رسانه های اجتماعی فوران به عنوان هزاران تصویر در تورنتو تثلیث Bellwoods پارک

رسانه های اجتماعی دیوانگی سریع بود بعد از عکس های پدید آمده از هزاران نفر از 20-چیزی به بازی گرفتن نشسته شانه به شانه در رنگارنگ پتو پیک نیک و سلامتی-ing خود آبجو در تورنتو تثلیث Bellwoods پارک بزرگ فضای سبز آباد توسط حرفه ای های زندگی در این شهر در مرکز شهر هسته.

در حالی که نباید به طور خودکار همه چیز را باور این عکس ها به نظر می رسید به فاش کردن — زاویه های خاص می تواند به عنوان مثال ایجاد حکومت شهروندان مطیع نشسته دو متر از هم جدا به نظر می رسد بسیار به هم نزدیک — تورنتو شهردار John Tory گفت: رفتار ايميل COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین در پارک مرکز بود فقط به عنوان بد به آن نگاه کرد.

“شما فقط می توانید مقایسه آن را به یک حزب بزرگ” حزب محافظه کار گفت: در مصاحبه روز شنبه پس از بازدید از پارک در 7 p. m. روز قبل از. “این فقط نشان از فقدان کامل از توجه به دیگران است.”

این Bellwoods ثروت باد اورده که بیش از حد بزرگ بود و boozey برای پلیس و آئین نامه افسران منطقی بلیط همه قانون شکن, پرسش در مورد چگونگی کانادا بزرگترین شهر می تواند متقاعد کردن جوان مردم را به پیروی از قوانین چه محدودیت های آن را منطقی می تواند محل در دسترسی به فضاهای باز گاهی توسط افراد بدون امتیاز داشتن خصوصی, حیاط یا بالکن و چگونه آن را اجرا فاصله, قوانین قرنطینه خستگی در مجموعه.


شهرستان مأموران در حال اجرای شهردار حزب محافظه کار را دستور به محدود کردن تماس های اجتماعی در این شهرستان است.

استن Behal/مهر/Postmedia Network

در انتاریو دولت قوانین هنوز هم محدودیت تجمعات به پنج نفر و نیاز مردم به ماندن دو متر به غیر از کسانی که در خارج از خانواده خود را. انتاریو گزارش 460 موارد جدید صبح روز یکشنبه دو هفته بعد از روز مادر و چهارم مستقیم بعد از بیش از 400 مورد جدید حتی به عنوان دیگر استانهای شماره پیگیری رو به پایین.

مجامع عمومی مانند یک در ترینیتی Bellwoods می تواند “خودخواه و خطرناک” و تهدید به مجموعه شهری که در آن 700 ساکنان درگذشت از COVID-19 سلامت پزشکی دکتر افسر آیلین د ویلا گفت: در توییتر.

پس از یک روز بودن “خیلی تحت تاثیر قرار” توسط شهروندان احترام اجتماعی فاصله قوانین در دیگر پارک ها و سواحل حزب محافظه گفت: او رفت و به Bellwoods برای دیدن اینکه آیا این شهر تا به حال موفق به دریافت این پیام در سراسر به برخی از مردم است. اما چند گروه بزرگ او به صحبت کرد ساخته شد تا از مردم هوشمند با شغل خوب و درک روشنی از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد صفر درصد شانس آنها نمی دانم چه قوانین هستند” شهردار گفت. “همه آنها قابل درک است; آنها فقط نمی کنم آن را به آنها اعمال می شود.”

وجود دارد یک حس در میان جمعیت جوان که COVID-19 واقعا نمی خواهد آنها را تحت تاثیر قرار حزب محافظه گفت: حتی اگر 27 درصد با این ویروس در کانادا شده اند بین 20 تا 39 سال است. اما این ویروس نیست کشتن افراد جوان یکهو. در کانادا 95 درصد از 6,200 نفر توسط این ویروس تا کنون بیش از 60 69 درصد بیش از 80.

در حالی که حزب محافظه کار گفت که او را درک سرخوردگی بودن cooped در آپارتمان بدون فضای سبز او عمیقا نا امید و نا امید عدم مسئولیت شخصی با توجه به پتانسیل گسترش اگر فقط چند حامل بدون علامت در بین جمعیت بودند.

شهردار گفت که او “لحظه ای تردید نمی خواهد برای یک ثانیه” به پشت پنجه بازگشایی فعالیت های مانند نشستن در پارک و یا تنیس, اگر پزشکی افسر بهداشت توصیه می کند آن را به جلو رفتن.

بحث بر سر پارک دسترسی برجسته اجتماعی و اقتصادی تقسیم بین افرادی که دسترسی به فضاهای باز و کسانی که در یک شهر بالا افزایش ساکنان. در حالی که تثلیث Bellwoods است در یک ثروتمند بخشی از شهر, مستند محدودیت های را ساخته اند آن را مشکل تر به خارج برای ساکنان کم درآمد محلات که آن را سخت تر برای رسیدن به فضای سبز. تورنتو در نهایت پاسخ داد: با ایجاد شبکه ای از خیابان های آرام به فضای بیشتری را برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران.

پارک حزب نیز پرسش از اجرای. مسئولان شهرستان مورد بحث بستن پارک کردن در یک تماس شنبه شب بود اما از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است برای ساختن موانع در زمان. به جای پلیس و آئین نامه افسران ramped تا حضور خود را در پارک یکشنبه شروع گشت در 7 صبح و صدور $100 بلیط برای هر کسی که مصرف الکل.

حدود 600 Torontonians را دریافت بلیط تا 1000 $برای نافرمانی فاصله قوانین پس از همه گیر را آغاز

حدود 600 Torontonians را دریافت بلیط تا 1000 $برای نافرمانی فاصله قوانین پس از همه گیر آغاز شده و برای گناهان مانند انجام چانه یو پی اس در پارک امکانات رفاهی و یا نشستن بر روی نیمکت پارک. آن رفتارها به نظر می رسد عجیب و جالب در مقایسه با مهمانی در تعداد زیادی شاید توضیحی برای رسانه های اجتماعی واکنش.

متنوع اجرای می تواند جوش پایین به تغییر قوانین شده اند که در شل برای باز کردن برخی از پارک امکانات رفاهی که در آن مقامات بهداشت قبلا به کارگردانی مردم در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است.

پلیس به دنبال اطلاعات به دست آنها توسط مسئولان شهرستان Const. ادوارد پارک روز یکشنبه گفت.

“این است که اختلاف آن فقط به این واقعیت که ما در حال برخورد با این وضعیت در دست آن را به عنوان اتفاق می افتد,” او گفت:.

پلیس هم موضوع برخی از بلیط در ترینیتی Bellwoods در شنبه اما این عملی نیست به تعامل همه در یک جمعیت هزار نفر است. در بالا از آن پلیس ترجیح می دهند به صحبت با مردم در مورد انطباق قبل از آن زمان که قطراتش و آنها را با جریمه های سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>