قایقرانی صاف در مجازی پیش نویس به عنوان LSU استعداد دزد نشان می دهد

نیویورک — نهایی دور از پیش نویس NFL دربسته در محیط صاف و به طور کلی قطعی امر در روز شنبه به لیگ چرخد و به یک قالب مجازی برای اولین بار با توجه به coronavirus با مربیان و چشم انداز ماندن از انظار و در پشت درهای بسته.

به طور گسترده ای منادی کارفرمایی و انتخاب اول جو نقب زدن چراغ شارژ از 14 انتخاب از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا بستن Ohio State 2004 رکورد برای اکثر بازیکنان در یک کلاس پیش نویس به عنوان تیم های درهم برای یک قطعه از کالج قهرمانی-پیروزی تیم ملی.

به عنوان فرانچایز پر شد خود را در فهرست اسامی نهایی دور از کارفرمایی غنی پیش نویس سوالات درنگ بیش از زمانی که فوتبال حرفه ای تقویم را بازگشت به حالت عادی با NFL کمیسر راجر Goodell حفظ که در فصل آینده به جلو حرکت خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده.

“چه خاص و منحصر به فرد سه روز” Goodell گفت: در پایان دور هفتم پس از تعویض ترد باز شب کت و شلوار برای یک مستند پسند جفت khakis و یک تی شرت.

“با این پیش نویس ما مجموعه ای را به جشن فوتبال و ارائه یک فرار. ما مفتخریم به اشتراک گذاشته اند این تجربه را با یک شماره ثبت از طرفداران ما.”

سه quarterbacks – Heisman جایزه برنده نقب زدن که رفت به Cincinnati Bengals دانشگاه آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت – در میان شش انتخاب برای اولین بار پس از سال 1999.

سه روز پیش نویس بود نه سوار شدن آسان برای همه از سال کارفرمایی استعداد اما با گرجستان جیک فروم لغزش به دور پنجم قبل از اینکه در نهایت انتخاب شدن توسط Buffalo Bills, جایی که او انتظار می رود که به عنوان پشتیبان برای استارت جاش آلن.

“خدا را شکر که بخشی از #BillsMafia ،” 21 ساله در توییتر نوشت. “شما می توانید روی من حساب اقامت فروتن و گرسنه است.”

روز پایانی این پیش نویس برجسته اولیه بالا مشخصات تجارت که دیدم Washington Redskins هفت بار نرم افزار کاسه توهین آمیز مقابله با ترنت ویلیامز رفتن به San Francisco 49ers برای پنجم-انتخاب دور این ماه و دور سوم انتخاب در 2021.

اما LSU چشم انداز شدند, بزرگترین برندگان با بازیکنان اعم از سوپراستار نقب زدن به مجازی ناشناخته طولانی اهمیت بلیک فرگوسن را برداشت و پس از شکست نخوردگان فصل است.

“بهترین وجود دارد تا کنون بوده ایم” تازه ضرب قهرمان سوپر باول ایمنی Tyrann متیو که در LSU.

در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک کیکآف حزب از انواع برای لاس وگاس اظهارات’ افتتاحیه فصل رویداد تعیین شده بود به ویژگی های زرق و برق دار دور اول ارائه نزدیکی نمادین Bellagio fountains در شهر گناه.

به جای Goodell باز دادرسی از او چشم امید بستن به صورت مجازی آغوش بالا و سپاس به تازگی امضا شده بازیکنان از طریق کوتاه livestreamed فعل و انفعالات.

کاهش, زرق و برق, از این رویداد, اما چیزی به شیرین کاری علاقه ورزشی-طرفداران گرسنه با شکستن رکورد متوسط بیش از 15.6 میلیون بیننده تنظیم در روز پنج شنبه برای یکی از معدود رویدادهای ورزشی زندگی می کنند در سمت چپ بر روی تقویم در coronavirus عصر.

Goodell گفت: بیش از 100 میلیون دلار مطرح شد از طریق این رویداد برای COVID-19 امداد. (گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط Christian Radnedge دایان صنایع دستی و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>