از آنجا که شما در حال منزوی: عجیب و غریب پادکست!

به عنوان اگر زندگی نیست, عجیب و غریب به اندازه کافی, آن زمان برای یکی دیگر خلاصه ای از عجیب و غریب صوتی درام! آنها ممکن است کمک به شما صرف زمان در حالی که خود منزوی و یا انجام کارهای شما را به دور از بی پایان جلسات آنلاین. از ویژگی های خاص برای این قسط: وجود دارد یک تن از بزرگ عجیب و غریب پادکست بیرون آمدن از اسکاتلند این روز (خبر توسط یک اسکاتلندی پادکست), بنابراین من آنها مشخص شده. طبق معمول من با تمرکز بر میداشت ادامه داستان به عنوان داستان های علمی تخیلی یا فانتزی درام یا مجموعه ای از داستان های کوتاه با یا بدون فریم عناصر اگرچه بدیهی است که با هم همپوشانی دارند.

من شناسایی داستان با تجاوز شخصیت ها و عناصر زمانی که ممکن است. پادکست با مکرر یا شدید محتوای هشدارهای اشاره شده زمانی که ممکن است. تمام پادکست ها در دسترس هستند در آیتونز و یا از طریق اکثر پادکست برنامهها و تدوین کنند گان است (اگر چه بطور غیر عادی و مرموز و برخی از برنامه های به نظر می رسد به گرفتن تمام فصول و برخی از نشان می دهد).

این آملیا پروژه
آیا شما نیاز به جعلی مرگ خود را به سرعت و به طور کامل ؟ این آملیا پروژه کمک می کند برای یک قیمت بسیار شیب دار. کلاهبرداری از هنرمند, فرقه, رهبر, دانشمند یا سیاستمدار آنها وجود دارد برای حل مشکلات خود را معمولا در عجیب و غریب ترین راه ممکن است. متاسفانه وجود قدرتمند هستند افرادی که می خواهید برای پیدا کردن آملیا پروژه… این واقعا میداشت اما آن را یک فرومایه حس شوخ طبعی است.
تن: خروج از مرکز و طنز
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
دو فصل (24 قسمت)
سایت

عتیقه فروشگاه
بخشی از اسکاتلندی های عجیب و غریب پادکست موج. مایا یک دانش آموز کالج در نیاز ناامید از کار در می یابد کار در یک مغازه عتیقه فروشی. بین عجیب و غریب, پیر زن که صاحب جای خود راضی گربه که در زندگی وجود دارد و عجیب و غریب و شیطانی مشتریان مایا به طور فزاینده ای بهت زده و نگران است. یک زن نمایش توسط خالق این McIlwraith اظهارات.
تن: عجیب و غریب
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (7 قسمت)
سایت متن احتمالا در آینده

بلک وود
پنج سال پیش سه دانش آموزان دبیرستان تصمیم به ایجاد یک پادکست در مورد بلک وود Bugman خود را محلی cryptid/boogeyman. آنها کشف راه بیش از حد بسیاری از مرگ و ناپدید شدن برای راحتی خود و برخی از مردم نمی خواهند آنها را حفر گذشته است. حالا سال بعد خود را از دست داد قسمت می شود منتشر شده است.
تن: وهم آور و توطئه
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل (6 قسمت)
سایت

لنگرگاه بوستون ترسناک
گارد ساحلی افسر الکس Devereaux پاسخ به یک تماس اضطراری در یک جزیره کوچک در لنگرگاه بوستون. آن منجر به او را به یک صد ساله فرقه به خوبی تامین می شود توطئه و توطئه برای انجام کاری غیر قابل بیان. می توانید گارد ساحلی توقف جنون ؟ چندین قسمت باید تفنگ خشونت و سلامت روان هشدار.
تن: اجرای قانون و Cthulhu
LGBTQ: عمده شخصیت (که یک مجرد مرد زن مرده)
آغاز فصل دوم آن (15 قسمت). وجود دارد یک فایل از فصل اول
سایت

جعبه
ادیسون گیلمور می یابد یک جعبه پر از مجلات هستند که یا داستان و یا زمینه یادداشت مرموز سازمان مبارزه با ماوراء الطبیعه زندگی او زیر و رو شد. او در نهایت در اجرا به عنوان رمز و راز تبدیل شدن به عمیق تر و پیچیده تر از او هرگز تصور است. که در حال دروغ گفتن به خود ، کسی که می خواهد به استفاده از او ؟ او می تواند فرار ؟ عمدتا یک زن تولید.
تن: First X-فایل های X-Men
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
سه فصل? (41 قسمت) ادامه
سایت

کالدونین گوتیک
بخشی از اسکاتلندی های عجیب و غریب پادکست موج. هشت فرزند داشت رها تسلیم. بالا gristly آیین انجام شده است. کمی مانند مگنوس Archives اما کوتاه تر و با nastier تن. تقریبا من می شکند “بیارتباط داستان با یک فریم دستگاه ، برای TTRPG بازیکنان آن ناشناخته ارتش پرنیان. محتوای هشدارهای داده نشده اما قابل توجهی کودک آسیب برساند.
تن: احشایی و تند و زننده
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل ؟ (9 قسمت)
سایت

تماس تاریکی

شش زن در یک منحصر به فرد اقدام به عقب نشینی به طور تصادفی احضار شیطان و باید با هم عمل می کنند با وجود اینکه کاملا ناسازگار به فرار قبل از آنها کشیده به گودال. نوشته شده توسط زنان با تقریبا همه زنان بازیگران.
تن خونین طنز و gristly ترسناک
LGBTQ: soem undertones
یک فصل (10 قسمت)
سایت

کاروان
سمیر یک بی بیست-چیزی با پیروز شدن بر بهترین دوست خود سقوط کردن یک صخره در وسط یک طوفان و خودش را میبیند در یک دره عمیق و باریک است که بخشی از جهنم. او به زودی درگیر یک مبارزه در برابر شیاطین به عنوان بخشی از یک کاروان — قسمت شکارچیان فضل و بخشی از نیروهای حافظ صلح — با خطر و خیانت در هر سمت به عنوان آنها سعی می کنند برای به دست آوردن متحدان از نامتجانس و آشفته موجودات ماوراء الطبیعه را که دره عمیق و باریک صفحه اصلی. این است که بسیار عجیب و غریب پادکست با بیشتر عجیب و غریب و قومیتی بازیگران. هیچ محتوای واقعی هشدارهای اما وجود دارد برخی از “فرانک جنسی مهم است.”
تن: عجیب و غریب ماجراجویی, کمدی و عاشقانه عجیب و غریب
جامعه: بسیاری از شخصیت های عجیب و غریب, بیشتر, گی
یک فصل (10 قسمت). ادامه دارد.
سایت متن موجود

مورد Charles Dexter Ward
/The Whisperer in Darkness
این دو ارتباط بسیار رایگان adaptions از Lovecraft داستان reset در مدرن روز و در دوم منتقل به انگلستان است. کندی فیشر و متی Heawood هستند “ماشین رمز و راز” یک روزنامه نگاری تحقیقی پادکست که در آن فیشر می کند legwork و Heawood می کند تحقیقات و ویرایش را نشان می دهد. این بررسی آشکار چیزی واقعا نگران کننده است که نگه می دارد snowballing. شروع می شود با Lovecraft می افزاید: تعداد زیادی از آن ایده های خود را و می شود به وحشت کیهانی. یک BBC4 تولید موجود در سایت خود را به عنوان به خوبی.
تن: وهم آور توطئه و Cthulhu
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
دو فصل (20 قسمت) با یک سوم (و آخر?) وعده داده شده
سایت CDW
سایت WiD

دیانا هیولا

در شب دیانا ادیت هریس متولد شد و در سال 1970 یک هیولا از crawled از طریق خیابان های اوانستون, TX. در شب او ناپدید شد در یک آتش سوزی در سال 1993 مارتین کروز متولد شد و در همان شهر با هیچ سابقه ای از پدر و مادر خود را. در سال 2016 مارتین سفر به اوانستون برای پیدا کردن برخی از پاسخ. آنچه که او می یابد که ناگوار اسرار یک فرقه داستان از دست خدایان و سایه سازمان.
تن: بررسی عجیب و غریب
LGBTQ: گی, شخصیت
سه فصل (29 قسمت)
سایت

Dreamboy
Dane یک نوازنده housesitting در کلیولند و کار یک مرده-پایان کار در فلفل ارتفاعات باغ وحش صرف زمان بیش از حد در Grindr. سپس او نقاط داغ در خانه رها شده در کنار درب شروع به گرفتن stalked by شوم دختر پیشاهنگی و نیمه معشوق زو گورخر ها از باغ وحش متهم به قتل است. پس از آن همه چیز عجیب و غریب است. هیچ محتوای هشدار دارد اما به محتوای صریح جنسی. متاسفانه این نشان می دهد به نظر می رسد از بین رفته.
تن: عجیب و غریب تحقیقات و گی… عاشقانه ؟ Hook-ups ممکن است ما هرگز نمی دانید…
LGBTQ: گی, شخصیت
یک فصل (8 قسمت) نه مداوم.
سایت

پدر Dagon
اقتباس از یک مرحله بازی این پادکست روش Lovecraftian تنظیمات و تم از طریق آمیزه ای از شخصیت های گردان Innsmouth و باطنی منظور از Dagon. بسیار جوی اگر چه آن واقعا هرگز نتیجه فقط متوقف می شود. هر قسمت شامل موسیقی متن کامل و بدون گفت و گو در پایان.
تن: وهم آور به علاوه انسانی بیماری های روانی
LGBTQ: عمده ترانس شخصیت
دو فصل (14 قسمت) نه مداوم.
سایت

گلاسکو Ghost Stories
بخشی از اسکاتلندی های عجیب و غریب پادکست موج. این سری از قسمت امکانات معقول زن جوان کشف است که او می توانید ببینید ارواح برخی از آنها بسیار خطرناک هستند و برخی از… کمتر. او خودش را می یابد تا نیازهای مرده در ماجراهای وحشتناک مرموز و گاهی دلگرم کننده. می تواند او را متقاعد کند که ارواح به گوش دادن به او را قبل از فاجعه اجتناب ناپذیر است? یک زن پروژه.
تن: رمز و راز شبح وار
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل (31 قسمت)
سایت متن موجود

پوسته
Dimitri و ربکا بوده است از آنجایی که آنها کودکان بودند. سپس در یک بعد از ظهر بین پایان و شروع زندگی خود Dimitri از بین می رود در طول تفرج به یک دریاچه است. ربکا تحت سوء ظن. حل رمز و راز و نیاز به حفاری به گذشته از هر دو خانواده تصمیم گیری های دشوار ساخته شده توسط Dimitri و ربکا پدر و مادر و میراث مرموز corporation
تن: توطئه
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در دو فصل (17 قسمت به علاوه پاداش مادی)
سایت متن موجود

لندن گورستان راه آهن
بارنی یک سادیست است که کار را به مطمئن شوید که به تازگی ترک کنید در سمت راست قطار به زندگی پس از مرگ. او خسته است در آنچه که به معنای واقعی کلمه یک بن بست اما پس از آن اگنس حاضر به دریافت در قطار زیرا او می داند که او به قتل رسید. یک قتل که امتیاز مناسب در مدیریت از لندن گورستان راه آهن!
تن: سیاسی, هیجان انگیز, به علاوه ارواح و شیاطین
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل (7 قسمت)
سایت

از دست گربه

راوی در زندگی حقیقی اواسط آخرالزمان شهرستان نوشیدنی مقدار زیادی شراب با دوستان خود و امثال خود را گربه باشه. اما گربه خود را ناپدید شده است, به طوری که او می رود به دنبال آن می یابد و حتی بیشتر عجیب و غریب بودن از او انتظار می رود. در نهایت همه چیز واقعا از دست. مرا به یاد یک بیت از چین Miéville را بس تاخیر اما بدون سیاست. هر قسمت دارای یک ترانه خالق در وسط.
تن: ماجراجویی حقیقی
جامعه: یک هیچ توجهی
پنج فصل (~50 قسمت از جمله مواد اضافی)
سایت

این اظهارات McIlwraith

15 سال پیش سارا McIlwraith یک دانشجوی دکترا با یک کار انجام ورود اطلاعات در Dr رابین Strothers’ IPP پروژه تلاش برای اثبات وجود ارواح و دیگر پدیده های روانی. آن را تا به حال به پایان رسید با Strothers’ ننگ بر اتهامات داده ها دستکاری و سایه کمک های مالی. سارا تا به حال موفق به فرار شدند اما در حال حاضر پس از Strothers’ مرگ او رانده از گناه به بازبینی پروژه. شما ببینید تمام زمان او در حال کار بر روی پروژه IPP او پنهان این واقعیت است که او می تواند دیدن ارواح است. و در حال حاضر او می خواهد برای ذخیره کردن به بقیه ارواح از گذشته خود را. یک زن پروژه.
تن: شبح وار و دانشگاهی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در دو فصل (25 قسمت)
سایت متن موجود

گل همیشه بهار را با ارواح
گل همیشه بهار است یک کار به عنوان سرپرست کارناوال خانه ویران عمارت در لبه از شهر. که البته خالی از سکنه است. گل همیشه بهار دست او کامل با ارواح و اشیاء نفرین شده. از افرادی که به ارمغان آورد شما تونل.
تن: شبح وار با برخی کمدی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (قسمت 4) در حال انجام?
سایت

میانه: در زیر
تیلور زین با مرتب کردن مشکلات مرده برای حفظ میانه (جهان ما) و زیر (سرزمین مردگان) از هم جدا کنید. بیشتر این آسان است, پس از زنده و مرده مانند راه همه چیز هستند. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود با این حال تیلور در حال رفتن به نیاز تمام عقل خود را به علاوه کمک گیل (روح) بدون (گربه) و هدر (یک nosey اطرافیان) به مرتب کردن آنها را.
تن: ترسناک-کمدی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل (10 قسمت)
سایت متن موجود

خدایان قدیمی از آپالاچیا

در قدیمی ترین کوه های جهان چیزی بد به خاک سپرده شد در فراموش کردن گذشته افراد مستقر در تپه ها و کوه ها و بد مشخص شده آنها. پس از آن شرکت های استخراج معدن آمد به حفاری ذغال سنگ و حفر کردند تا چیزهای دیگر است که باید در آنجا ماند به خاک سپرده شد. فصل یک وب سایت از داستان که همگرا به یک روایت از طریق چند ديدگاه.
تن: Eldritch آپالاچیا
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (10 قسمت) ادامه
سایت

برج
Kiri بیمار است از زندگی او بنابراین او تصمیم می گیرد به صعود از برج, یک یادگاری از یک پیش پادشاه غرور. آن را کشیده و به آسمان و کسی که می رود بالا تا پایین آمده است. به عنوان Kiri شروع می شود تا بسیاری از پله های او می یابد یک سری از گوشی های است که اجازه دهید او تماس مردم او را پشت سر گذاشت. ممکن است محتوای هشدار — به نظر می رسد مانند یک استعاره از افسردگی و خود آسیب برساند. من ممکن است احساس متفاوتی وجود دارد, فصل دوم. توسط مردم ساخته شده است که میانه: در زیر.
تن: وهم آور به علاوه انسانی بیماری های روانی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (7 قسمت) در حال انجام?
سایت

آهنگ
راوی ناشناس ناشناس در زمین پس از یک unnamed جنگ فرستاده شده است به فعال کردن دوباره یک ایستگاه قطار در یک خط در حال اجرا به سمت مرز. اما جنگ بود… عجیب و غریب و هیولا در خارج از کشور هستند حتی اگر هیچ کس در مورد آنها صحبت کنید. او می تواند کشف کردن آنچه در جریان است قبل از این تاریخ هیچ کس نمی خواهد بحث در مورد کشته شدن همه ؟ یک زن, تولید, توسط , گلاسکو, داستان های ارواح خالق.
تن: عجیب و غریب خواب و فیزیکی نوبت
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
داستان کامل در یک فصل (6 قسمت)
سایت

ناخوشی های غرب میانه گوتیک رمز و راز
لیلیان هارپر حرکت به تن. ابشالوم به نگاه پس از مادر او که اجرا می شود یک خانه شبانه روزی. لیلیان کشف رمز و راز ارواح توطئه و غریبه همه چیز. Mt. ابشالوم پر از دمدمی مردم با قلب. برخی نژادی و توانایی تنوع. محتوای هشدارهای داده می شود.
تن: دمدمی شهر کوچک وحشت-کمدی
LGBTQ: عمده nonbinary و شخصیت های جزئی گی, شخصیت های
دو فصل (18 قسمت) ادامه
سایت متن موجود

ون
کولا قدیمی ترین بچه در یک “خانواده” اجرا شده توسط باطل و گاهی اوقات نوع نوا اسکوشیا که سفر در سراسر غرب در ضعیف و ناتوان ون انجام سطح پایین جرم و جنایت با بهره مندی از قدرت های خاص خود را. مانند کم-اجاره جنایی X-Men آنها گسترش و تجربه بدبختی روزانه. محتوای هشدار داد: سوء استفاده عاطفی نسبت به کودکان.
تن: وهم آور به علاوه انسانی بیماری های روانی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (8 قسمت)
سایت برخی از متن های موجود

تصویری کاخ
علامت Cambria می شود دست خود را بر روی یکی از افسانه های سفید نوار VHS نوار است که بسیار در پی پس از اما همچنین می ترسید با جمع. او به عنوان کیف پول رمز و راز او و دوست دختر خود را طمرة پیدا کردن بیشتر و بیشتر فریزر عناصر. سپس علامت شروع به صحبت کردن در خواب خود را در عجیب و غریب زبان از نوار است. به عنوان آنها به دنبال نوار و افسانه ای تصویری فروشگاه با وسواس افزایش آنها پیدا کردن توطئه های نهفته و جنون.
تن: رشد بیم
جامعه: یک جزئی لزبین, زن و شوهر
داستان کامل در یک فصل (10 قسمت)
سایت

صدا از تاریکی
دکتر مالکوم رایدر ناقص parapsychologist, کمک می کند تا تماس گیرنده با مشکلات خود و داستان می گوید پسر خالی از سکنه امریکا در اواخر شب نشان می دهد رادیو. به عنوان این سری می رود رایدر انگیزه تبدیل شدن به طور فزاینده ای سوال برانگیز است. او ممکن است خود را بهترین امید, اما این بدان معنی نیست او یک انتخاب خوب است.
تن: پدیده های عجیب و غریب با خفیف کمدی
LGBTQ: هیچ کدام قابل توجهی
یک فصل (7 قسمت) ادامه
سایت متن موجود

گریه Cedars
لی و رایلی گزارش گیج کننده و نگران کننده تاریخچه کوچک نیویورک شهر گریه سروهای یک شهر با یک فرد سابقه و یک وب سایت از گروه های که می خواهند به obfuscate جنبه های مختلف است که تاریخچه. قسمت های متناوب بین مستند و رادیو پخش بحث در مورد رویداد های جاری ساختمان داستان به آرامی از چند جهت.
تن: عجیب و غریب تاریخچه و توطئه
تجاوز:: قابل توجه غیر دودویی شخصیت (نه خیلی زیاد است ساخته شده از آن)
یک فصل (19 قسمت) ادامه
سایت

ارسال شده توسط GenjiandProust (7 نظر تعداد) 34 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

برای حفظ خود به لینک پایین در اینجا من لیست از 2018 و 2017.
ارسال شده توسط GenjiandProust در 4:48 PM مارس 29 [1 علاقه]
من لذت می برد بلک وود اما پس از کاهش عجیب و غریب روایت پادکست قطار به احتمال زیاد با توجه به نیاز به قادر به ذهنی چک کردن صدا برای تلفن های موبایل در گوش من در حالی که من هنر و هنوز پرستاری TANIS می سوزد. من فکر می کنم من نیاز به محدود داستان در این نقطه, اما هنوز هم نگاه به جلو به غواصی به چند مورد از این در بی خاکستری هفته پیش رو است. با تشکر!
ارسال شده توسط robocop است خونریزی در 5:07 PM در مارس 29 [2 علاقه]
چه یک لیست! من فکر می کنم من ممکن است مانند آملیا پروژه.
ارسال شده توسط batter_my_heart در 5:55 PM مارس 29 [1 علاقه]
این لیست فوق العاده است. من قصد دارم به جلو لنگرگاه بوستون ترسناک یک برای همکاران به دلایل.
ارسال شده توسط suelac در 5:56 PM در مارس 29 [1 علاقه]
خدایان قدیمی از آپالاچیا فوق العاده است. به شدت توصیه می شود.
ارسال شده توسط KingEdRa در 6:15 PM در مارس 29 [1 علاقه]
این است شگرف. با تشکر از شما.
ارسال شده توسط palmcorder_yajna در 6:31 PM در مارس 29 [1 علاقه]
این نگاه شگفت انگیز از شما بسیار سپاسگزارم!
ارسال شده توسط Braeburn در 10:49 PM در مارس 29 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>