Sixers نگاه کنید به گزاف گویی پشت در خانه برابر گریزلیز

فیلادلفیا 76ers را به دنبال خود 23rd پیروزی در 25 بازی در خانه زمانی که آنها میزبان ممفیس گریزلیز در روز جمعه.

این Sixers, اما, خواهد وارد این رقابت پس از جاروب در چهار بازی سفر جاده ای که در نتیجه با یک 112-101 از دست دادن به Milwaukee Bucks در روز پنج شنبه.

توبیاس هریس گل 25 امتیاز در حالی که جوئل Embiid تا به حال 19 امتیاز و 11 پرتاب ریباند اما شات 6 از 26 برابر دلار است.

قبل از این آخرین دست دادن Sixers بهینه سازی فهرست خود را با چند حرکت قبل از مهلت تجارت. این Sixers اضافه گلن رابینسون سوم و الک Burks از رزمندگان طلایی امور خارجه معامله شده جیمز انیس III به اورلاندو سحر و جادو و چشم پوشی Trey برک.

فیلادلفیا تا به حال به ایجاد تنظیمات با یک 9-19 جاده, علامت گذاری و طولانی تنش در داخل اتاق قفل است.

“وجود دارد برخی از مسائل که در اتاق قفل ما و همه ما را به نگه داشتن آن داخلی” آل Horford گفت. “اما همه ما می دانیم که ما نیاز به بهتر خواهد بود. ما نیاز به آن مرحله است.”

یک روز پس از سوپر باول در آن Embiid و بن سیمونز گزارش با حضور در بازی با برخی از اعضای مالکیت گروه Sixers خرد شد با گرمای میامی 137-106.

از آنجا سوالات swirled در مورد سرنوشت سرمربی تیم برت براون.

“من مشتاقانه منتظر به مربیگری آنها” براون گفت. “هنگامی که آن را به یک اپیدمی مرحله این چیزی که شما در حال صحبت کردن در مورد من اعتراف کنم که. من نمی بینم که در همه حال حاضر است.”

Embiid به تازگی از دست رفته و نه بازی با یک پاره شده رباط در سمت چپ خود حلقه انگشت, اما او سالم و در دسترس در حال حاضر.

“ما شده اند برنده” Embiid گفت. “جرم ما قرار داده شده است. اما من همیشه می گویم مربیان نمی خارج وجود دارد به عکس برای ما. آنها را بازی می کند.”

گریزلیز را وارد این رقابت با یک 26-25 رکورد و می توانید حتی در .500 در جاده با یک پیروزی است.

قبل از مهلت تجارت گریزلیز حمل Andre Iguodala به گرما به عنوان بخشی از یک شش بازیکن قرارداد که تا به حال دیگر قطعات متحرک. ممفیس نیز برای دریافت دیون خدمت Justise وینسلو و جیمز جانسون. گریزلیز نیز به دست آورد اردن بل از Houston Rockets.

در سال های اخیر خود را بازی گریزلیز دور آمد چشمگیر 121-107 پیروزی روز شنبه در جاده ها در برابر دالاس ماوریکس.

جعفر Morant رهبری راه را با 21 امتیاز Tyus جونز و Jaren جکسون جونیور کمک 19 و ممفیس آمد دور با یک رکورد برنده عنوان به فیلادلفیا.

این 13th پیروزی در آخرین 16 بازی برای گریزلیز که باقی می ماند در مشاجره حذفی در بسیار رقابتی کنفرانس غرب.

“آنها باور دارند که در هر یک از دیگر. آنها اعتقاد خود را به هم تیمی های” ممفیس سر مربی تیلور جنکینز گفت. “من می دانم که این نوع از کلیشه می گویند, هر, اما این واقعیت است.”

گریزلیز را یک چالش دلهره آور در تلاش برای تبدیل شدن به تنها تیم سوم را به نفع خود در فیلادلفیا. پس از رفتن را از طریق به عنوان بسیاری از مشکلات به عنوان آنها در حال حاضر هر چیزی امکان پذیر است.

“ما فقط همه بگویید که در آن زمان به عنوان یک طرفدار” جکسون گفت: ممفیس تجاری تجدید نظر شود. “ما نشان می دهد که چرا ما اینجا هستیم. این فقط در مورد بازی سخت و همه چیز مانند آن. در پایان روز این کار ما است.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de