فوتبال-لیگ می گوید 20 بازیکن شش باشگاه کارکنان تست مثبت برای COVID-19


محتوای مقاله

Major League Soccer (MLS) گفت: 20 بازیکن و شش باشگاه کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 جلوتر از ‘MLS برگشت مسابقات’ مجموعه ای برای شروع در جولای 8.

در مجموع 668 بازیکنان تا به حال تست شده پس از از سرگیری کامل آموزش تیم در ژوئن 4, با 18 تست مثبت پیش از سفر به دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا برای مسابقات آن گفت.

MLS در بیانیه ای گفت: https://www.mlssoccer.com/post/2020/06/28/major-league-soccer-announces-covid-19-testing-update روز یکشنبه دو بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در هنگام ورود خود را در اورلاندو برای این مسابقات که برگزار خواهد شد بدون طرفداران و تاج یک برنده در اوت. 11.

“هر فردی که تست مثبت … در حالی که در اورلاندو را به شرکت در یک ارزیابی بالینی توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و نقل مکان کرد به انزوای منطقه از هتل تا زمانی که او یا او دریافت پزشکی ترخیص کالا از گمرک” MLS گفت.

“در حالی که در انزوا MLS بازیکنان و سایر کارکنان خواهد بود و در ارتباطات روزانه با دریافت و مراقبت از راه دور… از جمله نظارت بر علائم و منظم را دنبال کنید تا تست.” (گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد )

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>