شده بودند با کالای قاچاق در سال 2019 در حالی که 300 بازدید کنندگان پرچم برای قاچاق بیش از مدت مشابه.

همه این به این معنی است که سپاه پاسداران در حال تمرکز بر ابتلا به بازدید کنندگان به جای خود همکاران به دلیل البته آنها عبارتند از: اگر شما یک گارد قاچاق در قاچاق البته شما می توانید تغییر مسیر توجه جاهای دیگر و نگه داشتن در ساخت پول است. نگهبانان بیشتر از این موضوع و هر کس آن را می داند این است که فقط یکی دیگر از مزخرف بهانه ای برای زندگی را سخت تر برای مردم در زندان و عزیزان خود.
ارسال شده توسط صفرا و نحو در 10:09 AM در مارس 2 [9 علاقه]

زندان سخنگوی جرمی Desel گفت که او نمی تواند ارائه داده نشان میدهد که چگونه اغلب مقامات پیدا کردن مواد مخدر در پست اما حفظ این اتفاق می افتد اغلب. “اگر آن اتفاق می افتد پس از آن قابل پیشگیری است,” او اضافه شده است.

اگر شما نمی مراقبت در مورد هزینه های پیشگیری; اگر هزینه های آن نمی افتد در شما و یا مردم شما در مورد مراقبت. (البته آن را نمی خواهد کار دلیل این که شما نمی توانید قابل توجهی کالای قاچاق در آینده در پر تلالو کارت تولد.)
ارسال شده توسط jeather در 10:36 AM در تاریخ 2 مارس

به نظر می رسد که به جای ساخت کارت پستال غیر قانونی آنها می تواند به توقف جریان قاچاق بهتر فقط ممنوعیت پاسداران

اما آن را مترقی جامعه است که می بیند حبس به عنوان یک مسیر به کفاره به جای یک راه برای نگه داشتن عناصر نامطلوب قفل شده دور برای همیشه لطفا برای
ارسال شده توسط: احتیاط زندگی قورباغه ها در 11:10 AM در مارس 2 [1 علاقه]

یا مانند… تغییر فرهنگ در اطراف زندانها و امنیت به طوری که آن را در واقع در مورد توانبخشی پرداخت سپاه پاسداران به اندازه کافی است که قاچاق کالای قاچاق در چیزی است که هر کسی نیاز به انجام به مکمل درآمد افزایش مجازات برای آن موسسه مجازات برای دانستن در مورد آن انجام نمی دهد هر چیزی موسسه اساسی پیشگیرانه و نگهداری بهداشت و درمان در زندانها و توقف استفاده از زندان به انبار افراد معلول ؟

و یا ما می تواند مطمئن شوید که آنها می توانند کارت پستال, من مطمئن هستم که به شما کمک کند.
ارسال شده توسط صفرا و نحو در 12:09 ب. ظ در مارس 2 [3 علاقه]

من رفتم به این مقاله تعجب است که آنها نمی الزامی کیفیت پایین کارت در یک 300% نشانه گذاری بر خرده فروشی از طریق یک هیچ-پیشنهاد قرارداد به عنوان تنها راه برای برقراری ارتباط با عزیزان…

به زودی خانواده ها باید این گزینه برای خرید کارت از یک شخص ثالث فروشنده
اوه goddammit.
ارسال شده توسط sysinfo در 5:43 PM در مارس 2 [9 علاقه]

به عنوان یک crafter این depresses من. همچنین من فکر کردم چه sysinfo انجام داد.
ارسال شده توسط jenfullmoon در 6:08 PM در مارس 2
خوب اگر شما تماشای تلویزیون در اتاق هتل خود را, شما می توانید ساعت ها و ساعت از زندان نشان می دهد که نشان می دهد چگونه وحشتناک تمام زندانیان هستند (که بسیاری از آنها به نظر می رسد به بسیاری از نیاز های جدی مسائل مربوط به سلامت روان) و آنها می توانند به شما نشان می دهد تمام ستاد عالی هستند فقط در تلاش برای انجام شغل خود را. وجود دارد مقدار زیادی از “نگاه کنید که چگونه آنها آغشته به کارت در مت” بخش که اولین بار است که من تا کنون فکر در مورد چنین چیزی.
ارسال شده توسط Windopaene در 8:21 PM در مارس 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>