دود اتاق های پر

بیش از دو سال گذشته به خصوص در دولت به دنبال خنثیسازی اوباما-عصر ماشین و کامیون اگزوز و انتشار قوانین و مقررات, پایگاه خود استدلال بر ناقص تجزیه و تحلیل خودرو ایالات متحده اقتصاد سوخت استاندارد و ‘فانتوم خودرو مایل سفر [VMT,]'[PDF].
برش اقتصاد سوخت استاندارد در طول یک بیماری همه گیر است که اوج مغلوب ساختن پیشی جستن اما پس از آن بیش از حد می گذرد کامل “دکترین شوک” توسط به طور نامحدود به حالت تعلیق برخی از آلودگی قوانین حتی اگر آلودگی هوا باعث می شود بیماری های تنفسی مانند COVID-19 خطرناک تر است (نگاه کنید Kurt ژانگ و Pinkerton 2016)
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (10 نظر کل) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من فکر نمی کنم من دیده ام در اینجا در آبی تجزیه و تحلیل است که بسیاری از آنچه DOPUS45 می کند این است که به سادگی سعی کنید و خنثیسازی همه چیز سیاه بود و تنها به این دلیل که او آن را انجام داد. بارها و بارها ما را ببینید “اوباما-دوران” و یا فقط “اوباما” قبل از برخی از لایحه/سیاست/و غیره. و که DOPUS45 در تلاش است برای خنثیسازی آن است. این سیاست نیست این فقط خالص و نژاد پرستی. هر چیز دیگری از جمله ناقص تجزیه و تحلیل فقط rationalizations برای انجام آن این است که “در اینجا ما غیر نژادپرستانه دلایل برای انجام کاری نژادپرستانه” پس از آن به نظر نمی آید به عنوان ترسو و نفرت انگیز آن را به عنوان واقعا. DOPUS45 یک مرد ساده اقدام ساده انگیزه یا “آنچه در آن برای من است ؟” یا “نگه داشتن آن غیر سفید نفر را در خود جای.”
ارسال شده توسط njohnson23 در 4:39 PM در مارس 2 [6 علاقه]
است DOPUS45 قرار بود یک خمیر از “پیش بینی” و “45 رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا”? در هر صورت فقط “تهمت” کوتاه تر است.
ارسال شده توسط استقلالی در 4:42 ب. ظ در مارس 2 [2 علاقه]
جایی آنلاین من تو را دیدم این به عنوان “حاکم با اوقات تلخی”. من اصلا اختلاف آن را نژادپرستانه رفتار, اما من فکر می کنم که او آن را برای اوباما به طور خاص.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 4:43 PM در مارس 2 [5 علاقه]
چرا ؟ چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن یک کینه توز bigot که متنفر اوباما چرا که او یک مرد سیاه و سفید. که واقعا همه چیز. شما می توانید ملیله دوزی آن را با نئولیبرالیسم اگر دوست دارید اما این همه تعصب خام در پایان.
ارسال شده توسط hilberseimer در 4:56 PM در مارس 2 [4 علاقه]
خوب است که او فکر می کند اوباما به او توهین با کینه توزی در سال 2011 White House Correspondents’ شام. ما می دانیم که تهمت نمی توانید مفهوم گفتگوی بورسی. او متنفر است آن زمانی که مردم شوخی در مورد او حتی زمانی که او می داند که آن را در آینده. وجود دارد یک زن و شوهر از کلیپ جایی که من دیده ام مغلوب ساختن پیشی جستن را یکی از اش نشان از لبخند در Letterman پس از دیو گفت: چیزی به عنوان یک شوخی در مورد او, اما او نمی تواند به عقب در دیو مگر اینکه او می خواهم خریداری کرده اید CBS. به علاوه او در نظر گرفته دیو آلفا (سفید) نر است که او می تواند احترام به طوری که او آن را در زمان.

اما در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن (به دلیل آن را بسیار آشکار است) اوباما هیچ کسب و کار به عنوان یک مرد آلفا او را به خاطر سیاه و سفید—و سپس به “توهین” او در مقابل مهم مردم و آنها خندید ؟ که راه فراتر از آنچه تهمت می تواند خرس و او در آغاز در birther مسائل نیست ، او یک پوست نازک عاشق و او را مایل به نابود کردن این کشور, اگر نه, جهان, به “بازگشت” در آمریکا یک شوخی است که هر کس دیگری اجازه رفتن از آن لحظات پس از آن بیرون آمد از اوباما ،
ارسال شده توسط قطرات در 5:16 ساعت در 2 آوریل [4 علاقه]

من اهمیتی نمی دهند که چرا او را به انجام آن را زشت و ناپسند بدون در نظر گرفتن چگونه خرده یا دلایل خود را دارد.
ارسال شده توسط potrzebie در 5:33 PM در مارس 2 [6 علاقه]
خوب است که او فکر می کند اوباما به او توهین با کینه توزی در سال 2011 White House Correspondents’ شام.

Nah. او یک پیشرو “birther” در اوایل سال 2010.
ارسال شده توسط jmauro در 7:58 PM در مارس 2 [1 علاقه]

Njohnson23 تهمت کاملا در تلاش برای خنثی کردن کل اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.
ارسال شده توسط SisterHavana در 8:05 PM در مارس 2 [1 علاقه]
استیضاح او را دوباره و نگه داشتن آن را انجام می دهند.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 8:45 PM در مارس 2 [1 علاقه]
Rascist edgelords جدید Visigoths
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 8:52 PM در مارس 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de