فوتبال-لیگ برتر راه اندازی مجدد را افزایش EFL امور مالی: برایتون رئیس

اتمام لیگ برتر و گرفتن فصل جدید در جریان است را ببینید بودجه مورد نیاز جریان به باشگاه ها در بخش پایین تر که در حال مبارزه با توجه به COVID-19 تعطیل, Brighton & Hove Albion مدیر عامل شرکت پل باربر گفته است.

فوتبال متوقف شده است از اواسط ماه مارس با توجه به این رمان شیوع کروناویروس اما در لیگ برتر امیدوار به راه اندازی مجدد در ماه آینده در ابتدا بدون طرفداران حضور دولت در را باز کرد برای نخبگان ورزش به بازگشت.

EFL باشگاه تکیه بسیار بیشتر از تیم های لیگ برتر در هفته درآمد و بلیط درآمد و رئیس آن ریک پری گفت: بازی در پشت درهای بسته در واقع می تواند از دست دادن-ساخت و سرمایه گذاری برای برخی از تیم ها.

“اگر ما می تواند در پایان این فصل دریافت فصل آینده در راه است, پس از آن همه از همبستگی پرداخت که از طریق لیگ برتر به سطوح پایین تر خواهد شد امیدوارم به کسانی که بچه ها افزایش می دهد و همچنین آنها را قادر به دریافت از طریق یک دوره بسیار دشوار است,” برایتون آرایشگر گفت.

بالا پرواز تیم رای دادند را به پیش از 125 میلیون پوند ($152.68 میلیون) به زبان انگلیسی لیگ برتر فوتبال (EFL) و لیگ ملی طرف در ماه گذشته که شامل اوایل همبستگی پرداخت و چتر نجات پرداخت.

“وجود دارد مقدار زیادی از دهان خوراک و وجود ندارد, یک راه حل آسان… دیگر از این بازی به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند و هنگامی که آن را بی خطر است” باربر اضافه شده است.

“که خواهد شد و سپس شروع به نوبه خود اقتصاد در فوتبال است که ما را قادر می سازد برای ایجاد این توزیع بیشتر پایین بازی.”

($1 = 0.8187 پوند) (گزارش Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>