فوتبال-آرسنال انصراف از آموزش با وجود اتمام 14 روز انزوا دوره

آرسنال توصیه کرده اند که خود بازیکنان بودند که به ادامه آموزش در روز سه شنبه به ماندن در خانه حتی اگر آنها خود را به اتمام 14 روز انزوا دوره پس از مدیر Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus.

Arteta مثبت آزمون را مجبور به رفتن به خود انزوا در حالی که لیگ برتر به حالت تعلیق فوتبال فصل تا مارس 30.

“به عنوان یک نتیجه از وضعیت فعلی ما در حال پاک کردن آن خواهد بود نامناسب و غیر مسئولانه به درخواست بازیکنان برای بازگشت در این زمان” آرسنال در بیانیه ای گفت: https://www.arsenal.com/news/latest-update-from-club در روز دوشنبه.

“بنابراین ما مردان اولین تیم و بازیکنان آکادمی در حال تمام باقی مانده در خانه.”

این باشگاه همچنین تایید آنها ادامه خواهد پرداخت matchday و غیر matchday گاه به گاه کارگران تا آوریل 30 با وجود تعلیق.

منچستر یونایتد در هفته گذشته اعلام کرد که آنها را نگه دارید پرداخت خود را گاه به گاه کارکنان و حتی اگر در این فصل در بازی های باقی مانده لغو شد و یا در خالی استادیوم.

“این بار به چالش کشیدن برای همه, اما در مورد بازی گاه به گاه کارگران گفت:” آرسنال مدیر عامل Vinai Venkatesham. “این حرکت در نظر گرفته شده است به سهولت مالی خود و عدم قطعیت است.”

فدراسیون فوتبال (FA) قوانین می گویند که این فصل باید تا پایان ماه ژوئن 1, اما, FA, لیگ برتر, EFL و زنان حرفه ای بازی بدن همراه با بازیکنان و مدیران انجمن ها توافق کرده اند که به گسترش رسمی پایان تاریخ برای 2019-20 فصل است. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط Pravin کاراکتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>