فوتبال-آرسنال بازیکنان جدا شده بیش از coronavirus خطر; منچستر سیتی, مسابقه به تعویق افتاد

آرسنال قرار می گیرد برخی از بازیکنان تحت انزوا و لیگ برتر به تعویق افتاد باشگاه لندن بازی در منچستر سیتی روز چهارشنبه پس از صاحب طرف یونانی المپیاکوس Pireaeus آزمایش مثبت برای coronavirus.

تعدادی از بازیکنان بارسلونا ملاقات کرده بود Evangelos Marinakis زیر خود را در هفته بیستم لیگ برتر دور از 32 جلسه در لندن در فوریه. 27. Marinakis که او نیز صاحب English قهرمانی (ردیف دوم) سمت ناتینگهام فارست روز سه شنبه گفت: او تا به حال قرارداد این بیماری است.

این باشگاه یونانی منتشر شد بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: خود بازیکنان و کادر فنی تا به حال تست شده برای این ویروس و تمام آزمایشات آمد منفی https://www.olympiacos.org/en/2020/03/11/olympiacos-fc-announcement-7.

آرسنال در بیانیه ای گفت: خطر ابتلا به بازیکنان خود بود “بسیار کم است.”

“ما به شدت به دنبال دستورالعمل دولت است که توصیه می کنند که هر کسی که به تماس نزدیک با کسی که با این ویروس باید خود منزوی در خانه برای 14 روز از آخرین باری که تماس داشتند.

“بازیکنان باقی خواهد ماند و در خانه های خود را تا 14 روز منقضی می شود. چهار آرسنال کارکنان که نشسته بودند نزدیک به آقای Marinakis در طول مسابقه نیز در خانه باقی می ماند تا 14 روز در حال تکمیل است.”

لیگ برتر گفت: آن را به حال هیچ جایگزین اما به تعویق انداختن بازی کامل و مناسب ارزیابی ریسک.

“همه اقدامات لازم” گرفته شده و لیگ برتر در حال حاضر هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن سایر مسابقات” آن را در بیانیه ای گفت: https://www.premierleague.com/news/1643922.

در سطح جهان بیش از 116,000 مردم آلوده شده است coronavirus و بیش از 4000 فوت کرده اند. میزبان رویدادهای ورزشی بین المللی را نیز تحت تاثیر قرار شده است.

لیگ برتر کنار ولورهمپتون واندررز در روز سه شنبه گفت که یک درخواست به فوتبال اروپا را در بدن حاکم لیگ برای به تعویق انداختن خود در لیگ اروپا آخرین-16 پا برای اولین بار در برابر المپیاکوس رد شده بود.

گرگ گفته بود که سفر به یونان مطرح خطرات غیر ضروری خود را “بازیکنان کارکنان و حامیان و خانواده از همه کسانی که سفر در چنین بحرانی و زمان نامشخص است.”

این بازی یکی از چندین ساک وسایل که برگزار خواهد شد در خالی ورزشگاه. (گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar و Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد و پیتر Graff)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im