محتوای مقاله

مادرید – پس از کسب عنوان قهرمانی لالیگا در سال گذشته با سرعت دویدن نهایی بی امان، رئال مادرید عملاً روی همان گروه از بازیکنان شرط بندی می کند که به دنبال دفاع موفقیت آمیز از یک تاج داخلی برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ هستند.

با امور مالی خود را توسط COVID – 19 همه گیر فشرده و تیم ملی خود را در حال حاضر به خوبی گرد ، رئال تا به حال نه منابع و نه تمایل در تابستان امسال را به امضای پر زرق و برق که برای آن مشهور هستند.

تنها اضافه جدید به ترکیب زین الدین زیدان به نظر می رسد مارتین اودگارد هافبک نروژی است که پس از گذراندن چند سال اخیر به صورت قرضی در سراسر اروپا قبل از آمدن به سن با یک کمپین پر زرق و برق در لالیگا با رئال سوسیداد برمی گردد.

Odegaard می افزاید : در عین حال هوش بیشتر و کلاس به هافبک در حال حاضر سرریز با استعداد و تجربه و کمک خواهد کرد که سهولت بار خلاق در تونی Kroos ، 30 ، و لوکا Modric ، که به تازگی تبدیل شده است 35.

رئال همچنین دفاع برجسته، conceding تنها 25 بار در سال گذشته، و به خوبی در هر موقعیت تحت پوشش.

اگر یک حوزه نگرانی برای طرف زیدان وجود دارد آن را در حمله است، با شکاف عظیمی وجود دارد بین کریم بنزیما و همکار خود را به جلو.

بنزیما که فصل گذشته دقایقی بیشتر از هر کسی در این تیم بازی می کرد، با فاصله ای با ۲۲ گل پیشتاز رئال بود و پس از آن سرجیو راموس مدافع در ۱۱.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im