فوتبال-سانچو hat-trick نگه می دارد و دورتموند در عنوان شکار

پادربورن — انگلستان رو به جلو Jadon سانچو دربسته در محیط یک تاول عملکرد فردی با نیمه دوم hat-trick که کمک بوروسیا دورتموند به یک پیروزی 6-1 در پادربورن در روز یکشنبه و زنده نگه داشته باریک خود را تیمشان امیدوار است.

در نتیجه چپ دورتموند دوم در 60 امتیاز از 29 بازی با پنج دور مسابقات باقی مانده و هفت پشت قهرمانان و لیگ رهبران بایرن مونیخ پادربورن در حالی که باقی مانده ریشه به پای این رده بندی در 19 امتیاز.

با پرکار 19 ساله نروژ مهاجم Erling Haaland کنار یک مصدومیت زانو بازدید کنندگان از دست رفته یک رشته از شانس در نیمه اول اما سانچو روشن دوم به دورتموند زد شورش.

Thorgan خطر که در زمان Haaland محل به جلو به دورتموند یک 54 دقیقه سرب از محدوده نزدیک پس از حافظ لئوپولد Zingerle که تا به حال ساخته شده یک رشته خوب موجب صرفه جویی در, موفق به مقابله با امره کان عبور از سمت چپ.

سانچو ساخته شده آن را 2-0 با یک شیر آب ساده از دو متر و سه دقیقه بعد با تشکر برخی از کارهای خوب از جولیان برانت قبل از اووه Hunemeier مجازات به طور خلاصه شعلهور پادربورن چالش در دقیقه 72.

آن را تبدیل به یک غلط سحر به عنوان سانچو گل سوم دورتموند را دو دقیقه بعد با شوت چپ پا از داخل محوطه جریمه و پادربورن سقوط از هم جدا در مراحل پایانی.

Achraf حکیمی در چهارم در 85 دقیقه با یک ترد شات به گوشه ای دور و مارسل Schmelzer اضافه پنجم در 89 از محدوده نزدیک است.

توقف سانچو شکست دور در خط نیمه راه به سختی 60 ثانیه بعد و با پادربورن پرتاب همه رو به جلو برای یک گوشه او در همه زمان و فضا برای قرار دادن شکر و تخم مرغ در کیک با یک بالينی به پایان برسد.

دورتموند در سال 1997 لیگ قهرمانان برندگان که سال گذشته موفق به کسب عنوان آلمانی در سال 2012 در خانه هستند به نهم قرار داده شده هرتا برلین در دور بعدی روز شنبه در حالی که پادربورن دیدار پنجم قرار داده شده RB لایپزیگ. (نوشتن با Zoran Milosavljevic; ویرایش توسط Christian Radnedge)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>