تک-اتاق آتش سوزی در UGA خوابگاه جابجا 54 دانش آموزان

در حالی که آتش سوزی آسیب دیده یک اتاق در یک دانشگاه خوابگاه دانشجویی بیش از آخر هفته متعاقب آن آب آسیب به معنی بسیاری از دانش آموزان دیگر تحت تاثیر قرار گرفتند.

به عنوان یک نتیجه 54 دانش آموزان شده است به طور موقت آواره از مایرز سالن که خارج از جنوب Lumpkin خیابان در یوگا است, پردیس دانشگاه, سخنگوی گرگ ترور گفت: AJC.com.

آتش گرفت اوایل صبح روز یکشنبه و جدا شد به یک اتاق تحریک بارانی که در اتاق, Trevor گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

آتن-Clarke County آتش نشانی در پاسخ به این حادثه شدند و به سرعت قادر به خاموش کردن آتش. هیچ کس مجروح شد به عنوان یک نتیجه از آتش و دانش آموزان قادر به دوباره وارد ساختمان بعد از آن که آن روز صبح.

با این حال, آب, آسیب, آسیب دیده 54 دانشجویان بیانیه ای گفت:. دانشگاه ارائه مسکن موقت برای کسانی که تحت تاثیر قرار در حالی که پاکسازی به اتمام است. مکان های که در آن دانش آموزان خواهد بود و قرار بود ارائه نشده است.

خسارت انتظار می رود به تعمیر توسط مارس 2, اجازه می دهد آن دسته از دانش آموزان به حرکت بازگشت به خوابگاه.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است. AJC.com رسیده به سازمان آتش نشانی برای اطلاعات بیشتر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>