شش پرچم را باز باقی می ماند در میان coronavirus نگرانی

مقامات در Six Flags over Georgia گفت: پارک تفریحی باز باقی خواهد ماند به عنوان برنامه ریزی شده با وجود اضطراب ناشی از شیوع کروناویروس در دولت است.

پارک را افزایش بهداشت “با اولیه تلاش در مناطق” پارک مقامات تایید کرد بعد از ظهر پنجشنبه.

“سلامت و ایمنی ما مهمانان و کارکنان بالاترین اولویت ما است,” سخنگوی Divina میمس Puckett گفت: AJC.com. “مانند دیگر مکانهای عمومی ما همچنان به نظارت بر وضعیت و به دنبال راهنمایی از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری است.”

این پارک به طور رسمی افتتاح می شود شنبه گذشته. Puckett گفت: زمانی که شش پرچم باز می شود برای آخر هفته آینده بازدید کننده را پیدا خواهد کرد بیشتر ضد باکتری صابون و الکل بر اساس دست عفونی.

“ما در حال حصول اطمینان از مهمان و دسترسی کارکنان به این پیشگیرانه پیشرفت در تمام مناطق این پارک به خصوص در دستشویی, مواد غذایی, مکان, و کارمند شکستن مناطق” میمس گفت. “ما همچنین تشویق مهمانان و کارکنان برای رعایت بهداشت با مکرر و دقیق دست شستن.”

در بیانیه ای خطاب به پارک را برانگیخت شش پرچم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos گفت: او به رسمیت می شناسد و درک می کند که “همه شما را از نگرانی در مورد کوروناویروس.”

او افزود که کارکنان که بیمار خواسته شده تا در خانه بمانند. اگر یک کارمند است که به یک تب در محل کار “ما بلافاصله آنها را آزاد خود را برای دیدن ارائه دهنده خدمات پزشکی” او گفت:.

“ما امیدواریم که این اقدامات به شما اعتماد به نفس است که ما در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را در این تحول وضعیت” Spanos گفت. “ما متعهد به ارائه به شما و خانواده خود را با دوستانه, تمیز, سریع و امن است.”

Six Flags over Georgia تنها پارک به باز باقی می ماند با وجود افزایش coronavirus نگرانی. آتلانتا نمایشگاه اعلام کرد در Facebook پست پنج شنبه که آن را به کار گیرند به عنوان برنامه ریزی شده AJC.com گزارش شده است.

مرتبط با: آتلانتا نمایشگاه باز باقی خواهد ماند در میان coronavirus ترساندن

اگر چه دیزنی بسته شده است آن دیزنی لند پارک و کالیفرنیا به علت COVID-19 دیزنی جهان در اورلاندو باز می ماند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de