فوتبال حافظ blunder هزینه PSG عزیز در شکست در لنز


محتوای مقاله

PARIS — Paris St Germain lost 1-0 at promoted RC Lens in their first Ligue 1 game of the season on Thursday following a bad mistake by goalkeeper Marcin Bulka, as the French champions suffered in the absence of several players who tested positive for COVID-19.

قطب بولکا، 20 ساله، سعی کرد توپ را در امتداد زمین به یک همسر تیم بازی کند اما ایگناتیوس گانگو مهاجم کامرونی برای اولین بار به گوشه بالا شلیک کرد و در دقیقه 57 به لنز یک سرنخ غافلگیر کننده داد.

بولکا با انجام تنها دومین بازی خود در Ligue 1 برای PSG، یکی از چندین بازیکن بی تجربه ای بود که به دلیل تعداد آزمایش های مثبت برای این ویروس که شامل حافظ انتخاب اول کیلور ناواس، رکورد جهانی امضای نیمار و مهاجم فرانسه کیلیان شین شین بود، شانس داده شد.

آن ها تنها می توانستند چهار بازیکن را که شکست ۱ بر ۰ بایرن مونیخ را در فینال لیگ قهرمانان در ۲۳ اوت آغاز کردند و برای رفتن در برابر یک لنز با انگیزه تلاش کردند که اولین بازی خانگی خود را پس از پنج سال در لیگ ۲ در پرواز برتر انجام می دادند، به میدان بیایند.

لنز توانست از این لحظه با ۵۰۰۰ طرفدار که به عنوان بخشی از کاهش محدودیت های کروناویروس در رویدادهای ورزشی فرانسه اجازه ورود به ورزشگاه خود را داشتند لذت ببرد.

پی اس جی فصل را بعداً نسبت به تیم های دیگر در لیگ ۱ به دلیل رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آغاز کرد، با اولین بازی خود در برابر متز دوباره برنامه ریزی شد و بازی با لنز که در ابتدا برای اوت ۲۹ تعیین شده بود نیز عقب رانده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im