جوراب, دستکش, چکمه, توکس

جوراب ندرت دیده می شود در wildcats های گریزان و undomesticated پسر عموی خانه گربه پس چرا بسیاری از حیوان خانگی گربه, ورزش, خزدار سفید ، تبدیل کردن آن به یک نتیجه ژنتیکی, جهش, اهلی کردن و زیست شناسی تکاملی. (زنده علم).

چرا گربه ها—و بسیاری از حیوانات دیگر—نگاه مانند آنها با پوشیدن جوراب ؟ (علم محبوب adblock مسدود شده):

Piebaldism [است] در نتیجه یک جهش در کیت ژن که باعث می شود غیر معمول توزیع ملانوسیتها—سلول است که به پوست و مو یا خز رنگدانه.

هنگامی که یک گربه است که هنوز هم یک جنین همه از آن در دسترس ملانوسیتها مفتول در کویل تا سمت خود را به عقب که در آن ستون فقرات در نهایت فرم. به عنوان جنین توسعه به mewling بچه گربه سلول های رنگدانه در سراسر توسعه بدن. اگر ملانوسیتها به طور مساوی در گربه می تواند یک unicolor کت مانند, Sabrina the Teenage Witch همه-گربه سیاه و سفید, Salem یا همه سفید زن سبک و جلف. اما در بسیاری از حیوانات از گسترش سلول های نامنظم. این که شما چگونه یک گربه مانند سیلوستر که سیاه و سفید از پشت خود را به پاهای خود را, اما سفید را به انگشتان خود را.

چگونه گربه خود را کت (و دیگر خزدار دم): قابل توجه شکل گیری الگوی پیامدهای جدی اختلالات جنینی در انسان (Scientific American) (2016):

ما تیم از محققان از دانشگاه های داخل ادینبورگ و آکسفورد مشغول به کار شده اند برای باز کردن رمز و راز از این که چگونه این حیوانات مشخص خود را با الگوهای. ما کشف کرده اند که این قابل توجه رنگدانه الگوهای شکل است به مراتب بیشتر تصادفی از اصل فکر است. یافته های ما باید مفاهیم را برای مطالعه طیف گسترده ای از انواع جدی اختلالات جنینی در انسان از جمله بیماری های موثر بر, شنوایی, بینایی, هضم, و قلب است.[…]

اگر چه اثرات piebaldism نسبتا خفیف آن است که یکی از طیف وسیعی از جدی تر نقص به نام neurocristopathies. این ناشی از نقص در توسعه بافت و می تواند به عنوان قلب مشکلات ناشنوایی مشکلات گوارشی و حتی سرطان است. بیماری های همه مرتبط با خود را از اتکا به یک خانواده جنینی سلول های عصبی به نام تاج سلول. با درک piebaldism بهتر از ما می تواند به بهبود درک ما از این مرتبط تر و بیماری های جدی است.

پیسه رمز و راز حل شد: دانشمندان کشف چگونه حیوانات توسعه تکه (نگهبان) (2016):

مشخص الگوهای شناخته شده بودند به تواند ناشی از یک ژن جهش یافته اما چگونه DNA معیوب تولید امضای سفید شکم و دیگر پاشیده از نور بر روی حیوانات’ کت به دور از روشن بود.

این کشف باعث شده است تا محققان به یک مدل ریاضی است که توضیح می دهد چگونه کنجکاو الگوهای بوجود می آیند از طریق حرکت و رشد سلول های رنگدانه زمانی که حیوانات هنوز هم در حال رشد در رحم مادر است.

این فرمول می تواند به دانشمندان کمک کند درک نه فقط تغییرات از حیوانات رنگهای بلکه جدی تر شرایط مربوط به نام neurocristopathies که باعث ناشنوایی دل و روده و اختلالات نقص قلب و سرطان در انسان هنگامی که سلول ها قادر به حرکت به سمت راست.

ارسال شده توسط not_the_water (0 دیدگاه کل) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im