محتوای مقاله

هومر دو دوی داناوان سولانو در پایین چرخش ششم به میزبان سان فرانسیسکو جاینتز کمک کرد تا بعد از ظهر یکشنبه الماس بک های آریزونا را ۴ بر ۲ شکست دهد.

سولانو در اعماق آریزونا استارت الکسی یانگ با غول های دنباله دار 2-1 رفت، کمربند سومین اجرای خانگی خود را از فصل. چادویک ترومپ و براندون بلت نیز برای سان فرانسیسکو به خانه رفت.

ترومپ سومین فصل خود را در راند سوم زد و بلت یک شوت انفرادی پینچ هیت را در هفتمین تسکین دهنده خاموش یوآن لوپز تحویل داد.

دایموندبک ها ۱۵ بازی از ۱۷ بازی آخر خود را از دست داده اند.

کیلب باراگار (۵-۱) فینال را از دور ششم خارج کرد تا برد را کسب کند. غول ها در این فصل در برابر آریزونا به ۷ بر ۲ بهبود یافت. تایلر راجرز نهمین دوره را برای سومین نجات خود کار کرد.

Diamondbacks رهبری 2-0 در اوایل پس از اجرای خانه سربیوف تیم Locastro و جاش Rojas پرواز قربانی. Locastro homered در زمین سوم بازی از غول شروع جانی Cueto، رفتن عمیق به میدان مرکز.

این اولین هومر سربیوف outfielder journeyman و دومین اجرای خانگی در حرفه اش بود.

کول کالهون که در توپ مگس روخاس گل زنی کرد، با تک آهنگ اول خود یک رکود ۰-برای-۲۲ را شکست.

Cueto زده از Eduardo اسکوبار در چرخش ششم در زمین است که با یکی از تحویل عجیب و غریب خود را استفاده می شود آغاز شده است. او دو بار لکنت پا زد، یک ضربه پا را دو پمپ کرد و زمین شلیک کرد که اسکوبار چرخید و از دست داد.

در همان چرخش، Cueto راه می رفت پشت به عقب ضارب به بار پایگاه، و با پایگاه های لود شده خارج شد. اما دياموندبک ها نميتونستن به سرنخشون اضافه کنن

Cueto 5 نوبت 2/3 به طول انجاميد و اجازه داد دو اجرا در هفت ضربه با هفت strikeouts و سه پیاده روی.

جوان (1-3) در زمان از دست دادن پس از رفتن 5 نوبت 1/3، اجازه می دهد سه اجرا می شود در هفت بازدید با سه strikeouts.

-رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im