هوشمند, یوگا, دو و میدانی, ماندم, به طول بهار خاموش کردن

از لحاظ فنی وجود دارد باقی می ماند یک فرصت است که یوگا دو و میدانی — و دو و میدانی به طور کلی — سر گرفته خواهد شد در برخی از نقطه در این بهار. اما این احتمال که اتفاق می افتد این است dissipating روز به روز.

ده بزرگ و Pac-12 لغو تمام رویدادهای ورزشی باقی مانده از ترم بیش از آخر هفته. به نظر می رسد فقط یک ماده از زمان قبل از SEC می کند همان است.

“ما دفاتر باز هستند ضروری پرسنل تنها” گرجستان مدیر ورزشی گرگ McGarity گفت: از ته-مهر دفتر صبح روز دوشنبه. “ما دائما در حال برقراری ارتباط با دانش آموزان و مربیان است. این چیزی که تغییرات هر روز, هر ساعت, بنابراین ما فقط تلاش آنها را با ارائه آخرین اطلاعات به عنوان آن می آید در دسترس است.”

McGarity گفت: او این است که شرکت در یک روزانه تلفنی تماس با دیگر SEC مدیران ورزشی را هر روز در ظهر. هر چه اطلاعات جدید او جمع آوری از آن است که رله به UGA مربیان و ورزشکاران است.

همه مربیان فوتبال’ فضاهای پارکینگ در ته-مهر پیچیده شد اشغال جمعه از جمله یک علامت “محفوظ است برای سر مربی تیم فوتبال.”

اما هوشمند نیست در دفتر جمعه که می شده اند در نقض دانشگاه گرجستان بخشنامه که منتشر شد هفته گذشته است. آن اظهار داشت: “هر کسی که سفر بین المللی در گذشته 14 روز باید خود قرنطینه تا زمانی که شما شده اند بدون علامت برای مدت 14 روز از تاریخ ورود/re-ورود به ایالات متحده است.”

هوشمند سفر خارج از ایالات متحده در بهار ، مراقب باشید نه به ذکر هوشمند با نام McGarity گفت: هیچ کس در یوگا دو و میدانی بود نقض سیاست.

“هیچ کارکنان نقض هر دستور داده شده توسط دانشگاه” McGarity گفت. “این همه محافظت شده توسط HIPAA اما ما می دانیم که کسانی که مردمی هستند و آنها را درک سیاست. هیچ درگیری وجود دارد.”

گرجستان بیس بال تیم شماره 2 در کشور و در مسیر به گینسویل برای مرحله نهایی مسابقات در برابر No. 1, فلوریدا, این جمعه گذشته هنگامی که آن گفته شد که همه بازی ها لغو شده بود تا مارس 30. The Bulldogs در نیوبرانزویک در آن زمان بلافاصله تبدیل اتوبوس خود در اطراف و بازگشت به آتن.

از آن زمان به بعد در ثانیه افزایش یافته وقفه به 15 آوریل است. در ضمن CDC روز یکشنبه با صدور یک توصیه که “برای بعد از 8 هفته, سازمان لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر در سراسر ایالات متحده”

همه نشانه این است که گرجستان انجام می شود رقابت برای سال تحصیلی.

“من فکر می کنم بیس بال است و بیش از همه چیز تعطیل شود,” Stricklin روز دوشنبه گفت:.

Stricklin گفت: بازیکنان خود آگاه شد که حتی قبل از اتوبوس خود ساخته و آن را بازگشت به آتن در آخرین پنج شنبه شب. سپس آنها می خواهم دیده می شود در رسانه های اجتماعی که NCAA لغو کرده بود تمام بهار شد. که البته شامل NCAA regionals فوق العاده regionals در کالج ها و سریال های روز دنیا.

“من آن را دیدم و بازیکنان آن را دیدم و در آن لحظه اتوبوس رو به طرز مرموزی آرام و غم انگیز,” Stricklin گفت. “پشت در فولی زمینه ما ملاقات کرد و در آن نقطه از بچه ها متوجه شدم که برخی از مشاغل می شود که برخی از سالمندان و نوجوانان می تواند بازی خود را به آخرین کالج بازی. آن را واقعا سخت, سخت ترین دیدار من و ام تا به حال به نگه دارید.

“سخت ترین قسمت کار بود و هیچ قطعیت به آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de