فوتبال-جایزه-گرسنه کین می گوید که او نمی تواند تضمین اسپرز ماندن بدون پیشرفت

تاتنهام مهاجم هری کین گفت که او می تواند ترک لیگ برتر باشگاه اگر این تیم نیست و پیشرفت در مسیر درست همانطور که او می خواهد را به نفع خود غنائم “هر چه زودتر به جای بعد.”

کین به ثمر رساند تا 181 اهداف برای اسپرز در تمام مسابقات — به طور متوسط 30 اهداف یک فصل پس از دستیابی به موفقیت خود را به صف شروع در سال 2014 — اما او هنوز برای برنده شدن یک جایزه با این باشگاه لندن.

انگلستان مهاجم امضا به مدت شش سال برای تمدید قرارداد در سال 2018 که او را در تاتنهام تا سال 2024 اما بستری در یک Instagram Q&A با Sky Sports دانشمند جیمی ردنپ که او می کند و او می ماند اگر اسپرز موفق نبودند.

“من همیشه دوست دارم اسپرز اما یکی از آنها را به همه چیز. من همیشه گفته ام اگر من احساس نمی مانند ما در حال پیشرفت به عنوان یک تیم و یا رفتن در مسیر درست من نیست کسی که به ماندن وجود دارد فقط به خاطر آن” کین گفت.

“من بلند پروازانه بازیکن من می خواهم به بهبود و تبدیل شدن به بهتر است. من می خواهم برای تبدیل شدن به یک, بالا, برترین, بازیکن, پس از آن همه بستگی دارد چه اتفاقی می افتد به عنوان یک تیم و چگونه ما در حال پیشرفت به عنوان یک تیم.

“به طوری که آن را نه قطعی” من قصد دارم برای اقامت وجود دارد برای همیشه لطفا برای’ اما نه هر دو.”

نزدیک ترین کین آمده است به برنده یک جایزه شد و در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2015 و نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته با اسپرز باخت به چلسی و لیورپول بود.

“ما شده است و گفت که (مهمیز می توانید برنده غنائم با این تیم برای چند سال در حال حاضر,” او اضافه شده است. “ما یک تیم فوق العاده است اما برای یک دلیل و یا دیگری ما شده اند قادر به دریافت آن غنائم.

“این یک چیز سخت به عنوان یک بازیکن به عنوان یک فرد… من می خواهم به پیروزی در همه چیز من انجام دهد. هنگامی که ما آمده و کاملا نمی کنید وجود دارد, آن را سخت به خود را و شروع به ساخت.

“البته من می خواهم را به نفع خود غنائم من می خواهم به آن را انجام می دهند هر چه زودتر به جای بعد.”

اسپرز که زدم از همه مسابقات جام در این فصل هستند و هشتم در جدول رده بندی لیگ — هفت امتیاز در رده چهارم قرار گرفته, چلسی و لیگ قهرمانان برای صعود نقاط.

کین بوده است و دوره نقاهت بعد از یک مصدومیت همسترینگ که نیاز به عمل جراحی شد و انتظار می رود به بازگشت به ماه آینده و قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس به حالت تعلیق در فصل حداقل تا مارس 30. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور ویرایش توسط Pritha سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de