اسمیت شوالیه بالا Panthers اواخر

رایلی اسمیت به ثمر رساند دو سوم دوره اهداف و Marc-Andre فلوری ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در به عنوان وگاس شوالیه طلایی برنده پنجمین مستقیم بازی 5-3 بیش از Florida Panthers شنبه شب در لاس وگاس.

توماس Nosek تا به حال یک هدف و کمک و حداکثر Pacioretty و ویلیام حامل و همچنین به ثمر رساند اهداف وگاس که افزایش آن آرام بخش منجر به دو امتیاز بیش از ونکوور کناکز. طلایی شوالیه, که همچنین دو کمک از پل Stastny بهبود به 8-2-1 پس از خود bye هفته استراحت و 9-3-2 زیر سر مربی پیتر Condoleo.

مایک هافمن و Evgenii Dadonov هر حال یک هدف و کمک و Aleksi Saarela نیز به ثمر رساند یک گل فلوریدا. سام Montembeault به پایان رسید و با 34 موجب صرفه جویی در.

فلوریدا زمان 1-0 شود در 3:28 علامت در دوره اول که هافمن لگد سست جن در مقابل خالص به چوب خود را و سپس اخراج آن را به سمت چپ خالص خود را برای 24 هدف از این فصل است.

Vegas آن را در 11:52 به مدت زمانی که Nosek برداشت سست جن داخل خط آبی و ضرب و شتم Montembeault با یک مچ شات برای اولین هدف خود در 14 بازی و هفتم از فصل.

پلنگ به دست آورد که منجر 42 ثانیه به دوره دوم در قدرت-بازی بازی هدف Dadonov. او شنود گذاشته در Aleksander Barkov متقابل چین عبور خود را برای 25th هدف از این فصل است.

حامل آن را 2-2 با هدف هفتم از فصل در 12:39 پیکور جن کردن تخته به خود و سپس با عجله در جناح چپ. او پاره پاره یک شات است که آمار Montembeault دستکش و سپس رفت به net.

Pacioretty سپس به وگاس اول آن منجر شود با 52 ثانیه به سمت چپ در مدت زمانی که او به پایان رسید و دو-در-هیچ عجله با روغن تئودور با یک شوت از سمت چپ دایره. شات ضربه Montembeault را بازوی راست و trickled به خالص برای Pacioretty را 29th, هدف از این فصل است.

اسمیت ساخته شده آن را 4-2 فقط 19 ثانیه به دوره سوم زمانی که او یک موقع یک Jonathan Marchessault عبور از دایره در سمت راست. Saarela قطع آن را به 4-3 پنج دقیقه بعد با گل دوم خود را از این فصل است.

فلوریدا کشیده Montembeault اضافی مهاجم با 1:50 چپ و اسمیت مهر و موم آن را با خالی-netter خود 25th هدف از این فصل است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im