شش پرچم سفید آب بسته شود تا اواسط ماه مه در میان COVID-19 شیوع

Six Flags over Georgia و سفید آب بسته باقی خواهد ماند حداقل تا اواسط ماه مه به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید همچنان به گسترش در سراسر کشور.

شش پرچم قبلا اعلام کرد که پارک خواهد بود بسته از طریق مارس در نقطه ای که این وضعیت می تواند دوباره مورد بررسی قرار گرفت. این پارک گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را در اواسط ماه مه “و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن.”

بیشتر: شش پرچم بسته شدن پارک در سراسر کشور در میان شیوع کروناویروس

“در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در خواص ایمنی از مهمانان ما و اعضای تیم است که همیشه ما بالاترین اولویت” بیانیه ای گفت:. “ما همچنان به نظارت این وضعیت در حال تحول و بیشتر به دنبال فعلی ارشاد از فدرال و ایالتی و مقامات محلی است.”

مرتبط با: شش پرچم را باز باقی می ماند در میان coronavirus نگرانی

شش پرچم مقامات گفت: تاریخ برای parkgoers با اعتباری بلیط برای بازدید از گرجستان پارک تمدید شده است به پایان 2020 فصل است. گذر فصل تمدید خواهد شد برای تعداد روز پارک بسته شد. عضو دریافت خواهد کرد یک ماه اضافی برای هر ماه پارک بسته است, Six Flags گفت.

مرتبط با: Disney World بسته به مدت 2 هفته با توجه به کروناویروس

“هدف ما این است که برای حمایت از اعضای تیم ما و جوامع ما هرگز به خطر انداختن امنیت مهمانان و یا کارکنان” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos قبلا در بیانیه ای گفت. “پس از شروع COVID-19 ما به دنبال هدایت فدرال و ایالتی و مقامات محلی.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>