خطوط هوایی سنگاپور زمینه های بسیاری از ناوگان خود را به عنوان coronavirus به شمار ‘بزرگترین چالش’

سنگاپور — Singapore Airlines Ltd قطع خواهد شد ظرفیت 96% و زمین تقریبا تمام ناوگان خود را حامل ” روز دوشنبه در پاسخ به کروناویروس سفر از محدودیت های آن را با نام “بزرگترین چالش” آن را تا به حال مواجه شده است.

این حرکت به عنوان جهانی سفر hub سنگاپور بسته مرزها به مسافران و ترانزیت مسافران در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سهام شرکت هواپیمایی اکثریت متعلق به سنگاپور دولت سرمایه گذار Temasek شد پایین نزدیک به 9 درصد توسط 0218 GMT outstripping یک قطره از 8% در معیار آن بزرگترین سقوط از اکتبر 2008.

صنعت هواپیمایی در سراسر جهان است که به دنبال دولت وثیقه استراحتی به جذب شوک ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان گسترده سفر محدودیت هایی مجبور به بسیاری از زمین ناوگان و نظم هزاران نفر از کارگران در مرخصی بدون حقوق به نگه داشتن شناور.

“این خواهد شد در نتیجه پایه حدود 138 SIA و SilkAir هواپیما از مجموع ناوگان 147 میان بزرگترین چالش SIA گروه مواجه است” این در بیانیه ای گفت.

این شرکت کشیده شده بر روی آن خطوط اعتباری در چند روز گذشته برای دیدار با جریان نقدی فوری مورد نیاز است و در مذاکرات با موسسات مالی بیش از بودجه آینده نیاز به آن اضافه شده است.

کم هزینه حامل لیز خوردن نیز به حالت تعلیق در بسیاری از شبکه خود را که منجر به پایه 47 از ناوگان خود را از 49 هواپیما, هواپیمایی گفت.

“معلوم نیست که SIA گروه می توانید شروع به از سرگیری عادی خدمات با توجه به عدم قطعیت به عنوان زمانی که دقیق کنترل مرز برداشته خواهد شد” این شرکت هواپیمایی گفت.

این کاهش در خط با کسانی که ساخته شده توسط رقیب Cathay Pacific Airways Ltd که کاهش ظرفیت مسافر توسط 96 درصد در آوریل و مه.

خطوط هوایی سنگاپور گفت که به دنبال تقویت نقدینگی و کاهش هزینه های درخواست سازندگان هواپیما به تسلیم و تحویل اتخاذ کاهش حقوق و دستمزد برای مدیریت در میان سایر مراحل است.

هواپیمایی تعادل نقدی S$1.57 میلیارد دلار در پایان ماه دسامبر 2019 شد و نزدیک به 19 درصد بالاتر از سال قبل است.

هفته گذشته OCBC اعتباری تحلیلگران گفت: این امر نیاز به دنبال خارجی مالی بودجه یا از بانک ها و یا سهامداران عمده است.

این شرکت هواپیمایی به تمرکز بر حفاظت از مشاغل اجرایی Goh Choon Phong گفت. این گروه تا به حال بیش از 26,500 کارکنان در سال مالی به پایان رسید که در ماه مارس 2019.

این شرکت درگیر این اتحادیه در مذاکرات در بیشتر اقدامات کاهش هزینه. (گزارش شده توسط جیمی فرید جان Geddie و Aradhana Aravindan; ویرایش توسط Himani سرکار و کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>