فوتبال-CSL فصل ممکن است جریان در ماه ژوئن/جولای: گوانگژو مدیر عامل

چینی سوپر لیگ (CSL) به نظر می رسد مجموعه ای برای شروع آن فصل جدید در پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای و نمی خواهد که برای کوتاه کردن کمپین گوانگژو R&F مدیر هوانگ Shenghua گفته است.

CSL در اصل برنامه ریزی شده به لگد کردن در فوریه. 22 اما عقب رانده شد با توجه به COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 2.33 میلیون و کشته شدن حدود 160 ، 000 نفر در سراسر جهان.

چین که در آن کروناویروس جدید پدید آمده در اواخر سال گذشته گزارش کرده 82,735 موارد و 4,632 مرگ و میر.

“بر اساس ارزیابی از وضعیت کنونی فصل جدید شروع خواهد شد در پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای” ایسنا به نقل از هوانگ عنوان کرد و گفت در روز یکشنبه.

چینی فدراسیون فوتبال هنوز برای اعلام تاریخ شروع با محدودیت های مسافرتی برای خارجی ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق وارداتی موارد اثبات یکی از موانع.

سابق منچستر یونایتد هافبک لیونل مسی اول شد CSL بازیکن برای بازگشت به تست مثبت برای این ویروس به محض ورود خود را در چین در ماه گذشته و بلژیک مجبور شد به 14 روز در قرنطینه.

CSL طرف ووهان Zall که در سفر به اسپانیا در ماه ژانویه برای زمستان اردوگاه آموزشی بازگشت به شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته پس از فرود در شنژن ماه گذشته که در آن آنها قرنطینه قبل از مرخص شدن از بیمارستان. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد )

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>