بسیاری از کتاب های درسی

انتشارات دانشگاه کمبریج است که همه از آن کتاب های درسی در دسترس آنلاین رایگان در اچ تی ام ال تا پایان ماه مه.
ارسال شده توسط Alensin (19 نظرات کل) 37 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
کتاب درسی مطالب فقط بخوانید و نمی توان دریافت.

Bwahahahaha.
ارسال شده توسط jedicus در 5:43 PM در مارس 18 [11 مورد علاقه]

من نمی بینم هر CV مرکز خبر امروز, اما به جای یک پست جدید اگر شما در ایالات متحده و احساس نمی مانند (تر!) خواندن: شما پارک ملی * * * * رایگان* در طول coronavirus احتمالا برای ‘حداقل ماه’.
ارسال شده توسط صدای تودماغی در 6:13 PM در مارس 18
Sucky UI حداقل برای من. هنگامی که شما بر روی یک موضوع که شما نمی توانید یک لیست از کتاب زیر است که موضوع. به جای آن شما می توانید یک loooong لیست بخش هایی از کتاب که تحت آن موضوع است.
ارسال شده توسط njohnson23 در 6:26 PM در مارس 18 [1 علاقه]
بر روی دسکتاپ شما می توانید محدود کردن نتایج به فقط کتاب (چرا که به طور پیش فرض است که فراتر از من). روی گوشی من حداقل این “جستجو” را فشار دهید هیچ کاری نمی کند اما احتمالا گزینه خواهد بود در زیر وجود دارد.
ارسال شده توسط jedicus در 6:41 PM در مارس 18 [1 علاقه]
شما می توانید صرفه جویی در تمام صفحات از جمله مطالب در اکثر مرورگرها. وجود دارد اشکالهای ، آزمون آنچه شما در دانلود با در نظر گرفتن کامپیوتر شما به صورت آفلاین و باز کردن ذخیره فایل HTML در یک مرورگر متفاوت برای اطمینان از شما در حال ديدن مطالب که در کش و یا تحویل از سایت مبدا.

فایرفاکس: بهترین نتیجه. نتیجه این خواهد بود یک اصلی صفحه HTML و یک پوشه شامل تمام تصاویر و اسکریپت ها تا صفحه ادامه خواهد داد به تواند مفید باشد.

Chrome: شبیه به فایرفاکس اما کلیک کردن بر روی یک پاورقی را بی درنگ مرورگر برای دسترسی به سایت مبدا.

صفری: بدترین نتیجه است. موجب صرفه جویی در تمام صفحه به عنوان یک .webarchive فایل که کپسوله صفحه و محتویات آن است. آن را تنها باز در Safari و desktop preview (مگر اینکه ابزار های شخص ثالث استفاده می شود; دیدن لینک) و کلیک کردن بر روی یک پاورقی را در مرورگر تلاش برای بازگشت شما به سایت مبدا.
نوشته شده در توسط در 7:19 PM در مارس 18 [4 علاقه]

وای که فوق العاده است. فرستاده به برخی از autodidact دانش آموزان از معدن.
ارسال شده توسط mwalimu در 7:56 PM در مارس 18 [1 علاقه]
اگر کسی می خواهد به عنوان خوانده شده من کمبریج تا کتاب در احساسات من با خوشحالی ارسال آن به آنها را. این است که اگر تحلیلی پیچیده فلسفه ذهن است که شما چیز.
ارسال شده توسط لایبنیتس در 7:58 PM در مارس 18 [7 علاقه]
هکتار لایبنیتس من فقط نگاه کرد تا کتاب خود را و ظاهرا شما با استناد به یک مقاله از من (از من زندگی قبلی به عنوان یک فیلسوف تحلیلی احساسات). دنیای کوچک!
ارسال شده توسط Beardman در 8:05 PM در مارس 18 [6 علاقه]
Metafilter: من فقط نگاه کرد تا کتاب خود را و ظاهرا شما با استناد به یک مقاله از من (از من زندگی قبلی به عنوان یک فیلسوف تحلیلی احساسات).
ارسال شده توسط کشیش جان در 8:22 PM در مارس 18 [11 مورد علاقه]
من می خواهم برنامه ریزی شده به کار را از طریق Fong و اسپیواک هفت طرح در Compositionality. دعوت به اعمال دسته نظریه. شاید در حال حاضر من خواهد شد.
ارسال شده توسط kandinski در 8:52 PM در مارس 18 [1 علاقه]
@njohnson23 فیلتر با “کتاب” و “تنها نمایش مطالب من به اینترنت دسترسی دارند”. شما هنوز هم باید برای مشاهده فصل فصل.
ارسال شده توسط Leon در 9:42 ب. ظ در مارس 18
من خوشحال هستم برای کسانی که با صبر و شکیبایی به تلنگر از طریق این و بارگذاری و ذخیره آنها را به سوره و اما برای من این بی فایده است. دانش است و نه فقط آنچه شما می دانید, آن را قادر به بازگشت به آن بعد به اطلاعات ضروری بودن چیزی در حال استراحت در پشت مغز شما آسیب پذیر به شکست به یاد بیاورید و یا چرخاندن در طول زمان است.
ارسال شده توسط JHarris در 1:30 AM در 19 مارس
بله این یک sucky UI اما به نظر می رسد ممکن است به حرکت حداقل در یک لپ تاپ. شما می توانید از یک فرد فصل به کتاب و سپس theere است مشاهده آنلاین کتاب گزینه است. (من به دنبال در زنان و جنسیت در اوایل مدرن اروپا است.) مشخصات کتاب دکمه طول می کشد مرا به Frontmatter. تاپیک مطالب آیکون (به نظر می رسد مانند یک سوزن قطب نما) که لیست هر فصل و شما می توانید با کلیک بر روی آنها را با یک. من موافق این فهرست هر فصل زمانی که شما در حال تلاش برای دیدن آنچه که آنها فقط آزار دهنده است.

من پیشنهاد برخی از مرتب کردن بر اساس به عنوان خوانده شده-همراه در پست بالا این یکی.
ارسال شده توسط paduasoy در 1:52 AM در مارس 19 [1 علاقه]

وجود دارد به خصوص جالب کتاب در این کتابخانه رایگان کتاب های درسی است که شما می خواهم به توصیه می کنید ؟ من مرور از طریق لیست از آنچه در دسترس (hmm… شاید این کتاب در رویاهای?), اما سپاسگزار خواهد بود برای توصیه های خود را.
ارسال شده توسط موریانه در 2:08 AM در 19 مارس
بنابراین یک مادر و کودک کوچک در حال قدم زدن در ساحل و موج می آید و شوی بچه به دریا. و مادر می افتد را به زانو در او و دعا لطفا خدا او را از همه من… و موج بعدی شستن بچه عقب بر روی ساحل شد. و مادر می شود, به نظر می رسد در این, بچه, به نظر می رسد و می گوید: “او تا به حال یک کلاه…”

آنچه من میگویم این است که شما به طور جدی nitpicking در مورد UI در این نقطه است ؟ من برای یک خوش آمدید, هر چیزی که کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسیل سیل متوسط و رمان است که ممکن است در غیر این صورت رخ می دهد…
ارسال شده توسط kleinsteradikaleminderheit در 3:47 AM در 19 مارس [2 علاقه]

زنان و جنسیت در اوایل مدرن اروپا
با توجه به مسائل مربوط به عملکرد ناشی از بی سابقه تقاضا و گزارش سوء استفاده از ما تا به حال به طور موقت حذف دسترسی رایگان به کتاب های درسی. ما عذر خواهی برای ناراحتی ایجاد می شود و در حال کار برای پرداختن به این نگرانی ها برای بازگرداندن دسترسی رایگان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.
11.02 GMT
ارسال شده توسط glasseyes در 4:03 AM در مارس 19 [1 علاقه]
واقعا شرم. من میخواستم بدونم که اگر این ترفند قدیمی از ارسال برای چاپ و سپس باز به عنوان یک PDF را کار کرده است ؟
ارسال شده توسط glasseyes در 4:04 AM در 19 مارس
“با توجه به مسائل مربوط به عملکرد ناشی از بی سابقه تقاضا و گزارش سوء استفاده از ما تا به حال به طور موقت حذف دسترسی رایگان به کتاب های درسی. ما عذر خواهی برای ناراحتی ایجاد می شود و در حال کار برای پرداختن به این نگرانی ها برای بازگرداندن دسترسی رایگان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”
ارسال شده توسط doctornemo در 6:18 AM در 19 مارس
امیدوارم آنها بفهمند که چگونه برای رسیدگی به افزایش تقاضا/سرور بارگذاری. به “سوء استفاده” بخشی ممکن است سخت تر هر چند.
ارسال شده توسط gwint در 7:56 AM در 19 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im